Cilvēku Attīstības Forums

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Noderīgas saites Cilvēku Attīstības Forums

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 27 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149378
    archeens
    Participant

    Cilvēku Attīstības Forums ir par sevis paša attīstību un pilnveidošanu. Tas palīdz sev un citiem sasniegt savus uzstādītos mērķus un pilnveidot tos. Forums palīdz cilvēkiem visu, piemēram, vēlies iemācīties dejot kādu deju, vēlies iemācīties spēlēt mūzikas instrumentu, vai varbūt tas ir kāds kaitīgs ieradums no, kura vēlaties tikt vaļā. Š ie mērķi ir neiedomājami daudz un katram cilvēkam ir savs sapnis, kuru viņš noteikti tur pie sevis un vēlas sasniegt. Tad lūk mēs visi lietotāji motivēsim viens otru un informēsim par to, kā sokas ar mērķa izpildi. Forums sastāv no tādas lietas, kā PDJ (Personal Development Journal), tātad pastāstīšu jums kas tad īsti ir tas PDJ. PDJ ir lielisks palīglīdzeklis sevis motivēšanai un attīstībai.

    Pirmkārt ir jāsaprot, ka PDJ nav dienasgrāmata. Žurnāls ir par jūsu iekšējo tieksmi kaut ko attīstīt un iemācīties, tas varētu būt arī kaitīgo ieradumu atmešana, piemēram, pīpēšana, nagu graušana utt.

    Ieguvums lietojot žurnālu ir tas, ka jūs varat sekot saviem aktīvajiem procesiem līdzi. Žurnāls var kalpot par daļu no jūsu psiholoģiskajiem procesiem, kas būtiski jūs motivē darīt visu vēl labāk un biežāk. Žurnāls jums ļaus redzēt jūsu attīstības ciklu, beigās nonākot pie laba gala rezultāta, protams, ja jūs neslinkosiet un pildīsiet savus nostādītots mērķus. Tas palīdzēs jums pastāvīgi atcerēties savus sapņus un motivēs jūs tos sasniegt. Pats galvenais ir uzturēt žurnālu aktīvu, jo tas jūs novedīs pie ciešākas saiknes ar sevi pašu, jūsu gudrību un radošumu.

    Kāda ir pati labākā iespēja/procedūra sākt savu žurnālu? Iespējas ir ļoti daudz un tas ir plašs jēdziens. Š ajā nelielajā rakstā es jums došu dažas idejas, kā labāk uzsāktu savu žurnālu.

    Zurnālu protams var veidot taustāmu, piemēram, paņemot kādu blociņu, bet šoreiz iet runa par elektronisku žurnālu, foruma temata veidā. Š ādam elektroniskam žurnālam ir daudz vairāk plusu. Pirmkārt jau žurnālu varēs lasīt citi interesenti un viņi noteikti tevi motivēs sasniegt tavus nostādītos mērķus un tā būs vēl lielāka motivācija viņiem pašiem arī kaut ko sasniegt.

    Tātad jāatceras, ka žurnāls nav tas pats kas dienasgrāmata, to nav jāraksta katru dienu. Žurnālu izveidojot svarīgi ir, lai jūs to uzturētu periodiski aktīvu, informējot par savu attīstības ceļu. Jo jūs biežāk uzturēsiet viņu aktīvu, jo vairāk mēs pārējie varēsim jūs motivēt un rast risinājumus kopīgi. Žurnālā jūs varēsiet izpaust visas savas emocijas, domas un procesu par to kā jums sokas ar mērķa sasniegšanu. Piemēram, ja jums būs mērķis iemācīties dejot, tad galvenais ir nekautrēties un nofilmēt periodiski to, kā jums tas izdodas. Un nelielā laika periodā jūs varēsiet redzēt savu progresu.

    Ar laiku jums parādīsies vēlme visu darīt vēl labāk. Jūs sapratīsiet cik daudz var sasniegt, ja ir noteikts mērķis. Nav svarīgi cik ilgs ir laiks mērķa sasniegšanai ir nepieciešams, tas var būt mēneša jautājums, tas var būt vairāku gadu jautājums, bet tomēr tas ir jūsu mērķis un pie tā ir jāpieturas, lai to sasniegtu.

    Žurnālā jūs varat jautāt padomu citiem lietotājiem, kā ir labāk, vai varbūt to vajag darīt savādāk utt. Mēs viens otram palīdzēsim un motivēsim viens otru.

    Ceru šis apraksts jūs mazliet ieinteresēja. Nevajadzētu baidīties no tā, ka forums ir ļoti svaigs un balstās uz parastas phpbb sistēmas ar parastu ādiņu. Mūsu mērķis ir tikai un vienīgi saturs, kurš palīdz attīstīt sevi. Uz tikšanos.

    Adrese uz forumu: Cilvēku Attīstības Forums

    #208628
    daGrevis
    Participant

    Ideja laba! 🙂 Veiksmi! 😛

    #208629
    archeens
    Participant

    paldies, so far so good 🙂

    #208630
    ob1
    Participant

    Laba doma. Galvenais, ka aktuāla, jo šajā ekonomiskajā situācijā daudziem ir kaut kas jāmaina sevī, lai spētu izdzīvot.

    Veiksmi. 🙂

    #208631
    normis_161
    Participant

    Neliels sīkums, bet, manuprāt, svarīgs tur trūkst gan. Tu neesi minējis, kurš tieši precīzi ir izveidojis to mājas lapu. Piemēram, salīdzini ar to, kas ir notepad.lv rakstīts:

    Quote:

    Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

    Notepad.lv v2.0 // Dizains no Foxsk8 notepad.lv


    ar savējo:

    Quote:

    Darbojas uz phpBB Platformas

    Dizains no StylerBB.net

    #208632
    archeens
    Participant

    normis_161 wrote:

    Neliels sīkums, bet, manuprāt, svarīgs tur trūkst gan. Tu neesi minējis, kurš tieši precīzi ir izveidojis to mājas lapu. Piemēram, salīdzini ar to, kas ir notepad.lv rakstīts:

    Quote:

    Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

    Notepad.lv v2.0 // Dizains no Foxsk8 notepad.lv


    ar savējo:

    Quote:

    Darbojas uz phpBB Platformas

    Dizains no StylerBB.net

    Man jau īsti tur nav ko minēt, mēs 3 draugi izdomājām par tādu lietu, jo tas interesē un domājams arī citus 🙂

    Nezinu ko īsti tur varētu rakstīt. Es jau minēju, ka galvenais mums ir pozitīvs un motivējošs saturs 🙂

    #208633
    drunk_lizard
    Participant

    atceros kaadus triis sjii oktobreena projektus…

    ateja tas viss….

    aizgaaju uzpiipeet… es te izveersiisju domu lai tev un tev liidziigajiem ieviestu mazdruscinj skaidriibas…

    kaarteejais foroms latviesju valodaa… eleganti..

    no nacionaalaa viedoklja ok:>

    tikai paaris lietas:

    – latviesju tiinjiem(tiesji uz sjo publiku tu orenteeji projektu?) ir slaidi uzdirst! jamajiem ir draugi, siirupi, krutais kontrastrikjis un tamliidziiga huinja:>

    – kaartiigs latviesju jaunulis nemeedz makleet tiiklaa kaucjko pilnveidosjanaas, bet gan izklaides peec…

    – ar ko tu buusi labaaks par kautvai tvnet forumu? :>

    – ai, viss pohij.

    iebaaz galvu spainii ar aukstu uudeni…

    #208634
    Evers
    Participant

    dīvainā kārtā piekrītu drunk_lizard 😀

    #208635
    archeens
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    atceros kaadus triis sjii oktobreena projektus…

    ateja tas viss….

    aizgaaju uzpiipeet… es te izveersiisju domu lai tev un tev liidziigajiem ieviestu mazdruscinj skaidriibas…

    kaarteejais foroms latviesju valodaa… eleganti..

    no nacionaalaa viedoklja ok:>

    tikai paaris lietas:

    – latviesju tiinjiem(tiesji uz sjo publiku tu orenteeji projektu?) ir slaidi uzdirst! jamajiem ir draugi, siirupi, krutais kontrastrikjis un tamliidziiga huinja:>

    – kaartiigs latviesju jaunulis nemeedz makleet tiiklaa kaucjko pilnveidosjanaas, bet gan izklaides peec…

    – ar ko tu buusi labaaks par kautvai tvnet forumu? :>

    – ai, viss pohij.

    iebaaz galvu spainii ar aukstu uudeni…

    Vai tu maz saprati par ko ir forums? Tavs viedoklis ir galīgi garām, jo tu nemaz neizlasīji aprakstu. Es gribu zināt kā šo vispār var salīdzināt ar TVnet mēdija forumu? Vispār tu esi galīgi auzās iebraucis. Un kāpēc tīņiem? Un es nēsmu nekāds jaunulis vairs. 20 gadi ir pietiekams vecums. Bet tu laikam gan esi ielīdis savās dzīves grūtībās un savas negatīvo enerģiju izpaud šeit. Atver acis.

    Tu man atgādini this person.

    [img]https://www.uvm.edu/~pzahn/wallpaper/images/grinch_santa.jpg[/img]

    #208636
    daGrevis
    Participant

    D_L, nenoliec viņu pirms laika!

    #208637
    E.J.
    Participant

    Nice, tātad p0k3sūtāmo vietu Sīrups nomainīt pret šo? 🙂

    Like this

    Quote:

    Archeen, ej attīsties, tev nav vieta šeit, ej pie pokemoniem motivacija.wc3.lv, tu tur būsi datorehnikas kings…


    😀

    #208638
    archeens
    Participant

    un šo vēl sauc par pozitīvi domājošu vietni.

    Vēlu veiksmi, tālāk jums ar “LIZARD” un parējiem pokemoniem priekšgalā.

    Man vairs komentāru nav.

    #208639
    Mr.Death
    Participant

    Tas ir cilveeku degradaacijas forums nevis attiistiibas. pilniigaakaa uzspiesjana kaut kaadas pasjizgudrotas informaacijas iekalsjanai, kas sastaadiita uzpiedosjaa formaa, peec taviem personiigajiem uzskatiem, nemaz nenjemot veeraa daudzveidiigo pasauli, kas tev ir apkaart.

    Quote:

    Š o vingrinājumu būtu nepieciešams atkārtot ik dienas vairāku nedēļu garumā, lai to ieprogrammētu sev pastāvīgi.

    peec boldaa izceltaas fraazes, es vispaar tavus projektus turpmaak ignoreesju. tu esi biistams sabiedriibas slaanim, kuram ir vaajs energjeetiskais lauks, taatad lv iedziivotaaju vairaakumam. ej at*uukaa usjakovam! :>:>

    jehovas liecinieks, ibio. pirms kaadu maaci, pats iemaacies.

    EDIT: veel nedaudz suudainaas kritikas – var redzeet, ka par citiem juus nedomaajat – juusu forumaa eksistee tikai sadalja muuzikai, dejosjanai, attieciibaam un sportam. a kur paareejaas interesju grupas? es saaku justies mljin diskrimineets! pie muzona ar galvenokaart samesti tikai melnie reperi – laikam tas viss jums dziivee arii tikai ir svariigs – pablatot, pateelot, ka zinat daudz un parunaat zem ritma “patiesaas” riimes. auni :>

    #208640
    archeens
    Participant

    Vēlviens pokemons, kur tu redzi ka mēs uzspiežam savu informāciju? Mēs paši neko neuzspiežam, mēs tikai izsakam savu viedokli.

    Ja bus nepieciešams, tad vēlāk arī izveidosim citas sadaļas, jo kāda jēga no sadaļām, ja to ir vairāk nekā cilvēku, priekš tam ir sadaļa Vispārīgi un Vispārīgi PDJ.

    Š ajā forumā nav runa par savas informācijas uzspiešanu.

    Mēs cenšamies motivēt kādu sasniegt savu mērķi, lai kas arī tas būtu, piemēram, no jūsu datortārpu viedokļa “mans mērķis ir izveidot tādu un tādu mājaslapu 2 mēnešu laikā”. Tad lūdzu mēs varam palīdzēt tevi motivēt izveidot mājaslapu. Runa ir par motivāciju tu pajoli.

    Te arī slēpjās jūsu negatīvais un ja ar tādu negatīvu noskaņu dzīvosi, tad tālu netiksi. Tieši tādiem kā tu arī tas ir domāts.

    Un tādu sūtijumu atsūkāt usjakovam var izdomāt tikai degradējies pusaudzis.

    Dēļ šīs negatīvās attieksmes visi arī pamet lēnām notepad. Tā vietā lai pateiktu “forši, tā turpini” vai “tev noteikti izdosies”, lai motivētu, bet te sūta dirst natūrā. Pateiktu man sejā atsūkā usjakovam es tev pāris zobus izsistu no matter how old you are kid.

    #208641
    Mr.Death
    Participant

    Muahhhhhhh, es jau nobijos un ieliidu kaktaa :> Sjii vieta ir jaattiira arii no profesionaalajiem kretiiniem, lai te ir tiirs gaiss. Motiveet cilveeku ko izdariit var tikai tas cik ljoti vinjsj to grib un pats veelas. Ja runa iet par darbu, tur probleema sleepjas atalgojumaa – visa tava motivaacija! Kaapeec kaut kas sev jaauzspiezj? Tas ko tu tur sludini, ir rakstiits ar taadu domu, ka “ir taa, un savaadaak nav!”. sjii tjipa ir vieniigaa patiesiiba. man sjaadi sjo “iesakosjo rakstu” autori kretinee. driiz veel tikai saac informaacijaa iekljaut “Tev mums buut maksaat desmito dalju, lai tev rastos motivaacija.”, un tu vari jau drosji pieskaitiit sevi jehoviesjiem.

    Domaaju mans viedoklis ir pietiekosji pamatots, jo man personiigi sjausmiigi kretinee sjitais “Tev jaadara taa”, “Tev jaadara sjitaa”. Cik tev ir gadu, ka tu atljaujies citus maaciit? 60? 80? Tu pat man piedaavaa vicinaaties ar duureem. Vot tas ko tu pateici bija beerniskjiigi! Es speciaali gribeeju sjito nocjekot, un izraadiijaas man taisniiba vien bij. Attiistiijies praats mljin. Ej speeleejies smilsjkastee, iemaaciisies kontroleet savus nervus un izlasiisi jau vismaz paaris graamatas par cilveeka psihologjiju un filozofiju, tu visu to savu tuftu paarrakstiisi daudz smukaakaa tekstaa, nevis neapzinaati nodarbosies ar cilveeku kodeesjanu, par ko juus visus aiz resteem vajadzeetu sabaazt.

    Un jaa. Vislabaakaa motivaacija cilveekam ir pamatota kritika, tam ko vinjsj dara! Na*ujaa man tagad tev buutu jaasaka tagad “jaa, tas ir nenoveerteejams darbs, ko tu tur dari”, ja taa NAV!

    #208642
    Mr.Death
    Participant

    https://motivacija.wc3.lv/viewtopic.php?f=2&t=23

    sjajaa rakstaa ir skaidri un gaisji uzspiesta informaacija. viedoklis tiek proklameets ka tavs vieniigais un pareizais.

    bet kaa ir vienkaarsju atseesjanos kreeslaa un katras sjiis lietas paardomaajsanu? teiksim tu velti pusstundu, lai izlemtu, vai tev ir nepieciesjama kaada konkreetaa nodarbe, meerkjis, par kuru sjaubies vai nav. manupraat, vienkaarsja lietu apsmadzenjosjana ir vislabaakais veids, kaa apzinaaties to, ko tu patiesjaam veelies.

    #208643
    archeens
    Participant

    Š eit dalās viedokļi. Cilvēkam neko neavar uzspiest, tas ir tikai personīgais PADOMS, tā nav uzspiešana. Un jā grāmatas man nevajag mācīt lasīt, to es tāpat daru.

    Man nav jābūt 60 70 80 gadus vecam, lai palīdzētu citiem sasniegt savus mērķus, vai motivēt viņus tos sasniegt. Tas vien, ka es cilvēkam pasaku, ka viņam tas labi padodas, tā tikai turpini, jau 10x paceļ motivāciju. Jā piekrītu, ka viss ir atkarīgs arī no cilvēka gribasspēka, bet gribasspēks ceļas, tad ja cilvēks ir motivēts to darīt. Iesaku palasīt par motivāciju vairākus interesantas e-grāmatas.

    Es neizsauci uz dūru cīņu, es tikai saku kā būtu ja man to pateiktu kāds acīs tik aizskaroši kā tu to pateici. Tev ir zems atalgojums darbā, tad lūdzu vajag motivāciju sasniegt augstākas karjeras kāpnes vai meklēt ko jaunu. Arī atalgojums var būt cilvēka mērķis. Un šis mērķis ir jāīsteno, lai tiktu pie lielāka atalgojuma. Lietas kuras patiešām vēlas sasniegt cilvēks spēj izdarīt tikai ar pozitīvu domāšanu un pozitīvu attieksmi. Tu nekad nevarēsi iemācīties peldēt, ja visu laiku teiksi es nevaru, man nesanāk, tā vietā ir jāsaka tieši pretēji, man sanāks.

    Maksāt tā jau ir uzspiešana, Š is projekts nav tendēts uz peļnu. Ar šādu projektu nemaz nevar nopelnīt, tas ir tīri personīgi interesējošas lietas. Ja cilvēks interesējas par psiholoģija, lasa par to grāmatas, tad tas ir interesanti.

    Kritikai ir savas robežas, kritika var būt tādā mērā, ka tu saki “tev drusku nepadodas tas un tas, nav kārtībā tas un tas, iesaku tev darīt tā un tā.” Kritika tā nav “tas ko tu dari ir sūds, kārtējais bezjēdzīgais projekts”, tas jau ir negatīvs viedoklis.

    Tā vietā, lai pateikti to pašu, ka tev liekas raksts ir pārāk uzstājošs, ka jādara tā un tā, tu pasaki, ka tas ir pilnīgs sūds, kā tu vispār drīksti tā rakstīt, jo nav nedz gadu, nedz pieredzes. Vai nebūtu bijis labāk pateikt, kā būtu labāk to rakstīt, lai citiem nerastos tāds priekštats?

    Es nēsmu šeit, lai meklētu sev ienaidniekus. Es tikai cenšos pateikt, ka tas ko es daru man un citiem varētu likties ļoti interesanti.

    #208644
    daGrevis
    Participant

    archeens wrote:

    Maksāt tā jau ir uzspiešana, Š is projekts nav tendēts uz peļnu. Ar šādu projektu nemaz nevar nopelnīt, tas ir tīri personīgi interesējošas lietas. Ja cilvēks interesējas par psiholoģija, lasa par to grāmatas, tad tas ir interesanti.

    Tā nu gan nav. Var kā vēl nopelnīt… 🙂

    #208645
    archeens
    Participant

    daGrevis wrote:

    archeens wrote:

    Maksāt tā jau ir uzspiešana, Š is projekts nav tendēts uz peļnu. Ar šādu projektu nemaz nevar nopelnīt, tas ir tīri personīgi interesējošas lietas. Ja cilvēks interesējas par psiholoģija, lasa par to grāmatas, tad tas ir interesanti.

    Tā nu gan nav. Var kā vēl nopelnīt… 🙂

    Nu tā nav prioritāte,

    Nopelnu es ar darbu jau 🙂 un man ar to pietiek 🙂

    #208646
    Mr.Death
    Participant

    Varbuut tev tas skjiet interesanti, bet es jau to esmu atlasiijies, savulaik peetot visaadus ezoteerikas un sieviesju zjurnaalus (jaa tos arii meedzu palasiit. tomeer interesee, ko daamas aiz muguras perinaa vecjiem). Cik es zinu gadiijumus, kad cilveeki ir meegjinaajusji lasiit sjitos <> pastiprinaasjanas murgus, tad neviens veel no vinjiem, nav tik perfekti uzkaapis galotnee, un sakaartojis savu dziivi, kaa vinjsj to veeleetos. taas visas ir pasakas. pozitiivi vaardi, jaavelta cilveekiem, kas tiesjaam to ir pelniijusji, paareejie ir pelniijusji tikai kritiku, kas arii ir pats svariigaakais dziivee – sanjemt to. jo ja nebuutu kritikas – cilveeki izspraagtu no iedomiibas.

    veel kas attiecas uz sjo, tavas metodes ir stipri liidziigas visaam jehoviesju un citu sektantu pasakaam. cilveeki kas dziivo tajaas, tikai iedomaajaas ka vinjiem klaajaas labi, tacju patiesiibaa maksaa tiem baraniem, kas sjito visu ir izdomaajusji. bet juutaas labi! zjeel vinju, deelj taa, ka izveeleejusjies dziivot iluuzijaas, kas patiesi ir iluuzijas.

    savukaart es paziistu daudz cieniijamus cilveekus, kas ir daudz ko sasniegusji deelj taa ka ir pieveersusjies budismam – neteiktu kaa religjijai, bet kaa dziives stilam. tas tiesjaam ir apsveicami, jo lielaakaa dalja budisma maaciibu tiesjaam ir patiesas ar visiem skaidrojumiem, kaapeec taa. tie nav kristiesju murgi <>

    Visideaalaakais piemeers, lai saprastu manu domu gaajienu, ir parastaakaa beerna audzinaasjana. beerns nesakaarto istabu, maate sjo noper, sakot ka taa ir jaasakaarto. bet kaapeec? nepaskaidrojot iemeslu, kaapeec to nepieciesjams sakaartot, to jau var saukt par programmeesjanu.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 27 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā