Cilvēku Attīstības Forums

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Noderīgas saites Cilvēku Attīstības Forums

Tiek skatīts 7 ierakstu – 21 līdz 27 (no 27 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #208647
    archeens
    Participant

    Katram no mums ir daļēji taisnības, mūsu viedokļi dalās. Nevēlos vairs tālāk ieslīkt, jo gala rezultāts būs vienalga tāds pats kāds viņš ir tagad. Cilvēks vienmēr ir cīnītājs un cita viedoklim nepadosies, tā tas ir bijsi vienmēr.

    pamiers.

    #208648
    drunk_lizard
    Participant

    iesliigt rakstaas ar “g”

    Kā man “rēku” parāva, kad ķirzaka pie grammatikas piesējās. Tikai nevajag! 😀 // daGrevis

    tu esi pareizi sapratis, daudz-maz domaajosju cilveeku vietnees tava beerna noveerteejums buus taads, kaads ir :>

    es neesu ar tevi kara staavoklii, lai buutu nepieciesjams pamiers, mhhhh

    puisiit, naac sjeit peec gada, kad tavam uubersmadzenjupraviisjanas saitam buus vairaak par 100 pastaaviigu apmelkeetaaju :>

    #208649
    drunk_lizard
    Participant

    Mr.Death wrote:

    Varbuut tev tas skjiet interesanti, bet es jau to esmu atlasiijies, savulaik peetot visaadus ezoteerikas un sieviesju zjurnaalus (jaa tos arii meedzu palasiit. tomeer interesee, ko daamas aiz muguras perinaa vecjiem). Cik es zinu gadiijumus, kad cilveeki ir meegjinaajusji lasiit sjitos <> pastiprinaasjanas murgus, tad neviens veel no vinjiem, nav tik perfekti uzkaapis galotnee, un sakaartojis savu dziivi, kaa vinjsj to veeleetos. taas visas ir pasakas. pozitiivi vaardi, jaavelta cilveekiem, kas tiesjaam to ir pelniijusji, paareejie ir pelniijusji tikai kritiku, kas arii ir pats svariigaakais dziivee – sanjemt to. jo ja nebuutu kritikas – cilveeki izspraagtu no iedomiibas.

    veel kas attiecas uz sjo, tavas metodes ir stipri liidziigas visaam jehoviesju un citu sektantu pasakaam. cilveeki kas dziivo tajaas, tikai iedomaajaas ka vinjiem klaajaas labi, tacju patiesiibaa maksaa tiem baraniem, kas sjito visu ir izdomaajusji. bet juutaas labi! zjeel vinju, deelj taa, ka izveeleejusjies dziivot iluuzijaas, kas patiesi ir iluuzijas.

    savukaart es paziistu daudz cieniijamus cilveekus, kas ir daudz ko sasniegusji deelj taa ka ir pieveersusjies budismam – neteiktu kaa religjijai, bet kaa dziives stilam. tas tiesjaam ir apsveicami, jo lielaakaa dalja budisma maaciibu tiesjaam ir patiesas ar visiem skaidrojumiem, kaapeec taa. tie nav kristiesju murgi <>

    Visideaalaakais piemeers, lai saprastu manu domu gaajienu, ir parastaakaa beerna audzinaasjana. beerns nesakaarto istabu, maate sjo noper, sakot ka taa ir jaasakaarto. bet kaapeec? nepaskaidrojot iemeslu, kaapeec to nepieciesjams sakaartot, to jau var saukt par programmeesjanu.

    bljin kas pa huinju te sarakstiita :>

    #208650
    archeens
    Participant

    Man ir tikai viens ko teikt, Lizard dabū meiteni un tiec ārā no IT tārpa statusa un tad gudri runā.

    #208651
    daGrevis
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    Mr.Death wrote:

    Varbuut tev tas skjiet interesanti, bet es jau to esmu atlasiijies, savulaik peetot visaadus ezoteerikas un sieviesju zjurnaalus (jaa tos arii meedzu palasiit. tomeer interesee, ko daamas aiz muguras perinaa vecjiem). Cik es zinu gadiijumus, kad cilveeki ir meegjinaajusji lasiit sjitos <> pastiprinaasjanas murgus, tad neviens veel no vinjiem, nav tik perfekti uzkaapis galotnee, un sakaartojis savu dziivi, kaa vinjsj to veeleetos. taas visas ir pasakas. pozitiivi vaardi, jaavelta cilveekiem, kas tiesjaam to ir pelniijusji, paareejie ir pelniijusji tikai kritiku, kas arii ir pats svariigaakais dziivee – sanjemt to. jo ja nebuutu kritikas – cilveeki izspraagtu no iedomiibas.

    veel kas attiecas uz sjo, tavas metodes ir stipri liidziigas visaam jehoviesju un citu sektantu pasakaam. cilveeki kas dziivo tajaas, tikai iedomaajaas ka vinjiem klaajaas labi, tacju patiesiibaa maksaa tiem baraniem, kas sjito visu ir izdomaajusji. bet juutaas labi! zjeel vinju, deelj taa, ka izveeleejusjies dziivot iluuzijaas, kas patiesi ir iluuzijas.

    savukaart es paziistu daudz cieniijamus cilveekus, kas ir daudz ko sasniegusji deelj taa ka ir pieveersusjies budismam – neteiktu kaa religjijai, bet kaa dziives stilam. tas tiesjaam ir apsveicami, jo lielaakaa dalja budisma maaciibu tiesjaam ir patiesas ar visiem skaidrojumiem, kaapeec taa. tie nav kristiesju murgi <>

    Visideaalaakais piemeers, lai saprastu manu domu gaajienu, ir parastaakaa beerna audzinaasjana. beerns nesakaarto istabu, maate sjo noper, sakot ka taa ir jaasakaarto. bet kaapeec? nepaskaidrojot iemeslu, kaapeec to nepieciesjams sakaartot, to jau var saukt par programmeesjanu.

    bljin kas pa huinju te sarakstiita :>

    Nu šis un šis bija labi teikts… :lala:

    Mr.Death wrote:

    pozitiivi vaardi, jaavelta cilveekiem, kas tiesjaam to ir pelniijusji, paareejie ir pelniijusji tikai kritiku, kas arii ir pats svariigaakais dziivee – sanjemt to. jo ja nebuutu kritikas – cilveeki izspraagtu no iedomiibas.

    Mr.Death wrote:

    Visideaalaakais piemeers, lai saprastu manu domu gaajienu, ir parastaakaa beerna audzinaasjana. beerns nesakaarto istabu, maate sjo noper, sakot ka taa ir jaasakaarto. bet kaapeec? nepaskaidrojot iemeslu, kaapeec to nepieciesjams sakaartot, to jau var saukt par programmeesjanu.

    #208652
    normis_161
    Participant

    Man gan tā attieksmi šķiet normāla, jo tad vismaz visi tīņi ar saviem nepabeigtajiem wordpress neies un nereklamēsies.

    #208653
    Mr.Death
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    bljin kas pa huinju te sarakstiita :>

    sorry, pohains riits :>

    archeens wrote:

    Man ir tikai viens ko teikt, Lizard dabū meiteni un tiec ārā no IT tārpa statusa un tad gudri runā.

    vinjsj jau sen to ir izdariijis :>

Tiek skatīts 7 ierakstu – 21 līdz 27 (no 27 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā