Citrix Systems Apple faniem: iPad ar Windows 7

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Citrix Systems Apple faniem: iPad ar Windows 7

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150539
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_citrix_1.jpg[/imgl]Virtualizācijas programmatūras izstrādātājs Citrix Systems ātri atradis izeju, kā Apples faniem “planšeti” iPad padarīt daudzmaz lietojamu. Atliek tikai papildus nopirkt Windows 7 un kādu no Citrix virtualizācijas platformām XenDesktop vai XenApp, un lieta darīta. Būs daudzprogrammu režīms, varēs skatīties flash, un būs visi citi Windows 7 labumi.

    Pie tam displeja izšķirtspēja 1024×768 tiek ļoti labi atbalstīta XenDesktop vidē. Protams, uzlikt Windows uz iPad “pa tiešo” nav cerību, jo Apple A4 CPU neatbalsta x86. Tāpēc tiek piedāvāta kombinācija no Citrix Receiver un XenDesktop 4, kurā Windows griežas uz virtuāla servera, bet iPad kalpo vienīgi darbvirsmas izvadīšanai.

    Būtībā iPad kopā ar virtualizācijas programmatūru funkcionē kā savdabīgs Thin-klients. Pēc Citrix domām – viņu programmas padara iPad par “ideālu galaierīci”, kas piemērota produktīvam darbam.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_windows7ipadcitrix1265198744_1.jpg[/img]

    Avots 1, 2.

    #227235
    Evers
    Participant

    perversi 😀

    #227236
    Eudoxus
    Participant

    Tiešām perversi.

    #227237
    non7sens
    Participant

    Nākamā ideja. Pārdod paku ar pamācību un instrumentiem, lai varētu atvienot ipada screenu no mb un pievienotu pie sava lapša vai desktopa. Tas viss tikai par nieka 200$ un cerību nenosvilināt māju.

    Ja nopietni, uz kurieni pasaule mūs aizgriezīs tālāk?

    #227238
    daGrevis
    Participant

    Bet velk arī?? 😀

    #227239
    Holmss
    Participant

    Gan jau ka dažiem velk, ir tādi ļoooti lēnīgsnēji cilvēki. Viņiem velk! 😀

    #227240
    iKey
    Participant

    ķirzacēns teiks “nekrofīlija”

    #227241
    Aldis
    Participant

    Nu ja tā, ka sēž caur attālināto pieeju! 😀 Tad jau var sēdēt arī caur iPod (Vnc klienta) iekš sava datora kuram ir XP, vai Win7 😀

    To jau daru kādu pusotru gadu, takā nekas dižs! 🙂

    #227242
    Crow
    Participant

    iPad – krāsaina un jautra spēļmantiņa jums un jūsu bērniem… elegants fotorāmis un peles paliktnis – divi vienā… tortes nazis, kas pārspēj pat plaši izslavēto Maccook Air. Tagad arī revolucionāra tālvadības pults jūsu datoram. Un vēl daudz citu pielietojumu.

    Tas viss būs jūsu tikai par nieka 499 dolāriem! Zvaniet un pasūtiet tūlīt! Ko jūs vēl gaidāt?!

    😀

    #227243
    TrakaisKursis
    Participant

    paskaidrojiet man … jo šito es nesaprotu… ARM procesori taču neuztur virtualizāciju, kā tad tehniski tiek panākts tas, ka uz ARM bāzētās ierīces palaiž Windows x86 ?

    #227244
    samurajs
    Participant

    TrakaisKursis wrote:

    paskaidrojiet man … jo šito es nesaprotu… ARM procesori taču neuztur virtualizāciju, kā tad tehniski tiek panākts tas, ka uz ARM bāzētās ierīces palaiž Windows x86 ?

    Š itais ir speciāli iPadam taisīts, un vispār nav CPU tīrā veidā, bet System-On-A-Chip. Tā kā viss var būt. Citrix virtualizācijas risinājums arī ir nestandarta.

    #227245
    TrakaisKursis
    Participant

    samurajs wrote:

    TrakaisKursis wrote:

    paskaidrojiet man … jo šito es nesaprotu… ARM procesori taču neuztur virtualizāciju, kā tad tehniski tiek panākts tas, ka uz ARM bāzētās ierīces palaiž Windows x86 ?

    Š itais ir speciāli iPadam taisīts, un vispār nav CPU tīrā veidā, bet System-On-A-Chip. Tā kā viss var būt. Citrix virtualizācijas risinājums arī ir nestandarta.

    Tad sanāk, ka tā programma “pārtulko” x86 komandas ARMam saprotamā valodā… līdzīgi kā Linux sistēmās Wine pārtulko DirectX iekš OpenGL?

    #227246
    Toms
    Participant

    Vai nav vienkāršāk kādu iPad alternatīvu iegādāties, nevis šādas perversijas taisīt?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā