Ck šodien jau esat izdēruši? Un kādi nākamā gada plān

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Ck šodien jau esat izdēruši? Un kādi nākamā gada plān

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 57 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #223330
    sir_irius
    Participant

    Uz bodi pakalj! Zhigli!

    IPv4 pagaidaam tadu ekstru neatbalsta, bet ej nu sazin – mosj nakotnee kkas tmldz buus iespejams. 😉

    #223331
    Loading
    Participant

    ob1. Mana atvainošanās. Par jaunā gada tradīcijām nezināju.

    #223332
    elvisburdajs
    Participant

    Pie brīvības pieminekļa bija burvīgi.. :seeker:

    Loading, Man pietika ar siltu dzērveņu dzērienu un speķa pīrādziņiem. 😀

    Un urrā esam 2010. gadā! [img]https://factoryjoe.s3.amazonaws.com/emoticons/emoticon-0123-party.gif[/img]

    #223333
    Crow
    Participant

    Y2K10 bug is upon us! :nuke:

    #223334
    Jaunzems
    Participant

    hahaha, d_l atkal noceļas :D:D:D https://datuve.lv/forums/64635/hapinjujearu,_pridurki/

    #223335
    elvisburdajs
    Participant

    Jaunzems, nu kā jau d_l savā elementā.. 😀 😀 :>

    #223336
    aoma
    Participant

    Nu tad priekā, zēni, uz doto brīdi puncī ir vismaz litrs šņabja, vairāk kā 2 L vermuta, alu pat saskaitīt nevaru, bet, kā izrādās, vēl pat taustiņus atšķirt varu 😀

    skatos zilo uguntiņu un gremdējos atmiņās. Visiem laimīgu to tīģernieku! hgk.byt68rfi75e4we43chm, h.lb;

    #223337
    Aldis
    Participant

    Ehhh.. no pasāciena atvilkos, nācās mazbik apskaņot un par hardware lietām pakasīties! 😀 Par to arī nāca pirmā atziņa – ar mūziķdvēselēm nekasīties – viņiem vienmēr būs taisnība!

    #223338
    grisha
    Participant

    Jaunzems, nosvineeju abus jaunos gadus. Laikam jau labi nosvineejaas beigaas. Patreiz sezhu ietinies segaa, klausos legjendaaro U2. Laikam dziivoshu….

    Kaa jums?

    #223339
    Evers
    Participant

    Jauno gadu sagaidīju skaidrā prātā (tik glāzi šampanieša) , jo šai rītā pie stūres jāsēž – noņēmos braukt uz Rīgu un noskatīties Avatar 3D, ko arī izdarīju.

    Tad nu laimīgu jauno gadu visiem!

    Es noņemšos jaunajā gadā neapvienot LB ar notepad.lv 😀

    #223340
    elvisburdajs
    Participant

    Evers, 😀 😀

    #223341
    j.c
    Participant

    Jauno gadu sagaidīju ar daudz litriem medikamentu organismā 🙁 Nupat esmu kaut cik necik uz strīpas, atgūstu iekavēto, bet tā kā rīt uz darbu, tad tā uzmanīgi…

    #223342
    Nelabojams
    Participant

    IhohŠ… Jaunais gads pienāca ar

    1 šampi,

    3 aliem,

    1 mazo pipariņrūgto ribās… :lala: un vēl dažām glāzēm krēma liķiera.

    Sieva teica, ka ņirgāšoties, skatīdamās uz manām pohām no rīta, bet kā bija tas vecais teiciens ar pēdējā smiešanos? 😀

    Jebenkurā gadījumā joprojām priecīg Jaunogadu Visiem Notepadistiem! Lai zilais ekrāns mums visiem šogad būtu pazīstams tikai kā metafora un arī kā tāda attiecināma tikai uz televīziju!

    #223343
    shady
    Participant

    Līdz jaungadam biju skaidrā, pēc vieniem naktī tā bilde kļuva aizvien miglaināka…miglaināka…

    P.S. – priecīgus svētkus visiem arī no manis.

    #223344
    TokRa
    Participant
    #223345
    Crow
    Participant

    Tā ja. Esiet labi pret tīģeriem un tīģeri būs labi pret jums 😀

    [img]https://icanhascheezburger.files.wordpress.com/2008/08/funny-pictures-little-tiger-promises-to-eat-you-last.jpg[/img]

    #223346
    Razyp
    Participant

    Jāsaka, ka biju viens no tiem, kas nedzēra ne pilīti alkahola, pat ne kvassa 😀

    Nēesmu tāds zēns, kas dzer, pīpē.. ( Esmu «EKO». )

    2010. gadā ir ļoti lielas pārmaiņas ne tikai dzīve, bet arī pašā sabiedrībā, skolā, projektos…

    Mainās dzīve, iedomas, sapņi…..

    Cenšos dzīvot labāk, aizmirst to, kas ir bijis…. ( Sākt jaunu dzīvi… )

    Jauno gadu es sagaidiju mājās pie pc, kopā vēl ar dažiem intresantiem cilvēkiem virtuālajā vidē, man likās, ka tas ir parastas dienas turpinājums, tikai kaut kāds tur gads nomainijies,… Ehhh… Mani tas vsp neintresē.

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 57 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā