CKEditor uzinstalesana

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152158
    martins_m
    Participant

    Sveiki… saku praktizeties majas lapu veidosana.. Sakiet ludzu, kaa es varu uzinstalet CKEditor riku??? ludzu izstastiet smalki pa detalam un niansem.. Pasam nesanca, nesaprotu, kur jaliek ta mapite, kuru novelku https://ckeditor.com/download

    Paldies ieprieks.

    #247548
    daGrevis
    Participant

    Visvienkāršāk būtu paskatīties demo, gan jau ka tajā lejupielādētajā mapītē bija. Atvērt to un papētīt, kāpēc gan tas strādā… 🙂

    Bet ar to web izstrādi tā lieta ir tāda, ka nebūs daudz lietas un vietas, kur Tev visu sīki izstāstīs (t.i. iebaros ar karotīti), pašam jāpēta un jādomā. Zini, tas mēdz būt pat aizraujoši… 🙂

    #247549
    Mad182
    Participant

    Hmm, atarhivē un strādās. Tālāk tur taču ir vesela mape ar piemēriem. Nez, ko tur vispār vēl var stāstīt.

    #247550
    martins_m
    Participant

    par web pamatiem zinu, esmu jau meginajis kaut ko uztaisit.. bet tiesi CKEdito neprotu pielietot… taja mape man jaliek sava lapa ieksa??? izstastiet, tiesam nesaprotu…. 🙁

    #247551
    Crow
    Participant

    Tad pamācies vēl tos web pamatus. Jo tomēr levels par mazu, lai šito itemu nēsātu.

    [spoil][img]https://www.bildites.lv/images/fpz8xi0v910n0f11a6sc.jpg[/img][/spoil]

    #247552
    edw
    Participant

    Jautājums pa tēmu, kā šim brīnumam var aktivizēt upload funkciju, izmeklējos visās malās, neko neatradu vienīgi

    mapē ckeditorpluginsimagedialogsimage.js parediģējot failu dabūju, ka parādās upload sadaļa, un poga, kas ļauj pielikt bildes no servera, bet nekas nedarbojas…..

    #247553
    daGrevis
    Participant

    Pameklē vēl… 😛

    #247554
    Foxsk8
    Participant

    Tak ņem tinymce un miers, pameklē vēl warez lapās pēc file un image upload un viss būs kedā.

    Kā man tie kaķi fascinē, eu, ieteikums, man par godu, negodu, varbūt no kaķiem pārejam uz lapsām?

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā