CLC – koda rindu skaitītājs

Sākumlapa Forumi Software Windows CLC – koda rindu skaitītājs

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 62 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #254329
    daGrevis
    Participant

    Nīdējs, labāk ir paklusēt, nevis runāt par tēmām, par kurām nav ne mazākās sajēgas.

    #254330
    nevertell
    Participant

    Troļļošana laikam ir simptoms šitai zarazai, bet

    daGrevi, labāk ir paklusēt, ja nemāki izlocīt lietvārdu.

    #254331
    Crow
    Participant

    [img]https://www.bildites.lv/images/fol7w9lxzof6wo5d5ts1.jpg[/img]

    Keep trollin’ trollin’ trollin’ trollin’

    What?

    Keep trollin’ trollin’ trollin’ trollin’

    Come on!

    Keep rollin’ trollin’ trollin’ trollin’

    Yeah

    😀

    #254332
    Kon
    Participant

    They see me trollin’

    They hatin”

    Drusciņrēka rauj, viens no retajiem čaļiem, kas bīda apstrīdamas vērtības fīčas zaudē fokusu jau ap kādu trešo (uz dullo uzrakstīju) komentāru 😀

    #254333
    elvisburdajs
    Participant

    Manuprāt tas laukums kurš izburto ciparus ir lieks..

    #254334
    root
    Participant

    Protams, ja dienā būtu 72 stundas un vidējais dzīves ilgums būtu 5000 gadu, es pilnīgi noteikti izveidotu savu framework, kurš būtu embedēts aplikācijā and shit. Bet Tas, ka app ar .NET var izveidot 100x ātrāk un 100x mazāku kā native code laikam gan neko neizsaka, vai ne? Labi, nu man arī patīk api bez jēlkādām atkarībām, bet cmoon. .net ir praktiski visiem (izņemot Aldi 😀 😀 ) un šādu utiļu veidošanai der 100%.

    A java. Nu java ir šalava. Piedodiet par manu rupjo dabu.

    Elvi, nav lieks. Ja nu pēkšni rodas vēlme izrunāt to skaitli ātrumā, vieglāk ir nolasīt vārdiski, ne skaitliski.

    #254335
    vitalxp
    Participant

    Piekritu ‘root’ .net bus,un jus ja nelietosat win bez .net nu pilnigi nekur,tach padomajat talaak..10 gadi bus .net5/6/7/8…etc vnk uz ta balstas,nu ja tev galigi dirsa nepatik tad ludzu nem kadu IDE un mocii c

    #254336
    nevertell
    Participant

    Bet māt, vai tad tu nebiji pro-linuxists, kas labprāt gribētu, lai lielākā daļa endjūzeru lieto linux’u ?

    Protams, es varbūt kaut ko arī esmu sajaucis, BET, ja tomēr neesmu, tad lielāku idiotismu nevaru iedomāties. Tapēc jau netiek nekas no endjūzerfigņām portēts uz citiem OS, jo izmanto MS freimvorkus.

    #254337
    Mad182
    Participant

    Quote:

    praktiski visiem (izņemot Aldi 😀 😀 )


    Man arī nav dotneta.

    #254338
    Crow
    Participant

    nevertell wrote:

    Tapēc jau netiek nekas no endjūzerfigņām portēts uz citiem OS, jo izmanto MS freimvorkus.


    Perfect strike! 😀

    #254339
    root
    Participant

    Crow, kā reiz izmantoju monodevelop 😀

    #254340
    daGrevis
    Participant

    Nīdējs, nikus neloku…

    #254341
    daGrevis
    Participant

    [img]https://pixi.lv/uploads/12-2010/11151-large.jpg[/img]

    Laikam Man nav attiecīgais .NET… 🙁

    #254342
    nevertell
    Participant

    A viņš arī strādā ? Es neesmu nedz iedziļinājies, nedz ievērojis.

    #254343
    usins
    Participant

    MJā. Kādreiz man mācīja- labs kods ir pēc iespējas īsāks. Kaut kā muļkīgi būtu maksāt koderim par koda garumu. tad jau vienmēr var piemest kādu lieku rindiņu…. lieku funkciju… Labāk vnk noteikt cieto algu + prēmiju, ja kods būs ātrs.

    #254344
    root
    Participant

    dagrevi, pieliec semikolu pēc .php

    #254345
    Jaunzems
    Participant

    moderators, mŠ‚e

    #254346
    Bekons ar olām
    Participant

    Emocijas sit augstu vilni.

    #254347
    Foxsk8
    Participant

    Vispār, varbūt kāds varētu ieteikt softu, vai ko līdzīgu, kas varētu teiksim, darboties tā.

    Ir liels projekts, 101 mape, ar vismaz 20K failiem. Respektīvi, es norādu mapi un norādu, piemēram koda fragmentu, ko meklēt esošos failos, pēc meklēšanas man smuki izvadās info, ar to, kuros failos ir meklētā frāze. Failus, kuros meklēt: php, js, css, html, un protams, varētu vēl pats pielikt definētos. Vajadzība priekš šādas lietas rodas, strādājot jau ar esošiem projektiem, kodu fragmentiem, un tad vienkārši, no visa bara, atrast vajadzīgo lietu, pajiet daudz vairāk laika, nekā to varētu automatizēt. Idejas?

    #254348
    rATRIJS
    Participant

    foxsk8: https://en.wikipedia.org/wiki/Grep vai normaala IDE

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 62 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā