CLC – koda rindu skaitītājs

Sākumlapa Forumi Software Windows CLC – koda rindu skaitītājs

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 62 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #254349
    Crow
    Participant

    Robčiks, značit, palaidis gurķi uz input apstrādi. Lai gan nē – tā jau ir .NET iebūvētā figņa droši vien. Tas gan nepataisa bagu mazāku. Pieprasu patch vai service pack! 😀

    #254350
    Wuu
    Participant

    Crow wrote:

    Pieprasu patch vai service pack! 😀


    +1 Vel vajag DLC paku, skinu atbalstu un FF pluginu atbalstu 😀

    #254351
    root
    Participant

    GTFO. Utilīts ir viens no softa veidiem, kuras es neveidoju t.s. muļķu drošas. 🙂

    #254352
    shb-
    Participant

    A kur source 🙂 ?

    Katram kārtīgam opensource cienītājam jādalās ar savu utilītu kodu, kaut zem GPL.

    #254353
    daGrevis
    Participant

    Robert, nekas nemainās. Patiešām domāju, ka attiecīgā sistēma (programmnodrošinājums) ir pārāk vecs… 🙂

    Usins, pēc Manām domām, kodam vajag būt viegli lasāmam, nevis īsam! Un ļoti daudzi Man piekrīt. Pietam uz mūsdienu sistēmām tas, par ko kādreiz šeit pat izvērtās diskusija, precīzāk vai iekš PHP labāk rakstīt exit(); vai, vienkārši, exit;, neko pilnīgi nemaina. Jauda ir pietiekama! ^__^

    #254354
    Crow
    Participant

    root wrote:

    Utilīts ir viens no softa veidiem, kuras es neveidoju t.s. muļķu drošas. 🙂


    Un tu bieži čurā pāri poda malai, vismaz savās mājās. I get it :lala:

    #254355
    root
    Participant

    Kaut kā taču jāiezīmē teritorija… 🙂

    #254356
    usins
    Participant

    daGrevis wrote:

    )

    Usins, pēc Manām domām, kodam vajag būt viegli lasāmam, nevis īsam! Un ļoti daudzi Man piekrīt. Pietam uz mūsdienu sistēmām tas, par ko kādreiz šeit pat izvērtās diskusija, precīzāk vai iekš PHP labāk rakstīt exit(); vai, vienkārši, exit;, neko pilnīgi nemaina. Jauda ir pietiekama! ^__^

    Nu nau jau par šiem sīkumiem. Vairāk tas attiecas uz cikliem un to izpildi. Aprēķinu veikšana utt.

    Par koda vieglo lasāmību piekrītu. Jādomā ir uz priekšu. Vienmēr gadās situācija, kad kaut kas jāpielabo vai nu Tev pašam vai kolēģim. Un ātrāk viss būs, ja kods būs saprotams un konstruktīvs.

    #254357
    Crow
    Participant

    daGrevis wrote:

    Jauda ir pietiekama! ^__^


    Grūti ar vārdiem izteikt, cik man, izlasot šo vājprātu, grūti apslāpēt vēlmi iedauzīt tev galvu tik tālu rīklē, ka tu varētu nolaizīt pats savus papēžus :nuke:

    #254358
    Mad182
    Participant

    daGrevis: sākumā uztaisi kādu palielāku lapu, kurai nāk vairāki pieprasījumi sekundē, un tad arī parunāsim par to, kam jauda pietiek/nepietiek :lala:

    Ja uz krutām serverkastēm darbina blogu vai vizītkarti ar dažiem apmeklētājiem, tad jau var sākt likties, ka kodu var rakstīt kā vien ienāk prātā.

    #254359
    Wuu
    Participant

    Lai apliecinātu programmas lieliskumu, nolēmu uzaicināt orķestri. 😀

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=sOUsbtUrXHk[/youtube]

    #254360
    Kon
    Participant

    Crow wrote:

    daGrevis wrote:

    Jauda ir pietiekama! ^__^


    Grūti ar vārdiem izteikt, cik man, izlasot šo vājprātu, grūti apslāpēt vēlmi iedauzīt tev galvu tik tālu rīklē, ka tu varētu nolaizīt pats savus papēžus :nuke:

    aizrijos ar aliņu IRL

    #254361
    root
    Participant

    Wuu, paklau čali, bet ar tevi taču tas pats, kas ar jaunzemu 😀 learn fking html un tad runā par programmēšanu 😀 da jebkādu

    #254362
    Kon
    Participant

    html’ka dzīvē kādas reizes trīs man mācīta, bet vng, bez googles nesačiņīšu, ja savajadzēsies .. do I suck?

    #254363
    Wuu
    Participant

    root wrote:

    Wuu, paklau čali, bet ar tevi taču tas pats, kas ar jaunzemu 😀 learn fking html un tad runā par programmēšanu 😀 da jebkādu


    Tik cik manām vajadzībām vajag, man pietiek. Bet ja vajadzēs ko nopietnāku sameklēšu tādu ka tēvi, kas man par kapeikām visu izdarīs.

    #254364
    root
    Participant

    Par kapeikām lol …. 😀 😀 😀 😀 :DDDDD:DDD:DDDDDDDDD:DDDDDDDDDDDDDDDD:DDDDDDDD

    Get a life.

    #254365
    Kon
    Participant

    he is a geimer, he have a lot of them 😉

    #254366
    Wuu
    Participant

    root wrote:

    Par kapeikām lol …. 😀


    Tev D burts iesprūdis :devil:

    #254367
    root
    Participant

    Nē, reizēm es vienkārši nespēju beigt smieties par tavu naivumu (rofl)

    #254368
    Crow
    Participant

    Man šķiet, ka Wuu ar savu naivumu pelna vairāk kā tu ar savu Latvijas Indigo Institūtu. Just sayin’ :devil:

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 62 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā