Clubtimer licence. kur dabūt

Sākumlapa Forumi Software Cita programmatūra Clubtimer licence. kur dabūt

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153393
    jupis
    Participant

    Sveika tauta par cik club timer izstrādātāju nevar dabūt rokā ne lapu ne legāli nopirkt (vismaz neatradukur)

    tad ir jautājums vai ir kautkas līdzīgs? ko var legāli nopirkt.

    Paldies jau ieprieks un ceru uz forumiešu palīdzību!

    #261763
    BOFH
    Participant

    Ei NAHUI!

    #261764
    Wuu
    Participant

    BOFH wrote:

    Banots


    😀 +1 tam kas to izdarīja!

    A Shareware License is one kind of license to use computer software. It permits the program to be shared freely with anyone, but includes a moral obligation to send a (usually) small payment to the software creator if the program meets the needs of the user.

    Read more: https://wiki.answers.com/Q/What_is_a_shareware_license#ixzz1E1vKei9B

    #261765
    Andron MacBeton
    Participant

    ***

    #261766
    SWC
    Participant

    Kam tev tam mēslam vaig licenzi. iegadajies kartīgu softu

    nevis tadu ko 2 gadigs bērns māk apiet.

    #261767
    jupis
    Participant

    to swc : pasaki kuru un padomāšu tapēc es jautāju varbūt ir kautkas labāks kā klubtaimers ! un nevajag braukt virsū. meklēju varinatus.

    #261768
    SWC
    Participant

    kad stradaju salona man bija ši

    https://www.smartlaunch.net/webpages/

    #261769
    Wuu
    Participant

    macbeton wrote:

    Banots


    😀 +1 tam kas to izdarīja!

    #261770
    Crow
    Participant

    Es gan došu -∞. Pusi dienas tas teksts tur stāvēja apmeklētāju priekam un labsajūtai. :nuke:

    #261771
    KristoZ
    Participant

    Crow wrote:

    Es gan došu -∞. Pusi dienas tas teksts tur stāvēja apmeklētāju priekam un labsajūtai. :nuke:


    Crow, vai Tu domā, ka adminiem/modiem arī nav dzīves? 😀 Neviens te nesēž 25h/diennaktī un nevaktē, vai tik kāds nesadara blēņas.

    Un kādas 7 stundas no diviem naktī Tev ir puse dienas?

    Tātad, tagad, kad komentārs ir dzēsts, Tu esi “bezgalīgi neapmierināts”, vai pareizi sapratu?

    #261772
    Crow
    Participant

    Vai nu te iraid daudz, ko vaktēt. Divdesmit posti dienā, no tiem puse – manējie (yes, yes, I has no life :>). Divdesmit vecākie lietotāji nevar vienu betona kluci savākt un permabanu visiem kontiem uzmest. Un katram nākamajam dubultniekam – “shoot on sight”.

    Ar varas pārstāvjiem jau nav ko gan strīdēties, tas nekad nebeidzas labi, tā sacīt, interneta resursu ir daudz – you don’t like, you don’t buy 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā