CNET download bloķējas?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais CNET download bloķējas?

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152413
    root
    Participant

    Kāds nezin kādu iemeslu dēļ visi directlinki no kaut kurienes uz CNET lejupielādi jebkuriem softiem izmet CNET page not found? Tobiš, eju no jebkuras ārzemju IP un voila, visas lejupielādes darbojas, kā eju no Latvijas IP, tur Lattelecom, Ipasaule, Pronets vai jebkurš cits provaiders- page not found. Tas ķipa CNET bloķē lejupielādi un ja tā, tad kāda velna pēc? AKKA/LAKA vai kads cits pajolis uzdarbojies?

    #250167
    Crow
    Participant
    #250168
    zivs
    Participant

    Man arī dajebkā lejuplaizīšanas mēģinājumi beidzas ar “We’re sorry, but the page you requested could not be found.” (IME, Ogre)

    #250169
    drono
    Participant

    Man arī tas pats jau labu laiku, bet tikko nočekoju un izrādās, tas ir atkarīgs no pārlūka.

    Uz Firefox rāda Sorry, tai pašā laikā uz Safari un IE viss iet.

    #250170
    Crow
    Participant

    Nav browsera problēma. Vismaz ne universāla.

    [img]https://www.bildites.lv/images/kdxeicu9yqd21eufut99.png[/img]

    #250171
    drono
    Participant

    Pie vainas latviešu valoda iekš Tools –> Options –> Content –> Choose.

    Ja pirmā ir latviešu, tad rāda Sorry, ja angļu, tad var ielādēt.

    #250172
    KristoZ
    Participant

    O, jā, man arī tas pats – uz FF negāja, bet uz Chrome gan. Man izskatās, ka viņiem nepatīk Adblock Plus priekš FF. Uzspiežam Disable on downloads.cnet.com, un viss aiziet.

    Edit:

    Drono ieteiktais variants ar ieslēgtu Adblock’u arī strādā.

    #250173
    Evers
    Participant

    vispār sviests ar Cnetu ir, kautkā ierobežo piekļuvi no banānu republikas, un tas neattiecas tikai uz lejupielādēm. Toties caur proxy parasti vienmēr atveras. 😀 Protams, pagaidot kādu stundiņu paspaidot refresh, uztrāpās, ka aiziet arī tāpat.

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā