Content Encoding Error

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde PHPBB Content Encoding Error

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151709
    archy87
    Participant

    Kolīdz forumam mēģinu nomainīt kaut vienu burtu language mapē uz burtu, kurš satur garumzīmi (āčūīņķ), forums kliedz, ka

    Code:

    Content Encoding Error
    The page you are trying to view cannot be shown because it uses an invalid or unsupported form of compression.

    #242211
    drunk_lizard
    Participant

    varbuut taapeec, ka forums neatbalsta unicode vai windows 1257 :>

    #242212
    archy87
    Participant

    Forums phpbb3 automaatiski atbalsta utf8, cik zinu. https://hop.id.lv/ apskaties

    #242213
    root
    Participant

    Lizard ko es tev teicu par līšanu software forumos?

    Problēma ar beigu simboliem, tb CR, CRLF un LF. Apskaties kādus rāda pirms un pēc labošanas. Problēmu izraisa sajāta kompresija PHPbb3, pamēģini viņu prosta izslēgt.

    Ak jā, PS autorelim reiz vajadzētu sākt lietot normālu ne-firefox pārlūku 😉

    #242214
    archy87
    Participant

    kaada nahren kompresija. pats tu kaa kompresija. Problēma bija tanī, ka es .php failus saglabāju nepareizā encodingā, vajadzīgais bija utf8 without bom

    #242215
    Wuu
    Participant

    archy87 wrote:

    pats tu kaa kompresija.


    +1 :p

    #242216
    root
    Participant

    archy87 wrote:

    kaada nahren kompresija. pats tu kaa kompresija. Problēma bija tanī, ka es .php failus saglabāju nepareizā encodingā, vajadzīgais bija utf8 without bom


    Zābak, blin, a tavuprāt analoga problēma rastos nelietojot gzhandleri vai nu ko nu tur tas phpbb izmanto lai saspiestu izvadi? Bez precompress php interpretatoram ir pajāt kādā enkodingā ir fails, vai tas ir win, baltic, koi vai utf. Savukārt ja tu līki nokonfigurē prekompresiju izvadei, php reizēm aplaužas un dēļ tā, ka līkais mozillis padod līkus accept headerus izdod līku kompresētu izvadi, visdrīzāk dēļ accept all. So pirms lec pāri savai drsai, padomā vēlreiz, vai tas ko es teicu tiešām nekādi nav saistīts ar tavu līko roku problēmu. Lecas vēl.

    #242217
    archy87
    Participant

    Klausies zaabaku zaabak probleemas atrisinaajumu. Pats tu kaa kompresija! Vnk kad editee failu, vins ir jaasaglabaa encoding rezhiimaa “UTF-8 Without BOM”.

    Tas ari viss!

    #242218
    Foxsk8
    Participant

    TM: -1 😀

    #242219
    root
    Participant

    TM +1. https://en.wikipedia.org/wiki/Byte_order_mark

    No kurienes man uzminēt ka autorelis, kas visdrīzāk ir betona attāls radinieks, UTF-8am lieto bomi un/vai kreisu teksta redaktoru. Vienalga problēma ar kompresiju, so tas pats vien ir.

    TG/AM

    #242220
    daGrevis
    Participant

    Pēc manas pieredzes, 90% gadījumu, kad ir problēmas ar simbolu attēlošanu, vainīgs ir tas, ka nav ieslēgts “without BOM”… xD

    #242221
    archy87
    Participant

    TavaMaate wrote:

    TM +1. https://en.wikipedia.org/wiki/Byte_order_mark

    No kurienes man uzminēt ka autorelis, kas visdrīzāk ir betona attāls radinieks, UTF-8am lieto bomi un/vai kreisu teksta redaktoru. Vienalga problēma ar kompresiju, so tas pats vien ir.

    TG/AM

    ko tu te *** prātu. ja pats neko nejēdz, klausies, ko tev gudri cilvēki saka. Atradies te cīnītājs par taisnību.

    Lūdzu, iztiksim bez rupjībām, labi? /KristoZ/

    #242222
    root
    Participant

    LOL, šis ir viens nervozs trollis 😀 iespējams, ticīgais un šlesera atbalstītājs :DDD

    #242223
    daGrevis
    Participant

    Ok, pietiks muļķoties. Slēgts.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Tēma ‘Content Encoding Error’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā