Copy.com "mākonis" ar 1. maiju likvidējas un dzēsīs lietotāju datus

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Copy.com "mākonis" ar 1. maiju likvidējas un dzēsīs lietotāju datus

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #323217
    Crow
    Participant

    Pag, nu tas ir teu vai man nāk smiekli. Bet ko darīt tiem, kas savu karogmastu pat paceltā stāvoklī pēdējo reizi redzēja Gorbačova laikos? 😀

    #323218
    Mad182
    Participant

    msh, neviens jau tev nespiež tos mākoņus lietot, bet nu arguments ka “man megabaits maksā 25 centus” ir galīgi garām. Tas, ka tu sēdi uz kaut kāda 10 gadus veca tarifu plāna un datorā lieto lēnu, rotējošu rūsas gabalu nenozīmē, ka ir jāapstājas progresam.

    Es arī neesmu sajūsmā par jebkādu datu glabāšanu mākonī, bet normāls internets telefonā un ssd disks datorā nav nekāds sajukums evolūcijā, bet normāla mūsdienu realitāte.

    #323219
    Leichttraktor
    Participant

    Un kā izpaužas tavs “savas ierīces es kontrolēju pats”?

    Ja esi tāds mazohists, lai pat notepad lietotu caur Tali caur Tor tīklu,.. 😀

    Atzīsti, sifilisu vari saķert arī bez sociāla kontakta. 😀

    #323220
    Draxo
    Participant

    Paranoiķu bars… jums vispār sēdēt pazemes bunkuros ar 3-metrīgām betona sienām. Kā nav bailes vispār internetu lietot, ja nu kāds kaut ko izspiego?

    #323221
    piwchix
    Participant

    Un veel ne visi ir sapratushi ka androiids ir viirusu pereeklis, spiegoshanas akacis, visa tava dziive ir nolikta zem lupas, bet tas chrome…tas chrome…tas ir…tas chrome..tikai praataa jukushi vareetu lietot to spiegoshasas riiku!!!!!!

    #323222
    cesedy
    Participant

    Aiii, kā tev var būt savādākas domas nekā šiem gudrajiem prātiem?

    Drīz tevi nolamās par savādāki dzīves uztveri.

    Stulbie NotePad kraķi. Jāizmirst tādiem.

    #323223
    msh
    Participant

    Tu kaut ko mazliet sajauci otrādi. Man ir otrādas prioritātes kā tev – tu ar savām mašīnām esi saekonomējis pārāk daudz naudas, tāpēc to trallini par nevajadzīgiem datu plāniem, un bonusā vēl pieķer kaut kādus mākoņus – man mana atmiņas kartele pret tavu datu plānu noteikti ir sevi atpelnījusi trīskārt, lai arī pirkta tikai rudenī. Un par manu “rotējošo rūsas gabalu” – davai, iesver man 2 TB SSD par 120 eirām – es samierināšos ar viņu nesmuko uzvedību mūža galā, tik iesver man adekvāta izmēra SSD par to ciparu. Tas ka to vienu reizi nedēļā kad win tiek startēts, tas notiks stipri ātrāk, nav nekāds agruments lai pārietu uz smieklīgi mazu datu nesēju – vienīgais normālais SSD pielietojums ir carputeris vai porķiks, kas tiek lietots kā porķiks.

    #323224
    Crow
    Participant

    Quote:

    vienīgais normālais SSD pielietojums ir carputeris vai porķiks, kas tiek lietots kā porķiks


    Urk? Gurrr… uga-buga!

    #323225
    Mad182
    Participant

    A kāda no tiem terabaitiem jēga, tb ko tur glabāt? Manam datoram ir 120gb ssd un parasti nav vairāk par pusi aizņemts. Draudzenes kompim laikam 240 iebāzu, bet tur izmantots droši vien ir vēl mazāk. Vacāki vispār tikai netu browsē un tam datoram aizņemti ir kādi 3GB, tb sistēmas instalācija. Darbā šobrīd izmantoti 32G no 118G.

    Vienīgie lielizmēra diski ir priekš serveru backupiem, bet nu tie dzīvo datucentrā.

    Priekš kam man tos lēni rotējošos, rūcošos un elektrību tērējošos terabaitus?

    #323226
    msh
    Participant

    Rūcošs? Rokas iztaisnot vajag. Man tieši tāpēc ir nevis parasts uz 7200 rpm rotējošs galddatora cietucis bet gan priekš digitālajiem video ierakstītājiem domātas sērijas cietucis – neatceros, 6700 rpm vai vēl mazāk – vari uzgūglēt specifikāciju, modelis parakstā – dzirdamas skaņas nav vispār, novērst vibrāciju pārnesi uz korpusu prasīja mazliet veiklas rokas – man viņš tur karājas divos gumijas gabalos.

    Un ko glabāt datu nesējā? Nu ko jau kurš vairāk izmanto. Cits filmas – es mūziku. Gan man tie apjomi ir samazinājušies, tāpēc šis cietucis ir vēl jo vairāk patīkamāks, jo ja agrāk man bija šīs pašas sērijas piecsimtnieks, kurš bija jūtami par īsu, patlaban datu partīcijā ir 500 GB, un stresa nav. Es parasti datu nesējus izmantoju bez stresa, līdz sanāk atdurties uz dibenu, tad sāku kaut ko dzēst. Plakanajam telefonam 64 GB atmiņas kartelē pagaidām vēl 18 GB brīvi ir.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā