CPU nomaiņa no 1 uz 2 kodolu.

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU CPU nomaiņa no 1 uz 2 kodolu.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152113
    jonjs
    Participant

    Tātad Celeron D 3.2 GHz stāv mātes platē.

    Ir divkodolu procis no mātes plates, kura aizgājusi citos medību laukos. Uz kompja ir Dual boot Win XP un Ubuntu.

    Ja es nomainu CPU, ubuntu visdrīzāk to pat īpaši nejutīs un strādās tālāk ar divkodolu proci, bet kas būs ar Win XP (tur sievai svarīga info)?

    Kāds nav saskāries ar šo lietu. Vienkārši slinkums pārinstalēt XP (backups, čakars ar tiem visiem draiveru diskiem, programmu instalēšana u.t.t.) 🙂

    #246977
    Evers
    Participant

    Domājams, ka nevajadzētu būt problēmām. Ja maini uz citu mātesplati, tad gan bez reinstall, vai iešķība “repair” neiztikt.

    #246978
    Crow
    Participant

    Win XP nokārsies, uzmetīs zilo, izdzēsīs visus sievas datus un pašu sievu pārdos kraupainam arābu dervišam un tavus bērnus nosūtīs uz Indiju strādāt kurpju fabrikās.

    #246979
    Blakius
    Participant

    Crow wrote:

    Win XP nokārsies, uzmetīs zilo, izdzēsīs visus sievas datus un pašu sievu pārdos kraupainam arābu dervišam un tavus bērnus nosūtīs uz Indiju strādāt kurpju fabrikās.

    cammon, nu beidz tak šitās muļķības laist, par bērniem tak vairāk samaksās sāls raktuvēs :devil:

    #246980
    Ugons
    Participant

    Nolādētie troļļi, tā kā mazi bērni. :mod:

    #246981
    schinder
    Participant

    Jā,liels slinkums tevi piemeklējis. Bet tā. spraud tik iekšā, nekādu problēmu…

    #246982
    Snorx
    Participant

    Nu pirmais gan apskaties MB ražotāja lapas CPU support listē, vai tā maz atbalsta tavu dual-core brīnumu vispār, vai nepieciešams BIOS atjauninājums, lai nav vairākas reizes kompis jāpārkrāmē. Par softisko pusi nesatraucies- paņem no tā paša Ubuntu vai XP un backupo tak tos datus kaut vai diskos, pirms pārkrāmē- vispār turēt svarīgus datus HDD ir diezgan slidens variants…

    #246983
    Mad182
    Participant

    Es gan neesmu manījis, ka iespraužot citu proci, tas mestos formatēt cietni :lala: Iespraud un apskaties, ja tā xpeška stresos, tad arī domāsi ko darīt. Ar aizvēsturiskām OS’ēm nekad neko nevar zināt.

    #246984
    Andron MacBeton
    Participant

    Ja rodas tik tupi jautājumi tad pašam labāk proci nemainīt,

    #246985
    root
    Participant

    Crow wrote:

    Win XP nokārsies, uzmetīs zilo, izdzēsīs visus sievas datus un pašu sievu pārdos kraupainam arābu dervišam un tavus bērnus nosūtīs uz Indiju strādāt kurpju fabrikās.


    [spoil][img]https://img13.imageshack.us/img13/9661/1237278927468.jpg[/img][/spoil]

    @Makbluķi, jā, labāk uzreiz hopot pie tevis. 🙂 STFU & GTFO

    #246986
    Wuu
    Participant

    Crow wrote:

    Win XP nokārsies, uzmetīs zilo, izdzēsīs visus sievas datus un pašu sievu pārdos kraupainam arābu dervišam un tavus bērnus nosūtīs uz Indiju strādāt kurpju fabrikās.


    Auksts pavasaris, es jutu tevī Troļļa sindromu. Ä€tri paņem pāris paracetamola ripiņas, kamēr slimība nav progresējusi :]

    #246987
    jonjs
    Participant

    Snorx wrote:

    Nu pirmais gan apskaties MB ražotāja lapas CPU support listē, vai tā maz atbalsta tavu dual-core brīnumu vispār, vai nepieciešams BIOS atjauninājums, lai nav vairākas reizes kompis jāpārkrāmē. Par softisko pusi nesatraucies- paņem no tā paša Ubuntu vai XP un backupo tak tos datus kaut vai diskos, pirms pārkrāmē- vispār turēt svarīgus datus HDD ir diezgan slidens variants…


    =====================

    Nu paldies par padomiem (protams, ka es vienmēr veicu backup un priekš tā ir speciāli iegādāts ārējais HDD, šis tas stāv uz CD vai DVD, bet ne visai informācija u.t.t. 🙂 Vienkārši slinkums to visu darīt backupot, ja pārspraužot CPU viss tā pat būs kārtībā.

    Jautājums bija elementārs kā diena (un arī to, ka tieši šis CPU der manai mātenei es arī zinu) :), vienkārši bija šaubas vai Win XP nav kāda veidā piesaistīts pie tā iepriekšējā CPU (no sērijas, a ja nu?) :). Ar ubuntu ir darīts tā, ka pat tika mātes plate mainīta un arī cpu līdz ar to nomainījās no Intel uz AMD un viss aizgāja, vecais labais Ubuntu 8.04 (vecā instalācija uz HDD) visu atpazina un strādāja tālāk it kā nekas nebūtu noticis.

    Troļļiem pibildīšu. Jaunieši, ja cilvēks jautā, tad tas nebūt nenozīmē, ka viņš ir stulbs?

    Ja jūs to neapzinaties internetā, tad es vienkārši brīnos, kā reālajā dzīvē jums vēl viss kārtībā ar zobu daudzumu apakš un aukš žoklī 😀

    #246988
    quizzical
    Participant

    Tak, nomaini CPU, ja neiet XP, tad maini atpakaļ un taisi backup

    #246989
    Evers
    Participant

    jonjs, vienīgā troļļošana šajā topikā bija no McB , pārējie vienkārši plēsa jokus! 😀

    #246990
    Kon
    Participant

    Pats jautājums netika uzdots politkorektā formā.

    #246991
    Evers
    Participant

    Turpmāk jautājumus iesniegt saites veidā uz elektroniski parakstītu dokumentu, kurš sagatavots pamatojoties uz visādiem tur MK noteikumiem! o_O

    #246992
    Wuu
    Participant

    Evers wrote:

    Turpmāk jautājumus iesniegt saites veidā uz elektroniski parakstītu dokumentu, kurš sagatavots pamatojoties uz visādiem tur MK noteikumiem! o_O


    Esmu pret birokrātiju!

    #246993
    Crow
    Participant

    Wuu wrote:

    Auksts pavasaris, es jutu tevī Troļļa sindromu. Ä€tri paņem pāris paracetamola ripiņas, kamēr slimība nav progresējusi :]


    Es jau tik ar koku ārstējams [img]https://www.bildites.lv/images/7g06n1ormb52gsyed475.gif[/img]

    #246994
    Evers
    Participant

    Wuu wrote:

    Esmu pret birokrātiju!

    Neba vienīgais, birokrātija pasauli novedīs kapā! 🙂

    #246995
    root
    Participant

    Evers wrote:

    Turpmāk jautājumus iesniegt saites veidā uz elektroniski parakstītu dokumentu, kurš sagatavots pamatojoties uz visādiem tur MK noteikumiem! o_O


    Neaizmirsti arī, ka serverim uz kura izvietots šis dokuments jāatrodas uz USS Star Trek Voyager. Savienojums protams jāveic caur starpgalatisko fāzu transīveru pa taisno uz Delta kvadrantu, šifrēts, lai Borgi no Unimatriksa 01 nepārtvērtu!!!

    :>

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā