CPU Pārkaršana

Sākumlapa Forumi Software Windows CPU Pārkaršana

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #213322
    Stat1CX
    Participant

    Manuprāt tev tā programa melo, ar tādu temperatūru CPU sen būtu pārvērties par ceptu dzelzs gabalu ko var mest ārā.

    #213323
    Kefīrs
    Participant

    Nu nezinu, gan tā programma, gan everests rāda to pašu 🙁

    #213324
    Stat1CX
    Participant

    Tavā vietā es ietu uz m79 un tiem mudakiem kas tev viņu remontēja pateiktu visu ko par viņiem domā un lai saved kārtībā savu haltūru. Kā var neatšķirt sliktu video kartes draiveri no pārkaršanas. Un tādus vēl sauc par meistariem.

    #213325
    msh
    Participant

    Viena tante teica ka M79 ejot uz bankrotu. Cik šādas runas patiesas, nezinu.

    Topika autora vietā vienkārši norautu nost proča radiatoru un paskatītos kas darās zem tā. Visādi idiotismi dzirdēti par šķībiem radiatoriem un bezizmēra termopastas saspiešanu 😀

    P.S. No šāda viedokļa zalmana smērējamā pasta ruļez, to pat gribēdams būtu grūti par daudz sasmērēt 😀

    #213326
    Kefīrs
    Participant

    Viss, pirmdien zvanu M79 lai salabo manu datoru, savādāk sākšu zvanīties visādiem letiņu šoviem 😀

    Vispār viņi nebankrotēja, vienkārši viņus kāds pārpirka laikam.

    #213327
    drunk_lizard
    Participant

    jauks topic.

    liikrocis klokotaajs, kursj UZDZEN jaudu ar 3dmark un padomdeveejs cirvis.

    briiniskja kompaanija :>

    par tematu – gan jau ka zem ics termopasta izkaltusi. amd procesoriem diezgan populaara saape :>

    #213328
    ob1
    Participant

    Te kas – epidēmija ar dzesēšanas problēmām?

    Sameklē Meistaru, kas saved to kompi kārtībā. (M79 tādu nav).

    #213329
    msh
    Participant

    drunk_lizard wrote:


    par tematu – gan jau ka zem ics termopasta izkaltusi. amd procesoriem diezgan populaara saape :>


    Vispār vienkārši sūdīgi uzlikts IHS :lala:

    #213330
    Kefīrs
    Participant

    Jau gaidīju dl ar savu aso piezīmi. Bet anyway, laikam būs lāizved uz kādu servisu tepat Madonā 😀

    #213331
    Evers
    Participant

    Nu moins, dzenam jaudu ar 3D Mark 😀 😀 😀 . Benchmark un Overclock ir divas dažādas lietas, benchmarkojot tu noslogo kompi, tādēļ arī karst, bet jebkādu benchmarku kompim ir jātur, citādi uz garantiju, un ja tas M(septiņs devītā gada saprašana) vēl čakarē, sūdzi iekšā Patērētājtiesību aizsardzības dienestā vai kā viņtur sauca, dabuus veel kompensaacij jebš vēl labāku un EJOŠ U kompi.

    #213332
    izredzētais
    Participant

    Quote:

    ūdzi iekšā Patērētājtiesību aizsardzības dienestā vai kā viņ  tur sauca, dabuus veel kompensaacij jebš vēl labāku un EJOŠ U kompi.

    tas viss nav tik vienkārši kā gribētos 🙂

    #213333
    linx
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    jauks topic.

    liikrocis klokotaajs, kursj UZDZEN jaudu ar 3dmark un padomdeveejs cirvis.

    briiniskja kompaanija :>

    par tematu – gan jau ka zem ics termopasta izkaltusi. amd procesoriem diezgan populaara saape :>

    Runājot par rāpuļu komentāriem – cik gudrs jautājums, tik gudra atbilde. Runājot par M79, man sanāca vasaras pusē saskarties ar diezgan nepatīkamu lietu – kad pirku portatīvajam datoram rāmi, tad vēl tas brends bija zem SIA M79, bet kad man nobeidzās pēc četrām dienām, tad jau bija zem firmas SIA EK TEHNIKA.. nācās man mēnesi nogaidīt neziņā vai ņems no bijušās firmas maz daļas garantijā vai nē.. tad nu nogaidīju mēnesi un nesu uz veikalu, lai dod garantijā, jo brāķis – šie sāka kko baigi gudri stāstīt, ka nu mātesplates nesaderība un tas esot 99% un garantija nelīdzēs, bet nu dēļ formalitātēm viņi nosūtīja uz garantiju. Tā kā biju to ramu uz 4 kompjiem notestējis, tad nu biju gandrīz pārliecināts, ka tā noteikti nav nesaderība.. pēc mēneša zvana, ka nu esot gatavs un, lai nāku pakaļ – aizgāju un šie man saka, ka jauns rams, jo vecais bija brāķis. Pajautāju viņiem – ak tad mātesplates nesaderība ne? Viņš man tikai nomurkšķēja, ka nju tā nu arī reizēm gadoties, ka brāķis… zābaku banda, pie tam garantijā arī ar gariem zobiem ņem.. nepatīk man vairs tas kantoris 😀

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā