Creative ZiiO tablete- aspirīns, ja apnicis iPad

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Creative ZiiO tablete- aspirīns, ja apnicis iPad

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152645
    root
    Participant

    [imgl]https://www.bildites.lv/images/wqrwbfxbwjqpml13vhzg.jpg[/imgl] Lai gan lielais aizkostais ābols jau pamanījies izķeksēt diezgan pamatīgu gabalu no tablešu jeb planšetdatoru pārdošanas pīrāga, arī citas, pat samērā ievērojamas gadžetu fabrikas tomēr lēmušas nepalikt ēnā un mēģina taranēt Apple pozīcijas tirgū ar visu, kas pie rokas. Š oreiz uzmanības centrā planšete no visiem jau ļoti labi pazīstamā Creative – ZiiO. Tablete, kuras dvēselē pukst pavisam nikns ZiiLABS ARM Cortex A8 ar 1Ghz takts frekvenci ir aprīkots ar Android 2.1 perētājsistēmu, microSD atmiņas karšu lasītāju un būs pieejams divās variācijās – 7 collu un 10 collu ibumetīna formātos. Arī par iegūstamo atmiņas vietu nebūs jāsūdzas, jo iebūvēto 8GB vai 16GB atmiņu ar vieglu rokas mājienu ir iespējams papildināt ar mēdiju fanomāna cienīgu 32GB atmiņas karti. Vēl šis mazais brīnums spēs atskaņot praktiski visu tavu video kolekciju, par ko parūpēsies H.264, MPEG4, WMV9, MOV, AVI un MKV video formātu atbalsts, un iespēja atskaņot HD video ar 720p izšķirtspēju. Lai netraucētu kaimiņus – tavas mīļākās austiņas ZiiO laipni pieņems ar standarta 3.5mm audio spraudņa palīdzību. Priekšplānā iebūvētā VGA kamera laikam paredzēta video zvaniem, bet visdrīzāk noderēs arī narcistisku tieksmju apmierināšanai stundām ilgi skatoties savā attēlā uz 480px x 800px displeja 7 collu versijai vai 1024px x 600px displeja 10 collu versijai.

    Protams, kā jau visi Creative produkti, arī ZiiO ir aprīkots ar jaunākajām izvirtībām audio baudījuma jomā – X-Fi Expand un X-Fi Crystalizer tehnoloģijām, bezvadu audio straumēšanas iespējām izmantojot Bluetooth kā arī pašsaprotamu MP3, AAC, WMA9, FLAC, OGG, MIDI, WAV un Audible formāta atbalstu.

    No augstāk minētā pat man jāatzīst, ka pat ļoti labā cenas un veiktspējas attiecība ZiiO spēj garantēt diezgan ievērojamus panākumus gan aptiekās, gan pie parastiem mājas lietotājiem, gan arī pie tehnomāniem, kuriem jaunais gadžets kalpotu par lielisku nu jūs jau paši zināt kā pagarinājumu.

    Iegādei un piegādei pieejams šeit:

    ZiiO 10 collu versija

    ZiiO 7 collu versija

    Cenas 10 collu versijai – 8GB £249.99, 16GB £269.99

    Cenas 7 collu versijai – 8GB £199.99, 16GB £219.99

    7″:

    [img]https://www.bildites.lv/images/k1lm5pas2pwegvt7k.png[/img]

    10″:

    [img]https://www.bildites.lv/images/se1tjvwusu07lcftd08.png[/img]

    #252786
    zivs
    Participant

    Vairāk gan interesē, cik tādam zvēram ilgi baterija tur … Ka tik nesanāk tā, ka pēc filmas paskatīšanās vilcienā no Ogres līdz Rīgai, baterija ir jau pusē vai pavisam čušš.

    Jocīgi, vakar tieši pētīju kaut kādas iPad alternatīvas un par labu esam atklāju WeTab (sākotnēji WePad), bet šis izskatās vairāk piemērots tam, ko tāds ceļojošs radījums gribētu, kā arī ir krietni lētāks par dažām labām (vairāk sliktākām kā labām) alternatīvām, nemaz nerunājot par pašu iPad ..

    #252787
    root
    Participant

    Itkā 5 stundas video atskaņošanas režīmā, 25h audio atskaņošanas režīmā. Bet tas nav apstiprināts by Creative, so negarantēju. Lai gan zinot iepriekšējo pieredzi ar Creative produktiem, baterijai vajadzētu būt patiešām cienīgai.

    #252788
    TrakaisKursis
    Participant

    Neuzticos nevienam produktam, kura ražotājs slēpj raksturlielumus… Š im tiešām kā zivs jau norādīja nevar atrast par to informāciju. Plus tas procesors noteikti nav Cortex-A8, tas ir kaut kāds dīvains Ä€RMīgais multivides procesors. Interesanti, ka tas procesors it kā spējot arī atskaņot 1080p un Blu-Ray, taču Ziio ieliktais to nemāk. Ka tik nav palūguši procesora novērt kaut kādas iespējas, lai panāktu kaut cik sakarīgu darbības laiku. Vairāk neskaidrā šajā produktā kā skaidrā. Nevajag mums tādu!

    #252789
    root
    Participant

    Sasi lapu, kursi. Acīmredzams, ka neesi bijis neviena Creative pārnēsājamā produkta laimīgais īpašnieks. Pie tam, es gribētu redzēt kā tu planšetē BD disku iebāztu.

    #252790
    zivs
    Participant

    TrakaisKursi – apskati produkta mājaslapā pieejamās specifikācijas! Kā sirds šiem ir ZiiLABS ZMS-08 ARM Cortex A8 Media Processor procesori.

    Vienīgais, kas tur ir neskaidrs ir patiešām tikai reālais baterijas darbības laiks .. 🙂

    P.S.

    Pašam ar Creative lietām darīšana ir bijusi tikai ar oldskūlo MuVo atskaņotāju, kur skanēšanas ilgums bija lielā mērā atkarīgs no tā, vai ir Duracell vai random noname baterija. Diemžēl, pēc vairāku kastu alus atvēršanas ar to, viņš sāka pilnīgi randomi slēgties ārā … 😀

    #252791
    TrakaisKursis
    Participant

    TavaMaate wrote:

    Sasi lapu, kursi. Acīmredzams, ka neesi bijis neviena Creative pārnēsājamā produkta laimīgais īpašnieks. Pie tam, es gribētu redzēt kā tu planšetē BD disku iebāztu.

    Vai tad ISO failus neviens vairs neizmanto?:) Ja uz iekšējā diska nepietiktu vietas BD ripulim, tad vispār USB vēl aizvien tiek izmantoti, nav nekur pazuduši… Tā kā neesmu bijis Creative produkcijas lietotājs, tad tiešām nevaru spriest par šī zīmola produkciju kopumā (ko arī nedaru), es vienīgi atzīmēju, ka informācijas slēpšana nerada uzticību produkta kvalitātei. Un pieķeršanās zīmolam vispār ir jautājums, kas ir aiz racionālā robežām. Gan manā, gan tavā gadījumā. Peace! Un lapa bija garda, paldies!

    #252792
    root
    Participant

    mans zenstons ja nemaldos pusotru nedēļu mierīgi vilka. Un kabināja visiem ipodiem. :> Creative manās acīs ir nopelnījis atzinību, kvalitāte šiem nav sveša.

    #252793
    TrakaisKursis
    Participant

    zivs wrote:

    TrakaisKursi – apskati produkta mājaslapā pieejamās specifikācijas! Kā sirds šiem ir ZiiLABS ZMS-08 ARM Cortex A8 Media Processor procesori.

    Vienīgais, kas tur ir neskaidrs ir patiešām tikai reālais baterijas darbības laiks .. 🙂

    P.S.

    Pašam ar Creative lietām darīšana ir bijusi tikai ar oldskūlo MuVo atskaņotāju, kur skanēšanas ilgums bija lielā mērā atkarīgs no tā, vai ir Duracell vai random noname baterija. Diemžēl, pēc vairāku kastu alus atvēršanas ar to, viņš sāka pilnīgi randomi slēgties ārā … 😀

    Es jau tur skatījos:) Man tas nelikās ARM A8, bet nu Dievs ar viņu!

    TavaMaate wrote:

    mans zenstons (..) kabināja visiem ipodiem. :>

    Pasvītroju šo vietu un pieņemu turpmākai zināšanai.

    #252794
    samurajs
    Participant

    Va vellos, MaķTvaju e-žurņos iestājies! 😀 Bet Tavs stils man patīk, tā turpināt!

    #252795
    root
    Participant

    samurajs wrote:

    Va vellos, MaķTvaju e-žurņos iestājies! 😀


    Tā, itkā pirmo reizi. 😀 A vot zaļo man gan nemēģini iešķiebt. 😀 😀

    #252796
    Imhoteps
    Participant

    Apsveicu ar debiju! Так держать, мать вашу!!!😀

    P.S. Laba valoda, viegli lasāms raksts. Raksti vēl. :warn:

    #252797
    root
    Participant
    #252798
    Pikselis
    Participant

    Kāpēc nav ne mazākā vārda minēts, ka šito te darbina rezistīvais ekrāns?

    #252799
    nevertell
    Participant

    Kursi, tu filmas lieto kā iso failus ? Tava uzvedība izraisa akūtu sejas palmu.

    Nezinu vis vai tāds pļerduks spētu 1080p ripu spēlēt, nezinu arī, vai no tā kāda jēga būtu.

    #252800
    TrakaisKursis
    Participant

    nevertell wrote:

    Kursi, tu filmas lieto kā iso failus ? Tava uzvedība izraisa akūtu sejas palmu.

    Nezinu vis vai tāds pļerduks spētu 1080p ripu spēlēt, nezinu arī, vai no tā kāda jēga būtu.

    Ja MPU (media procesing unit), kas ir šī brīnuma pamatā tehniskajās specifikācijās sola tādu lietu, tad man loģiski rodas jautājums, kāpēc Creative komplektācijā MPU kļuvis ievērojami vājāks…

    #252801
    rATRIJS
    Participant

    Pikselis wrote:

    Kāpēc nav ne mazākā vārda minēts, ka šito te darbina rezistīvais ekrāns?

    ahh – ja ne šis, tad likās jau nu ļoti foršs aparāts, īpaši ja skatās uz cenu.

    btw neesmu interesējies, bet kā šim ir ar aplikācijām? Iet viss tas pats, kas uz parastajiem androīdiem + speciālās tablešu versijas (aka tāpat kā iPad)? Un ja tā, tad kā tas upscale notiek?

    #252802
    zivs
    Participant

    Kāds man, tehnoloģiju nābslim var apskaidrot, kas ir “rezistīvais ekrāns” un kā tas izpaužas? Tādā vienkāršotā valodā. o_O

    #252803
    Evers
    Participant

    rezistīvais – sastāv no diviem slāņiem, kuri ar pirkstu uzspiežot savienojas un tiek noteikts kurā vietā tas notiek.

    kapacitīvais – viens slānis, kuram pieskaroties ar pirkstu vai citu strāvu vadošu priekšmetu, attiecīgajā vietā tiek fiksētas elektroniskas izmaiņas. Paneli iespējams izveidot plānāku, līdz ar to mazāk atspīdumu – vieglāk saskatāms, teorētiski labāk kalpo, jo nav slāņu, starp kuriem varētu iekļūt svešķermenis, protams – multitouch.

    Pats vēl aizvien esmu laimīgs ar pogām, nevajag man nekādus skārienekrānus, šitas viedtelefonu bums ir tikai un vienīgi kārtējais solis cilvēku pārtaisīšanai par tehnoloģiju narkomāniem.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā