Creative’s ZEN Mozaic (problēma ar filmu skatīšanos).

Sākumlapa Forumi Tehnika Audio/Video/Foto un TV Creative’s ZEN Mozaic (problēma ar filmu skatīšanos).

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147743
    normis_161
    Participant

    Kāds šī mp3/4 īpašnieks varētu lūdzu pateikt kā var iekopēt filmas tā, lai es pēc tam tās varētu skatīties uz šī mp3/4 pleijera? Vnk kopā ar šo pleijeri nenāca klāt neviens konvertieris, tāpēc es nezinu kā varētu izdarīt tā, lai filmas varētu skatīties.

    #187113
    Creep
    Participant

    Cik lasīju, jānāk līdzi konverterim… Ja nē, tad droši, ka creative mājas lapā var novilkt…

    #187114
    m*****
    Participant

    Manam ZEN bija līdzi softs kas konvertē.

    #187115
    Creep
    Participant

    Zenam ir ir, pats no sākuma izmantoju to līdzi nākošo, šitam ar lasīju, ka jābūt. Bet dīvaini tas, ka nav norādīts uz kādas izšķirtspējas AVI tos viģikus jākonvertē nekur.

    Opā, tikko atradu, kā jākonvertē. Uz AVI Motion JPEG ar 128 x 160 rezolūciju. Tūlīt nočekošu, vai ar SUPER var uz to motion jpeg pārkonvertēt, ja var, tad ņem tik ciet…

    EDIT: nu labi, šeit ar šito netu nedabūšu šamo, kačā tik nost, itkā jābūt arī Motion JPEG kodekam tur tajā super…

    #187116
    normis_161
    Participant

    Paldies par padomu. Es pamēģināju ar SUPER konvertieri. Vienīgais prikols bija tāds ka man viņš izveidoja 8GB izmēra filmu. 😀 Kad būs brīvāks laiks būs jāpadomā kāpēc tā notika.

    #187117
    Creep
    Participant

    Neesmu īpaši pazīstams ar motion jpeg, tāpēc nemācēšu teikt, vai var, bet bitrate samazini. Vairāki cilvēki sūdzējušies, ka baigi daudz aizņem faili tiekš tā motion jpeg…

    P.S. rezolūciju uzliki tādu, kā teicu?

    #187118
    normis_161
    Participant

    Skaidrs. Paldies.

    p.s. Jap biju uzlicis tavus dotos parametrus.

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā