CS:GO serveris

Sākumlapa Forumi Datorspēles PC un Konsoļu spēles CS:GO serveris

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #160736
    ExDec
    Participant

    Labvakar, Notepad kolēģi!

    Ir radusies vajadzība tikt pie CS:GO servera, bet nevaru tikt skaidrībā, kur lai iegādājas manām vajadzībām nepieciešamo.

    Principā vajadzīgs serveris kādi tiek parasti izmantoti lielajos turnīros. Tas ir, ar nopauzēšanas opciju, knife round (sākuma pušu noteikšanai), raundu roll-back iespēju utt.

    Serverim jābūt ar 10 spēlētāju slotiem un 128 tick.

    Pašlaik ir variants Gameservers.com, bet varbūt kādam ir zināms kāds Latvijas hostings, pie kura varētu tikt pie šādas lietas?

    Un nē, man nepietiek ar Valves piedāvāto competitive opciju šajā gadījumā, tāpēc par to nemaz nediskutējam. Ir vajadzīgs pašam savs serveris, kurā arī viss notiks.

    #315974
    nevertell
    Participant

    A kāpēc nepaņemt pliku serveri un nokonfigurēt pašam to visu?

    #315975
    ExDec
    Participant

    Nu štrunts būtu ar attiecīgo pluginu salikšanu, bet primārais būtu pats 10 slotu 128 tick serveris (max 1, vienu atstājot adminam). Diemžēl pie mums Latvijā par šādu konfigurāciju vai nu plēš baigo žūksni vai vispār nepiedāvā.

    #315976
    nevertell
    Participant

    Kas tev liedz savam serverim norādīt slotus un uzlikt tikreitu ?

    #315977
    ExDec
    Participant

    Zini, es nezinu. 😀 Neesmu no servera setupa puses darbojies (nerunāju par administrēšanu), nemācēšu tev teikt.

    Bet nu labi, tad skatīsimies uz to šādi – no kura hostinga ieteiktu ieķert konkrēto serveri?

    #315978
    nevertell
    Participant

    Nezinu, kā tur ir ar slodzi, kad gribi 128 tickreitu, bet meklē nevis virt hostingu, bet virt serveri, pēc iespējas tuvāk latvijai.

    No administrēšanas puses, ar SSH viss būs čotka, reku ir pat docker’s gatavs priekš cs:go.

    Ideālais variants jau nu gan būtu pašam nodot naudiņu par 4 kodolu kasti, ko vari iedot kādam čomam, kas dzīvo guļamrajonā ar LTC optiku.

    Jo tad varēsi aiziet iespert pa kasti, kad vina kuiņu dos.

    Un ar pašu serveri neiespringsti, ja gribi apgūt servera setapošanu, uzliec ļenuksu uz virtualbox’a, un pamēģini palaist serveri uz tā. Un tad hard mode, izdari to visu caur ssh. Un tad jau būsi gandrīz vai gatavs deployot serveri kādā datu centrā, pofig vai uz fiziska, vai virtualizēta dzelža.

    Protamistiski, ja negribi ņemties ar visu šito, tad vari sapiķot par gatavu risinājumu, vai atrast vietējo korišu, kas tev to izdarīs tavā vietā.

    #315979
    Andron MacBeton
    Participant

    Nu ko tad tu nepērc to “serveri” no tā blakus topika?

    Tirls sranijs.

    #315980
    ExDec
    Participant

    Nu a nafig man pirkt kaut kādu servera kasti, ja man tas viss ir vajadzīgs vienreizējam pasākumam? Aizmirsi smadzeni saldētavā vai iebetonējies atkal kādā sienā?

    #315981
    ExDec
    Participant

    Man nafig tērēt lieki izmest naudu par savu kasti, ja šitais vienreizējs pasākums un ilgāk par pusotru mēnesi vajadzīgs nebūs…

    #315982
    Anonīms
    Neaktīvs

    Servera administrēšanai vari izmantot eBot – https://www.esport-tools.net/

    #315983
    Andron MacBeton
    Participant

    Kuņasbērni dauņu abortus ved 🙂

    #315984
    gandalfs
    Participant

    macbeton 😀 labi teikts

    #315985
    Naasdegunis
    Participant

    pamodies? 😀

    #315986
    Andron MacBeton
    Participant

    Nudien sleepercell

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā