CSN pārkāpuma apstrīdēšana

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais CSN pārkāpuma apstrīdēšana

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #155159
    natolv
    Participant

    Nu tad sveicināta tauta!

    Sanāca tāda šmuce, ka pārkāpu CSN, tad nu mani māc zinātkāre, par to, kā notiek CSN pārkāpuma apstrīdēšana, jo es uzskatu, ka situācijā, kurā es nonācu, es neesmu vainīgs. Tādēļ, dārgie notepad autovadītāji, kuri ir apstrīdējuši CSN pārkāpumu, lūdzu, izstāstiet, kā norit šis proces, sākot ar iesnieguma uzrakstīšanu, u.t.t.

    #277043
    YeaX
    Participant

    es ar pārkāpu noteikumus, krustojumu zem ORANŽÄ€ [Liepāja] 😀 pārbraucu, menti protams visu nofilmēja un jau pēc 1min bija mani apturējuši un rakstītāja jau protokolu.. gāju uz iecirkni, teicu ka nebija iespējams apstāties, viņš saka ka bija, es saku ka stoplīnija jau sen aiz muguras kad oranžais dega, viņš saka ka varēju aiz apstāties, nu beigās sanāca ka nekas nesanāca..

    #277044
    dajaNa
    Participant

    Ieteikums vadītājam, pirmajā protokolā ko policija sastāda arī jāraksta uzreiz: Neuzskatu, ka esmu vainīgs, jo tas un tas. Otrkārt, apskati CSN noteikumu grāmatu, lai varētu apstrīdēšanas laikā pieķerties pie noteiktiem punktiem u.t.t.. Treškārt, ja vari atļauties, aiziet pie juristiem pakonsultēties vai arī līdzi paķert 😀

    Par iesniegumu runājot, tas bija pāris gadus atpakaļ, rakstīju policijas iecirkni.

    Pats process ej uz ceļu policijas iecirkni, tur jābūt dežūrējošajam, izklāsti kas par bēdu, visdrīzāk nosūtīs uzreiz pie galvenā, pie galvenā pāris policistu pavadībā notiks arī diskusija un protokola apskate un iesnieguma rakstīšana. vismaz man tā bija 🙂

    #277045
    usins
    Participant

    vnk kad sastāda protokolu saki ka nepiekrīti, vinie to ierakstīs vai liks pašam ierakstīt un atsakies parakstīt. Tad noteikti augstākstāvoši menti izskatīs pēc nedēļas, divām. tikmēr būs laiks atsvaidzināt noteikumus. Var gadīties, ka atceļ vai mikstina sodu.

    Tātad, galvenais neparaksti protokolu, bet paņem savu kopiju, lai paši neparakstās.

    #277046
    Atlets
    Participant

    Man šķiet, ka tu tagad stāsti pilnīgas muļķības. Kāpēc nevajag parakstīties? Kas mainās no paraksta neesamības? Ļoti elementāri – ja piekrīti, tad paraksties. Ja nepiekrīti, tad speciāli tam atvēlētā vietā ieraksti, ka nepiekrīti un paraksties. Respektīvi, paraksties par to, ka piekrīti vai nepiekrīti. Tāpat arī ir iespējams tai pašā protokolā norādīt, ka ir pievienota kāda lapa (iesniegums n stuff). Tā lūk.

    #277047
    Imhoteps
    Participant

    Policijas darbinieka lēmums pārsūdzams attiecīgās VP CP nodaļas priekšniekam, savukārt viņa lēmums – pirmās instances tiesā.

    Ja par jau sākotnējusodu lemj tiesa (piem., ja draud administratīvais arests) – tad tiesas lēmums pārsūdzams Administratīvajā apgabaltiesā, apelācijās instances tiesas lēmums – Augstākajā tiesā. Tiesas process var ilgt gadus (tikmēr gan neskaitīseis administratīvi sodīts).

    Pēc ziņas stila spriežot, būs vien jāpiekrāj kādi lati kādam juridiski advancētākam pilsonim (sūdzības sagatavošana, pārstāvība…).

    Pastāsti, kas notika? Uz kādiem LAPK/CSN pantiem/punktiem pamatots protokolā minētais? Kālab nepiekrīti? Pēcpusdienā tikšu netā, varbūt ko ieteikšu.

    #277048
    msh
    Participant

    Oranžais 😀

    #277049
    Andron MacBeton
    Participant

    Vajag uzrakstīt normālu A4 lapu – iebildumu.

    Man šitā kaukādi dulburi gribēja sodīt par to ka es pārbaucis esot pie sarkanā. Izdomājuši piepelnīties, parazīti. Stāvēja paši pie instjika stāvvietā, un apgalvoja ka esot redzējuši ka es pārbraucu pie Kurzemes pa sarkano. Nākamajā dienā pastāvēju pie krustojuma, paskaitiju sekundes, pavēroju vai vispār ir fiziski iespējams to 50m krustu pārbaukt kad sāk mirgot zaļais. Aiznākamā dienā tiesības bija atkal kabatā.

    Ja esi vainīgs – atzīsti to! Ja neesi – nekad nemaksā!

    Nedrīkst parazītismu atbalstīt!

    #277050
    Atlets
    Participant

    Ļoti nesakarīgi izsakies, derētu pamācīties formulēt domas teikumos. Tā arī nepateici, kas īsti bija.

    #277051
    Andron MacBeton
    Participant

    Ko tu nesaprati? Lasīt vismaz proti?

    #277052
    bumbulis
    Participant

    Pie Kurzemes krustojums tak nav nekāds 50 metrīgs. Un kāda atšķirība vai ir iespējams fiziski pārbraukt kaut kādā laika posmā vai nav, cik zinu, tad nozīme ir tam, pie kāda signāla esi iebraucis krustojumā, nevis izbraucis no tā!?

    #277053
    Imhoteps
    Participant

    Ne plātīšanās pēc, bet kas attiecas uz ceļu satiksmi, droši varat jautāt. Jurista diploms noderējis ne reizi vien. Par mazu, tā teikt, bet TAISNĪGU! atlīdzību, pat velns danco…

    #277054
    usins
    Participant

    Emz, tapēc, ja neesmu parakstījies, neesmu iepazinies. Un vsjo. Tad eju 100% uz sēdi. Bet ja nepiekrītu bet parakstos tad var piespriest sodu, jo piekrīti nepiekrīti, bet esi pārkāpis. Bet ja neesmu parakstījies tad obligāti izsauc un tad jau vienojas kas un kā.

    #277055
    Atlets
    Participant

    Es nesapratu:

    priekš kam skaiti sekundes?

    kāda nozīme, cik liels krustojums?

    kāda nozīme, kurā vietā krustojums?

    pie kādas gaismas tad īsti pārbrauci?

    Tavs teksts ir šāds: “menti sakot, ka redzējuši šķērsojam krustu pie sarkanā, es nākamajā dienā skaitīju sekundes, izmērīju krustojumu un aiznākamā dienā tiesības kabatā!”

    Reāli nozīmē ir tam, pie kāda gaismas signāla esi iebraucis krustojumā. Un jā, lasīt protu.

    P.S. Par sarkano krustu neņem nost tiesības, tā kā droši vien nebija pirmie punkti 🙂

    #277056
    Andron MacBeton
    Participant

    Nu tā pirdieniņi…

    1. Tas ka tu nesaprati nau nekas jauns.

    2. sekundes skaitiju, lai varētu parādī,t ka iebraucot krustojumā pie mirgojoša zaļā, nevar izbraukt no krustojuma līdz sarkanajam, nepārniedzot ātrumu.

    3. tev pašam tiesības mammīte nopirka?

    4. cenzēts, tu puscenzētais pārcenzēts cenzonis. Ka tevi cenzēts izcenzētu cenzētajā cenzūrā!

    #277057
    Andron MacBeton
    Participant

    A ko tu jēdz vispār? Muldoņa.

    #277058
    usins
    Participant

    pie kurzemes krustojums ir ap 50m garš. ja brauc paralēli tramvajam. 50km/h ir 13.88 m/s…. drīkst braukt uz 55 un neķers, tie ir 15m/s…. zaļais mirgo 2 sekundes un orandžais mirgo ar kādas 1-2 sekundes… tātad nbraukt sen var tos 60 metrus…. un neesi pārkāpējs.

    Un visp CSN noteikumos- ja esi iebraucis pie zaļā, tad pārējiem ir jāsagaida, kamēr pabeidz savu manevru, kvai tas notiek pie sarkanā. MēŠ—kis tam, lai neapstājas krustojuma vidū un nečakarē satiksmi un netaisa avārijas situācijas.

    #277059
    Andron MacBeton
    Participant

    Cipariņš teorētiķis nezin Liepājas ielas.

    Ja ir interese – uztaisi jaunu tēmu. Sarakstīsim bezjēdzības.

    Arī topošās!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā