Cūkausis uzdarbojas

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Cūkausis uzdarbojas

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153742
    Evers
    Participant

    Komentāri iekš https://www.boot.lv/video/ka-nomainit-datora-tikla-kartes-mac-adresi/ (Neuztveriet par spamu)

    4# eJaunzems April 5, 2011, 19:50

    MAC lietotāji sūkā manas paduses, windows ir labākā OS

    #5 Athlons April 5, 2011, 19:52

    Piekrītu Elvijam, Mac lietotāji ir atpalikuši paviāni.

    #10 deivs001 April 5, 2011, 21:27

    Piekrītu Mac lietotāji ir dzimumlocekļi ar ausīm.

    #13 Evers April 6, 2011, 07:20

    Es labāk ņemu mutē Lady Gagas paduses, nekā lietoju MAC

    Nu Fui….. 😀

    #265853
    AndrisnoLiepajas
    Participant

    Kādam sev līdzīgam primātelim ar esat ieriebuši laikam.

    Dīvaini, ar tādiem jau jums itkā vajadzētu būt kopīgai valodai.

    #265854
    deivs001
    Participant

    Fui ir tas, ka te jau tiek celta neslava. Jo neko tādu neatceros rakstījis + rakstus var komentēt bez reģistrēšanās. Laikam jau kāds no mūsu draugiem. Beton, tas Tu?!

    Vai arī vakar pirktā tēja pie vainas :lala:

    #265855
    Foxsk8
    Participant

    Ta boot.lv jau jeburš var paņemt jebkura niku uz publicēt ko vēlas, tāpēc vajag laicīgi jau aizsist savus nikus ar tur pieejamo WP reģistrāciju, ja viņiem vispār tāds plugins uz nolādēto WP ir pielikts priekš komentāriem 😀

    #265856
    samurajs
    Participant

    Man tik rada izbrīnu Cūkauša izvēlētais niku sortiments – nu nemaz nav tie paši kolorītākie jūzeri izvēlēti 😀

    #265857
    Dargais_Graavis
    Participant

    Pjilnīgi njekaujnīgi cilvjērki, paskjat ko Kristoz ir uzrakstījisj :https://www.boot.lv/tehnika-3/falcon-northwest-nak-klaja-ar-fragbox-geimeru-datoru/#comments

    Kas par stulbībām?

    Jaunie HP datori ir vislabākie pasaulē, tāpēc varat laizīt to Falconu no kājām līdz galvai, perdeļi atradušies.

    NOTEPAD portāls ir vislabākais pasaulē, jēj, jēj, IT portāls pozitīviem pērtiķiem.

    #265858
    Evers
    Participant

    Tava Māte? 😀

    #265859
    migors
    Participant

    Tur tusējas reāli kāds abižotais, īsts retards. Katrā rakstā jau var atrast kādu skricelējumu. Līdz ārprātam smieklīgi un nožēlojami.

    #265860
    nevertell
    Participant

    Nē, mamma nemaz.

    Kautgan Robertiņš jau visvairāk uz tieši šitiem personāžiem lūpu meta.

    #265861
    Evers
    Participant

    samurajs wrote:

    Man tik rada izbrīnu Cūkauša izvēlētais niku sortiments – nu nemaz nav tie paši kolorītākie jūzeri izvēlēti 😀

    tur tiek aptraipīti arī vecāko lietotāju niki, gan arī shady, liela daļa no tiem, kas te grozās, tevi gan vēl neaiztiek 😀

    #265862
    Jaunzems
    Participant

    Palūdzu tviterī Basovam izdzēst, ko viņš izdarīja. Tiesa gan, top jauni komentāri 🙂

    #265863
    Crow
    Participant

    Jaunzems wrote:

    Palūdzu tviterī Basovam izdzēst, ko viņš izdarīja. Tiesa gan, top jauni komentāri 🙂


    Cik labi, ka ir Saridon Jaunzems 😀

    #265864
    dzhonsons
    Participant

    Arī rakstā par SE Xperia Neo lietotāji Crow un Evers nedaudz pakomentējuši :>

    #265865
    Crow
    Participant

    Kojāns wrote:

    Mēs varam tikai iztēloties cik liels ir tas, ko minētais indivīds cenšas kompensēt ar savu attieksmi publiskajā telpā.

    Es savu balsi atdodu par seksuālu vardarbību.


    🙂

    #265866
    migors
    Participant

    piekrītu Crow par seksuālo vardarbību, bet nu taču ne notepad lietotājs šamo paņēma priekša?!

    #265867
    nevertell
    Participant

    Varbūt viņam pautus noknābāja vārnas, kas ir atlidojušas no japānas, kuras visas sauca:”Krist0z!” ?

    Vispār, jo vairāk es sev prātu notrulinu ar domām par šo svarīgo tēmu, jo vairāk es sāku domāt, ka tas ir betoniņš.

    #265868
    Kon
    Participant

    Nav ko dzenāt domas, gorbatago mogila ispravit 😉

    #265869
    Anonīms
    Neaktīvs

    Lūdzu pārstāt asociēt visādus interneta mēslus ar mani :> Ne man vajag, ne man interesē. Liekas, ka te nevienam citam nekā ar ko nodarboties, kā mani pieminēt nav :> Nē, nav man tāda zoba uz kādu lai es te ietu pa kaut kādiem bootiem šmootiem publicēt visādu hreņ. Nē, man nav šeit 10000miljardmiljonufeikuprofilu, izņemot šo, kuru admiņi var laipni dzēst. Sēžu savā gada banā un nevienam netraucēju. Lūdzu ņemt vērā un nevazāt mani lieki, ja tam nav konkrēts pamatojums. Paldies un arivederči. :}

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā