cyanogenmod

Sākumlapa Forumi Software Cita programmatūra cyanogenmod

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153558
    muzikalais
    Participant

    vēlejos zinat vai kads no latviesiem so ir lietojis un kadas atsauksmes?nu ta īsi un kodolīgi plusi un mīnusi. jo velos sev viņu uzlikt bet ka ir vai viss normali strada?

    #263768
    Crow
    Participant

    Gan jau, ka vismaz puse Andžas cienītāju var kaut ko pateikt. Pareizais jautājums ir – kādam telefonam un modelim tev vajag?

    #263769
    muzikalais
    Participant

    Man priekš HTC tattoo andrītis 1.6 majaslapa ir teikts ka ejot .youtube ar redzeju ka darbojas labi

    #263770
    Crow
    Participant

    Nu ar ROM pārlikšanu jau tā lieta ir baigais eksperiments. Teorētiski tu pat Gingerbread vari uzkraut. Vismaz Froyo jau nu būtu jācenšās uzmest, nav ko tur ar to veco draņķi 1.6 ākstīties.

    Cyanogen ir tāds… pliks ROM. Pārējie pārsvarā ir balstīti uz CM, bet ar visādām fīčām pieliktām (vai noņemtām, kā man personīgi labpatīk).

    Š is izskatās man uz aci jēdzīgs:

    https://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=856591

    Man šķiet, ka te Jaunzems tieši ar Tattoo mocījās/darījās, nez kur nosvīdis…

    #263771
    muzikalais
    Participant

    bet tavam ieteiktajam kamera nedarbojas

    #263772
    Jaunzems
    Participant

    Hero, vecīt,Hero 🙂

    Jap, CyanogenMod patiesībā nav nekas cits kā rūtošana, tiesa gan, tas ir tīrs ROMs, bez HTC senča bullšita, kas tik padara visu štelli lēnu. Tīrs androīds ir tīrs.

    Tāpat ar CM tu iegūsi pilnu kontroli pār aparātu, HTC kaut kā aizliedzis piekļūt atmiņai trešās puses aplikācijām. Visos visumos iesaku, jo Tattoo neizskatās esam starp tiem aparātiem, kuri saņems froyo vai citus.

    atvainojos par nesakarīgumu, piegdiena paurī!

    #263773
    Crow
    Participant

    Mi skūzi, tagad es ar atceros, ka Hero.

    A man ne tikai piegdiena, bet arī marināde (NaCl) paurī… litriem 😀

    Nu jā, my bad, neievēroju, ka visādas lietas nestrādā.

    Ar to būs jāsadzīvo. Tad tai pašā XDA Developers jāsameklē kādu, kam strādā viss puslīdz 🙂

    #263774
    muzikalais
    Participant

    nu tad LIkšū šodien virsu CM 🙂 paldies par info

    #263775
    Jaunzems
    Participant

    veiksmi 🙂

    #263776
    muzikalais
    Participant

    es domāju uzcepšu rakstiņu man sanāca viss strada bet darīju savādāk nekā pamācībā bija vopšim gaidiet rakstiņu

    #263777
    RicoPico
    Participant

    Nez, man kaut kā biš šķērmi metas ap dūšu fakts, ka flašojot ROM, mans teju pustūkstoti vērtais aparāts varētu atdot galus.

    Savam i9000 esmu uzlicis feiko (UK versija) Froyo 2.2.1 (spūfojot KIES) un norūtojies. Pagaidām pietiek eksperimentu. Tagad jāsaņemas uz Lagfix (EXT2 vai EXT4).

    #263778
    Crow
    Participant

    Šªja 🙂

    Tad jau drīzāk BIOSu kompītim jābaidās updeitot. ROM pārlikšanas rezultātā “noķieģelēt” – tur jābūt ar baigo izliekumu. Galvenais – oriģinālu nepadirst, lai vienmēr var pāris min. dabūt strādājošu atkal. Protams, dažiem modeļiem atšķiras (Desire vajag s-off, kur bootloaderis jāpārliek, tur gan var ķieģeli uztaisīt ātri; vai arī – cik skatos – dažiem ClockworkMod nedarbojas). Gaidu rakstu. Š ķiet, ka tieši Tattoo bija tur īpatnības.

    Vot, radio, kas ir īstenais “telefona” firmware – to gan neceļās roka pārlikt. Bet arī galīgi nav vajadzības.

    Tev jau tas pustūkstotis vais taču nav telefons – tas ir dators, kas bērnībā maz vitamīnu ēdis :lala:

    #263779
    _Mo3_
    Participant

    ar uz sava varoņa biju licis šito modu, bet pēc tam tomēr atteicos, jo man šķita, ka kkā nestabili strādā, da arī nepatīka kā izskatās, tāpēc uzliku defaulto ROMu un pa virsu custom Kerneli, kuram ir iespēja overlokot proci un tagad ķipa nesūdzos, ja nu vienīgi APP2SD atbalsts trūkst!

    #263780
    Snorx
    Participant

    Ak Die’s, jūs kādreiz telefonu arī zvanīšanai izmantojat? 0,5k Ls par trubu? Люди, куда мир катится?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā