Cyanogenmod 7 uz htc tattoo

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Mobilie telefoni Cyanogenmod 7 uz htc tattoo

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153571
    muzikalais
    Participant

    Zinu ka daudz kur internetā parādījās ziņa par jauno cyanogenmod 7 ,protams arī es apskatīju un ieraudzīju jauko teikumu par to ka Fotokamera darbojas (zināms ka šis bija sāpigs jautājums daudziem kas vēlējas citu ROM)

    Nu tad arī es izlēmu likt virsu to mazo monstru.Zināšanu līmenis ar ROM likšanu man nekāds.

    Brīdinu ka ja jūs vēlaties uzlikt šo modifikāciju ,tad vispirms atrodiet visu informāciju vai viņa strādās uz jūsu telefona.Atrodiet pat video kur parādīts kā strādā.Katrā ziņā Iegūstat visu iespējamo info par problēmām kas var rasties.

    UN atceraties viss šeit aprakstītais ir tikai pēc personīgas pieredzes .es neatbildu ja jūs izdarīsiet kaut ko nepareizi un jūsu telefons nestrādās. Vienmēr taisiet backup priekš visa telefona pirms ko darat tālāk

    Orģināls kā vajadzētu darīt:

    1.Dodaties uz devices atrodiet vai jūsu telefonu tur vispār var atrast.

    2.Vispār Viss ko vajag darīt ir atrast vai jūsu telefons ir šaja saite

    WIKI

    Manā gadījumā spiežu uz HTC Tattoo ja jums kaut kas neizdevās tad lūk links HTC tattoo

    3.Atkarīgs no jūsu telefona bet vispār vajag sekot un izdarīt visas darbibas kas ir aprakstītas manis iedotajā saitē. UN ja jums ir paveicies Tad jums ir gājis labāk nekā man 🙂

    Apsveicu jums tagad ir Jauns rom

    Un tagad kā gāja man:

    tas kas man pēc orģināla nesanāca bija telefonā root tiesību iegūšana.

    ES uzinstelēju android sdk un palaidu ADB pēc tā kā viņi bija pamācībā aprakstījuši man viss strādāja pareizi ,bet

    man nezināmu iemeslu dēļ sekojot instrukcijām vietā kur vajag izpildīt comandu: adb push m7 /data/local/bin/

    Viņš visu laiku uzrādīja ka šada faila m7 nav kaut gan pats personīgi viņu iekopēju atbilstošajā mapē kur man atradās ADB.

    Līdz ar to ka tas man nesanāca par root tiesībām varēja aizmirst.

    tad izmantoju veco labo google tanti un uzgāju šo foruma ierakstu

    XDA

    Protams man garīgais uzreiz uzlabojās.

    Un tagad sekojam pamācībai:

    jums obligāti vajadzēs vēl šo izdarīt kas aprakstīs šai pamācībā Android sdk instelēšana

    UN tur kur rakstīt ka vajag lejuplādēt eclipse .to nedarīet jums viņu tiešam nevajag

    Tad kad tas izdarīts daram tālāk

    1. lejuplādējam šo failu Fails

    2.Atveram viņu ar winrar vai 7zip kas nu jums tur ir. UN spiežam extract to un liekam viņu pataisno uz C cietā diska

    Bet nevis citā mapē bet tieši lai kad uz spiežot C: jums tur būtu šada mape C:rtattoo

    3 . neizmirstiet savā telefonā ieķeksēt šo funkciju All programs – Settings – Applications – Development – USB debugging

    4.Pieslēdzam telefonu datoram

    5.Atveram C:rtattoo un spiežam uz roottattoo

    6.sekojam instrukcijām kas parādas uz ekrāna viss ja kas notiks cmd vidē

    7.ja viss noticis pareizi tad jums tagad ir root tiesības

    to var pārbaudīt šadi izslēdziet telefonu.un tagad slēdzot iekša turiet nospiestas ieslēgšanas pogu un home(to kur mājiņa uzzimēta) pogu reizē.Pēc idejas ir jāparādas android root

    8. tagad jums to modifikāciju vajag .Nu tas ir vieglākais punkts

    9.Ejam uz šo adresi Downloads

    10.atrodam savu telefonu (kreisajā pusē by device) manā gadījumā Click jo tas ir tas pats Tattoo.un lejuplādējam jaunāko versiju.

    11.Pēc tam lejuplādēto zip failu pārnesam uz telefona atmiņas karti.

    12.Slēdzam telefonu ārā .tagad sēdzam iekša turo spiestas pogas home un power .

    13. kad pārādas izvēlne izvēlamies backup/recovery un spiežam backup

    14.tad kad tas ir izdarits ejam uz sākumu un spiežam wipe all data/factory

    15. tad kad gatavs ejam uz sākumu un spiežam instal from SD card

    16. atrodam to lejuplādēto zip failu kur ielikāt un spiežam uz viņa

    17.tur parādies sarakstīņs ar uzrakstiem aptuveni šads

    no

    no

    no

    yes

    no

    Spiežat tur kur rakstīts yes

    18. un tagad gaidam kamēr ielādējas ,kad gatavs ejam uz sākumu un spiežam reboot

    ja viss tika pareizi izdarīts tad jums tagad vajadzētu būt jaunam rom

    19.Bet vēl vajag google aplikācijas tās lejuplādējam šeit google izvēlamies to CM modifikāciju kāda jums ir .

    Atkārtojam soļus 11 -18

    slēdzam iekša telefonu un uzstādam visu ko jums vajag ( velams būtu interneta pieslēgums lai google progas ielādētos)

    Tas ar viss .bet to visu varēja noteikti labāk izdarīt un ātrāk ja kāds zina droši sakiet

    #263917
    samurajs
    Participant

    Oops! Diemžēl kā rakstu es šo nevarēju apstiprināt, jo nav atbilstoši noformēts. Un ļoti, ļoti daudz gramatikas kļūdu.

    Bet cerams, ka pamācība kādam noderēs.

    #263918
    Tmkks
    Participant

    Esmu jauns pie android devaisiem, tāpēc vēlos uzprasīt: Ar ko šī alternatīva ir labāka par oriģinālu?

    Kādas vēl alternatīvas ir pieejamas un, varbūt, ar ko tās ir sliktākas par oriģinālu vai šo pašu, kas tik uzlikts?

    #263919
    Anonīms
    Neaktīvs

    Ar ko tas ir labãks? Proti, iedošu piemêru – automašÃ¯nu ražotâji ieribežo mašÃ®nas âtrumu un jaudu, lai lietotãjs nedarítu muŠ‚kjîgas lietas. Un trešÃ£s puses ROMi ir kã čiptúnings – tie atblokjê mašÃ®nas pilnu jaudu.

    Ar modiem ir lîdzîgi – ja parasts Android ir kã limited user account, tad rooted Android ir kâ admins. Tu vari darît visu. Daudzi ražotâji (LG, Motorola) veido sliktus oriÄŸinâlos romus, un, tã kâ Android ir opensourse, katrs lietotâjs to var uzrakstît pa savam, un daudzos gadíjumos tas ir âtrâk un labâk.

    Tãpat daudzâm ierícêm (piem. tattoo) vairs nenãk apdeiti. Tad ar modu var uzlikt jaunãko versiju.

    #263920
    Gakh
    Participant

    @Tmkks,

    Plusi ir tādi:

    Uz telefona kurš vairs oficiāli netiek apdeitots var uzlikt jaunākās android versijas, kā piemērs ir HTC Hero, pēdējā oficiālā versija ir 2.1, bet tagad piemēram man griežas 2.3.4 versija (smūth)

    Tad vēl ir vesela kaudze aplikāciju kurām vajag rūūt, līdz ar to norūūtojot iegūsti papildus labumu.

    Pāris vārdos, lietojot custom rom’us, vari dabūt savam androīd telefonam daudz dažādu funkciju klāt.

    Mīnusi ir tādi:

    Ja nes uz garantiju, tad tevi pasūtīs trīs mājas tālāk.

    Priekš tiem, kas grib īzī veidā lietot custom rom’us, pameklējiet pēc “Universal AndRoot” – suportē diezgan daudz android telefonus, un ar vienu klikšķi norūūtosi. Pēctam pasērčo pēc “ClockWorks Room Manager” un caur to flašo custom rom’us.. 🙂

    + Autoram par šādu pamācību, redz ka centies 🙂

    #263921
    Tmkks
    Participant

    Cool, thanks.

    Tagad zināšu, kad nopirkšu savu Touch-screen jēdzīgu telefonu, interesēšos vairāk par šīm lietām.

    #263922
    Garinsh
    Participant

    Par cik manam Legendam vēl garantija spēkā labu laiku, nolēmu nerootot. Pamatfunkcijas tas veic, un esmu apmierināts, kad garantija ies uz beigām ,tad arī norootošu. Paldies par pamācību! Noteikti atgriezīšos pie šīs, kad tas man būs aktuāli.

    #263923
    BERILS
    Participant

    veči, es nesen nokāvu savu optimusu one , bija gan rootots, gan cits roms , bet es viņu nokāvu līdz tādai fāzei, ka viņu pat ieslēgt nevarēja, un puikas pateica ka lādēšanas vaina :D:D un nezinu ar ko viņu izdarija… 😀

    Emergency mode [ pirms starup 3 button combo] un izrāvu bateriju tajā modā , un vso , puikas neuzzināja ko es ar savu tel. biju darijis 👿

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā