Dabiskā Direct3D 10/11 sākumatbalsts Linux sistēmām

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Dabiskā Direct3D 10/11 sākumatbalsts Linux sistēmām

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 52 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #248302
    zivs
    Participant

    TrakaisKursis wrote:

    Raksts nav WIN pret NIX. Komentārus gan lasītāji ir pārvērtuši par holīvor platformu.

    Man liekas, ka tas ir diezgan neizbēgami (pie tam, jebkurā Latvijas IT vietnē, lai cik liela vai maza tā būtu) pie šādām tēmām, kur tiek apspriests dajebkas, kas saistīts ar Linux un nedod Allāh – ar tā progresu …

    #248303
    shady
    Participant

    Zin, kas ir vissmieklīgākais?

    Ja ar linuxu māk apieties mana sieva un pat mans bērns, tad man pat bail domāt, ko spēj šie IT advancētie speci, kuri netiek galā… [iespējams, super truper prasības, kuras mums nesaprast.]

    (o, ka tūlīt panesīsies……:D Bet neko savā teiktā neesmu melojis. Pats sēžu uz linux jau vairāk nekā 5 gadus un nav ne mazākās vēlmes pāriet atpakaļ pie win platformas. Izklaide, darbs un visu ko vajag, varu veikt mierīgi uz linux.)

    #248304
    zivs
    Participant

    shady wrote:

    Ja ar linuxu māk apieties mana sieva un pat mans bērns, tad man pat bail domāt, ko spēj šie IT advancētie speci

    Es kaut kad, man liekas, arī stāstīju, ka mana mamma arī labāk saprot Linux sistēmas, proti, Lubuntu un Ubuntu, nekā Windows (XP un 7), lai gan datorapmācības kursus viņa, kā pilnīga nezinīte, sāka tieši ar Windows (XP) sistēmām, taču paralēli tam, mājās mācīju strādāt ar Linux (to pašu Ubuntu). Uzminiet nu, kuru sistēmu viņa pasūtīja dēt? :lala:

    Shady, vienīgi man bail, ka tagad visi klups krāgā par to, ka “TAS TIKAI PIERÄ€DA, KA LINUX IR TIKAI MÄ€JSAIMNIECĒM!!111!1!11 NEVIS PRO HAX0RIEM KÄ€ ES!!11!!!1!!!ONE!”

    #248305
    TrakaisKursis
    Participant

    Varētu šajā portālā rīkot holīvāra dienas:

    piemēram, pirmdienās – Windows vs Linux

    otrdienās – Apple vs Windows

    trešdienās – Intel vs AMD

    ceturtdienās – NVidia vs ATI,

    bet piektdien, kad ir laiska diena un interneta lietotāji klejo apkārt asprātīgu materiālu meklējumos, tiek dota iespēja izteikties psihiatriem …

    #248306
    shady
    Participant

    Jāpiekrīt jau ir, ja raksta autors ir uzrakstījis rakstu, tad vajag pieturēties pie tās tēmas un apspriest vai ieteikt ko tēmas sakarā. Bezjēdzīgs spams ir savā ziņā necieņas izrādīšana pašam raksta autoram.

    Bet šīs tēmas (OS, browser, utt) vienmēr ir karstas…Viens pasaka ko dzēlīgu, otrs nenoturas un bliež pretī, un tad aiziet…

    #248307
    piwchix
    Participant

    shady wrote:

    Zin, kas ir vissmieklīgākais?

    Ja ar linuxu māk apieties mana sieva un pat mans bērns, tad man pat bail domāt, ko spēj šie IT advancētie speci, kuri netiek galā… [iespējams, super truper prasības, kuras mums nesaprast.]


    Nu nez vai par speciem viņus nosauksi. 😀 Pusaugu geimeri var taisīt OS WARS, IT speciālistam būtu jāsaprot katras OS loma, sniegtās iespējas, +- utt. Tos kuri te bļauj par vienu vai otru es nemaz par specu nesauktu, nu varbūt “apgraizītu” specu 😀

    #248308
    Imhoteps
    Participant

    TrakaisKursis wrote:

    ..pirmdienās – Windows vs Linux

    otrdienās – Apple vs Windows

    trešdienās – Intel vs AMD

    ceturtdienās – NVidia vs ATI..


    Aber kur Firefox vs. Opera vs. Hroms vs. IE?

    Un Windows Phone vs. aiZvoņilka?

    Un ARM vs. x86?

    😉

    Pa nedēļas dienām iedalīt nevar – par maz dienu. Vai nu pa mēneša datumiem jāiedala vai arī noteiktajos laikos, piem. pirmdienās no 16.00 līdz 20.00 – ГНОМосеки vs. КеДЕрaсты?

    #248309
    TrakaisKursis
    Participant

    Imhoteps wrote:

    TrakaisKursis wrote:

    ..pirmdienās – Windows vs Linux

    otrdienās – Apple vs Windows

    trešdienās – Intel vs AMD

    ceturtdienās – NVidia vs ATI..


    Aber kur Firefox vs. Opera vs. Hroms vs. IE?

    Un Windows Phone vs. aiZvoņilka?

    Un ARM vs. x86?

    😉

    Pa nedēļas dienām iedalīt nevar – par maz dienu. Vai nu pa mēneša datumiem jāiedala vai arī noteiktajos laikos, piem. pirmdienās no 16.00 līdz 20.00 – ГНОМосеки vs. КеДЕрaсты?

    Pilnībā piekrītu! Varbūt vajag forumā izveidot speciālu sadaļu, un dienas beigās žūrija publicē rakstu ar sulīgākajām holīvara epizodēm, un paziņo uzvarētāju, lai zaudētājiem rastos cemme, un nākamajā raundā tie pirmā raunda uzvarētājus divreiz kaislīgāk apliktu?

    #248310
    Kon
    Participant

    Izdzēst autora rakstu nah, un nosaukt topiku par holīvār 😛

    Tātad nonācām pie kopīga secinājuma par audio atskaņotājiem un pārejam tālāk .. torrentu klients ..

    Lai arī kā es spēlējos ar konekciju skaitu un citiem iestatījumiem, visiem klientiem pie ātruma > 10mbps visa sistēma lago, bet ok, dators nav nekāds jaunais, novelsim to uz dzelžiem (, lai gan uz win7/xp problēmu nebija)

    Transmission – Defoltais Ubuntu klients, trūkst funkcionalitātes .. manā gadījumā – neeksistē label’i un nav out of box RSS readera.

    KTorrent, jā, kā jau KDE ierasts – smuks eye candy, bet amarok’a problēmas veiktspējā

    Deluge – vng kaut cik norm

    rTorrent – šeit iebildumu it kā nav, tikai piekasīšanās .. 1) Palaist viņu kopā ar sistēmu bija pāri maniem spēkiem, līkas rokas 2) Atspējot hash checking pie katras palaišanas reizes arī bija pāri maniem spēkiem, līkas rokas 3) Nevar veidot torrentus

    Bet nu arī apdalītajiem prieciņš būs, jo uTorrent tagad ir arī uz linux 😐

    P.S gnome > windows explorer, to nekad nenoliegšu 😛

    #248311
    Faks
    Participant

    Lasot Lielako dalu sita farsa secinu vienu daudzi cilveki vainu pasi ir neuzmanigi un rada bezjedzigu offtopic par linxu vs windows pec gadiem lidz 10 domaju ka linux respektivi aiznems windows vietu 🙂 bet tagad atpakalj pie temas tas ir labi ir sakums uz pilvertigu integraciju dx protams butu priecigs to redzet paris menesus atpakalj biju uz Bubuntu 10.xx vis gaja labi bet patik laiku nosist ar spelem vis gaja tikai bija problemas taka domaju vieniga ceriba ir sis projekts ja ne visas likmes buz WINE .

    #248312
    jonjs
    Participant

    Es domāju, ka nav vērts pārdzīvot par to, ka te ir fleims baigais. Piemēram es nebūt necenšos pierādīt to, ka Windows ir slikts, Windowsam nav ne vainas no vienas puses protams. Manim ir vēlme parādīt, ka tas pat Linux Ubuntu vai kāda distra priekš īpaši advancētiem jūzeriem, arī ir visnotaļ atzīstama. Visam ir savi plusi un mīnusi, bet sekretārēm un vairumam mājas un arī darbā lietotāju Linux ir kā radīts.

    #248313
    usins
    Participant

    Izlasīju rakstu. Pirmos divus vai trīs komentārus, un tad beigas. sapratu, ka vidusdaļā nekas derīgs nebija. Labam specam jāpārzin ir vismaz viena OS tā kārtīgi, un tad pārējās ar jāmāk lietot, konfigurēt vismaz kā PowerUserim. Protams, mājās jālieto tā, kura uzskatāma par ērtāko.

    Tad jau var būt pēc gada uz linux griezīsies mainstream spēles. cik jauki. Žēl tik, ka es spēles nelietoju.

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 52 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā