Darba piedāvājums Linux specam

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi Darba piedāvājums Linux specam

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 42 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152364
    ob1
    Participant

    Firmai ir videonovērošanas sistēmas (vairākas). Š obrīd tās iet uz Windows, bet īpašnieki vēlas pāriet uz Linux, jo tur esot labākas fīčas priekš videonovērošanas. Siguldā un ne tikai.

    Ja kādam ir zināšanas un vēlme nopelnīt, tad piesakieties uz PM.

    Lūdzu norādīt vecumu un pieredzi ar Linux-u.

    #249648
    Foxsk8
    Participant

    Samuraj, shady, darbiņs priekš Jums.

    #249649
    root
    Participant

    ob1 kungam iesaku painteresēties vai bāze vispār atbalsta non-ms32 sistēmas. Ja videoserveris darbojas ar embedētu win un klienti tā pat, tad par linux aizmirsti. Protams ja vien tu proti programmēt draiverus linux videi bez ražotāja specenes.

    #249650
    ob1
    Participant

    TavaMate – man nav laika ar to nodarboties. Tāpēc jau specs tiek meklēts.

    #249651
    daGrevis
    Participant

    TavaMaate wrote:

    Protams ja vien tu proti programmēt draiverus linux videi bez ražotāja specenes.

    He, he… 😀 😀

    #249652
    root
    Participant

    ob1, maksās arī par iztērēto laiku gadījumā ja sistēmu ieviest nevarēs?

    #249653
    remzijs
    Participant

    TavaMaate wrote:

    ob1, maksās arī par iztērēto laiku gadījumā ja sistēmu ieviest nevarēs?

    Atkal jau īstie džeki uzdarbojas ar savu tizlo demagoģoju…tu pa priekšu izdari kaut ko un tad runa par kaut kādu naudu un laiku…droši jau ka pār lūpu uz ielas nevari pārspļaut, šeit ir vieta kur tēlot varoni…

    #249654
    izredzētais
    Participant

    remzij, tu vispār ar galvu draudzējies?

    #249655
    remzijs
    Participant

    izredzētais wrote:

    remzij, tu vispār ar galvu draudzējies?

    nu nu, kas ir??

    #249656
    izredzētais
    Participant

    reizēm man dažos kadros zūd ticība kā par saprātīgām būtnēm, negribu vairs ar tevi runāt – forums būs tīrāks un mums abiem sirds mierīgāka 😀

    #249657
    remzijs
    Participant

    Ir jau Ok…esmu bišku aizdedzies un es sevi īpaši nekontrolēju(iespejams garīga kaite), bet nevaru ciest tos te ērgļus kas te tēlo sūros večus, reizēm ir tā ka varētu monitoru sasist gabalos,kaut monitors te ne pie vainas.. Sorry topika autoram par beztēmu!!!

    #249658
    samurajs
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Samuraj, shady, darbiņs priekš Jums.

    Es labāk eju nosisties pret sienu, zinot situāciju ar kameru draiveriem linux videi. Vai nu nav, vai arī bezcerīgi līki ar apgraizītām iespējām. Sorry, es nav mazohists 😀

    #249659
    Aldis
    Participant

    Piekrītu,. ka tas ir vairāk kā mazohisms, nezinot vsp. kā tā firma, un ko viņa tur darās, un ka tā videonovērošana izpaužas.

    Reāli, pats stādīju videonovērošanu maza biroja vajadzībām – tur nekādas izvēles ar nemaz nebij. Kameru komplekts + vadi + kustību sensori – un kārbiņa – kā tāds serverītis. Iekšā cietais disks – un konfigurācija caur tīklu līdzīgi ka rūterim. Visam tam komplektam līdzi nākošais softs tikai windai paredzēts.

    p.s. – remzijs, iesaku iet ārstēt nervus.

    #249660
    linx
    Participant

    Emm.. ob1 – izmēģini ZoneMinder, domāju, ka tur būs tas, ko meklē 🙂

    #249661
    root
    Participant

    remzijs wrote:

    Atkal jau īstie džeki uzdarbojas ar savu tizlo demagoģoju…tu pa priekšu izdari kaut ko un tad runa par kaut kādu naudu un laiku…droši jau ka pār lūpu uz ielas nevari pārspļaut, šeit ir vieta kur tēlot varoni…

    Tev puišel mamma atļāva pa internetu bārstīt savu “tizlo demagoģiju” ? 🙂

    #249662
    ob1
    Participant

    Hmm, a man likās, ka krīze valstī, cilvēki darbu nevar atrast…

    😀

    #249663
    root
    Participant

    Nu tas nenozīmē, ka cilvēki ar labdarību vairāk sāks nodarboties.

    #249664
    ob1
    Participant

    TavaMaate, ar kādu labdarību? Normāls specs iepazīsies ar uzdevumu un piestādīs rēķinu. Nevis stāstīs kāpēc kaut ko nevēlas darīt.

    #249665
    root
    Participant

    ob1, ja tu pieņemsim aiznes datoru uz diagnostiku un meistars pasaka, ka Siguldas CERN bijis īssavienojums un tava kaste ir sasperta zibeņos ar 200k voltiem, tu meistaram par diagnostiku nemaksā?

    #249666
    ob1
    Participant

    nea, es tādus “meistarus”, kas prasa par “diagnostiku” spārdu ar kājām neatejot no kases.

    Naudu var ņemt nevis par darītu darbu, bet par padarītu darbu.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 42 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā