Darba piedāvājums WEB programmētājam

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi Darba piedāvājums WEB programmētājam

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152366
    Agitak
    Participant

    Prasības pretendentiem :

    vismaz 2 gadu pieredze WEB programmēšanā (ASP un ASP.NET)

    profesionālās prasmes:

    • HTML, JavaScript, CSS, XML, AJAX, ASP.NET, ASP, C#, MS SQL Server un T-SQL;

    • WEB Services;

    • Visual Studio 2005/2008

    labas latviešu, krievu un angļu (tehniskās) valodas zināšanas.

    Pamatpienākumi :

    ASP un ASP.NET WEB aplikāciju un servisu izstrāde(programmēšana) saskaņā ar funkcionālo specifikāciju vai programmatūras pieprasījumu;

    Piedāvājam:

    radošu un dinamisku darbu vienā no lielākajām apdrošināšanas kompānijām Latvijā;

    motivējošu atalgojuma sistēmu un veselības apdrošināšanu;

    personības attīstības un profesionālās izaugsmes iespējas.

    Pieteikumu ar norādi ” WEB programmētājs IT izstrādes departamentā” un CV sūtīt uz adresi:

    BTA AAS, Personāla vadības departaments

    K. Valdemāra ielā 63, Rīgā, LV-1142

    Faksa nr. 67025690, e-pasta adrese: [email protected]

    #249694
    root
    Participant

    ASP/ASP.NET? 🙂 Autor, sludinājums ne tajā gadsimtā, ASP izmantot ir arhaiski. Es protams saprotu, MS finanses un supports, bet anyway, neviens sevi cienošs WEB programmētajs/admin neies strādāt ar ASP un kur nu vēl MSSQL. Tur nav kur sevi attīstīt un darba gaita paaugstināt kvalifikāciju paliekot tajā pašā nozārē. Dodiet ziņu, kad sāksiet kustēties līdzi laikam 🙂

    #249695
    Aldis
    Participant

    asp.net, visual studio, ms sql + C#?? kā arī divu gadu pieredze Latvijā ar šādu kombināciju?? Uz kuras planētas dzīvojat?

    #249696
    root
    Participant

    Aldi, tāda kombinācija + vēl vesela kaudze ir man, bet man pieredze gan vairāk kā prasīts reizes 3 😀 bet lai es strādātu ar ASP ikdienā? 😀 😀 Forget it

    #249697
    Foxsk8
    Participant

    Droši vien tā pieredze 2 gadu ir domāta tā, ka attiecīgais cilvēks, pirms tam visu samācījies un jau 2 gadus aktīvi vajadzīgās lietas pielieto darbam, nevis 2 gadus mācās un kaut ko ļepina kopā.

    Un kad vienreiz beigsies šie “Wonder” “Kings” meklējumi? Viens cilvēks visu nevar zināt, teiksim tur php džeks, neveidos Flash, Flashists – negriezīs PSD, utt…. Vai nu arī ja kāds wonderkings atrastos, tad par katru pieminēto pozīciju būtu jāmaksā labs cipars, jo viņš viens tad spētu darīt to, ko 3 – 4 džeki kopā. Drīzāk un labāk ir meklēt tieši cilvēkus + vienu projekta vadītāju, kur komandā katrs dara savu darbu, un lielo kāpostu, ko maksāt vienam, proporkcionāli izdalītu uz visiem, līdz ar to arī būtu vairāk darbinieku, un gala produkts veidotos produktīvāks. Un ja nu kaut kas ar wonderkingu notiek? ko tad, bet tā, ja ir vairākas pozīcijas, aizvietotāju uz laiku var atrast diezgan ātrā laikā.

    #249698
    Aldis
    Participant

    Nu lab, šo to no visa pieminētā arī esmu aptaustījis, bet tas nav vilcies gadiem – drīzāk pusotras nedēļas aizraušanās.

    Un piekrītu foxim.. no šī paša cilvēka tas otrs piedāvājums šķiet vēl trakāks – programmēšana + serveru, sistēmas u.t.t.. stellēšana..

    #249699
    daGrevis
    Participant

    Es zinu vienu džeku, kurš kategoriski noliek “PHP” un visu Savu dvēseli atdod “ASP.NET”. Jo it kā tur taču ir garantija un viņam lūk patīk garantija. Es jau neko, bet tas džeks savos 18 gados ir sasniedzis divreiz vairāk kā dažs labais no Jums.

    Par tēmu, piekrītu fox’am. Ja par būtu kāds ļoti universālais cilvēks, kurš māk ļoti labā līmenī gan veidot dizainus, gan programmēt, gan vēl nez ko darīt, tad summa, kas viņam, pavisam vienkārši, pienāktos, būtu ar četriem cipariem mēnesī. 😛

    #249700
    root
    Participant

    Garantija kam? daGrevis moš iedos man viņa kontaktus?

    Man ir daži labi argumenti PHP, piemēram, labā. Gribētu redzēt kā šams to atspēkotu. 🙂

    #249701
    Evers
    Participant

    tas “ASP.NET” gadījumā nav tas, ko Latvijā plaši izmanto tā saucamo “dokumentu vadības un aprites sistēmu” veidošanā?

    Vismaz tie, kas tās veido ir galīgākie Microsofta dibenlaižas, līkas cik vien nu var būt, un strādā tikai uz “lieliskā” IE. Jeak. Pats jau gan tik no kodēšanas lietām neko īpaši nesajēdzu.

    #249702
    Mad182
    Participant

    Code:

    neviens sevi cienošs WEB programmētajs/admin neies strādāt ar ASP un kur nu vēl MSSQL

    Tas, ka Tu esi iemācījies vienu php nu nekādi nenozīmē, ka tā ir vienīgā “pareizā” valoda. Sludinājumā ir skaidri rakstīts, kādas prasmes tiek meklētas. Ja Tev par to nav poņas, tad nav ko līst te ar pārgudriem padomiem.

    #249703
    Element
    Participant

    Piekriitu Mad182. Lidz kaklam jau sitie paargudreli – darba mekleetaaji. Pashiem prasmju nekaadu nav, ja paprasa ko advanceetaaku, taa aste kaastarpee un kauc – sitas nav labi, tur paaraak daudz vajag zinaat, paaraak maz maksaa un t.t

    Neinteresee, nemaaki – NELIEN!!!

    #249704
    root
    Participant

    Mad182 un Element vēlas pārbaudīt manas prasmes? 🙂 Kad un kur? Datori tiks nodrošināti vai ņemt savu? Element vispār būtu paklusējis, mūsu pēdējā saruna norāda uz to, ka tev vispār nav nojautas par ko te iet runa.

    Vot man līdz kaklam gudreļi, kas domā, ka jēdz vairāk par citiem un uzskata, ka pārējie ne. Ak jā, es atbilstu visiem augstāk minētajiem kritērijiem ar diezgan palielu rezervi. Tieši tādēļ man ir konkrēts viedoklis. Lai nebūtu lieku jautājumu.


    @Evers
    , nu tā gluži nav. HTML ir tik taisns, cik taisnu to ir ieprogrammējis būt programmētājs. Tobiš, ja tu ieliesi benzīna vietā dīzeli un mašīna neies, tu taču nevainosi mašīnu par to, ka viņa nepieņem dīzeli? Ta pat te, ASP ir servera puses valoda, kurā programmētajs uzdod veidot HTML marķējumu.

    Tas, ka valsts sistēmas izstrādājuši ļoti vāji kvalificēti pajoliņi, kas bez MS produktiem un VB neko citu nav manījuši, ir cita lieta. Jo kāpēc gan pāriet no VB sintakses uz C like un lietot PHP ja var palikt pie dummy ASP.

    #249705
    Mad182
    Participant

    Man jau gan izskatās, ka “gudreļi, kas domā, ka jēdz vairāk par citiem un uzskata, ka pārējie ne” patiešām nav tālu jāmeklē. Man nav nemazākās vēlēšanās neko pārbaudīt, es tikai spriežu pēc Tevis paša ieprieš rakstītā.

    TavaMaate wrote:

    Aldi, tāda kombinācija + vēl vesela kaudze ir man, bet man pieredze gan vairāk kā prasīts reizes 3 😀 bet lai es strādātu ar ASP ikdienā? 😀 😀 Forget it

    Pēc šitā teksta sanāk, ka Tev ir 6 gadu pieredze “HTML, JavaScript, CSS, XML, AJAX, ASP.NET, ASP, C#, MS SQL Server un T-SQL;” + “vēl vesela kaudze”.

    Nez, kāpēc tāds vieds vīrs mētājas ar koda fragmentiem, kas vairāk iederētos iesāceju foruma “kā nevajag darīt” sadaļā https://notepad.lv/post93791.html

    Parādi kaut vienu nopietnu projektu, ko esi taisījis uz ASP.NET un es nekad mūžā vairs Tev nemēģinašu iebilst. Ja jau tev ir tāda pieredze un esi tik “kruts”, ka ar štrunta ASP.NET vairs neņemies un tas ierobežo Tavu izaugsmi, tad jau vismaz kādu banku esi uzkodējis, ko, ne?

    #249706
    Wuu
    Participant

    TavaMaate wrote:

    Mad182 un Element vēlas pārbaudīt manas prasmes? 🙂 Kad un kur? Datori tiks nodrošināti vai ņemt savu? Element vispār būtu paklusējis, mūsu pēdējā saruna norāda uz to, ka tev vispār nav nojautas par ko te iet runa.


    Ob1, stils… Kad nav ko teikt uzreiz jāsauc uz derībām vai citu murgu.

    Quote:

    A: Man garāks krāniņš!

    B: Nē man!

    A: Saki kur un kad satiksimies un samērīsimies!

    B: Tu esi idiots.


    Tipiskas foruma sarunas 😀

    p.s. Pasveicini mammu!

    #249707
    daGrevis
    Participant

    Robert, iedevu tam cilvēkam šī topika linku. Ja viņš gribēs, tad arī ar Tevi sazināsies. 🙂

    #249708
    root
    Participant

    @Mad182 Par ASP projektiem- kad sāku mācīties .NET, paķēru arī ASP kuru atmetu, tiklīdz ieskatījos tālāk par standarta sintaksi. Nē, neesmu veidojis nekādus superprojektus ASP un nemaz netaisos. Vēl tu man vari paprasīt superprojektus iekš VB un piemēram izmantojot jQuery. Tas ka es kaut ko zinu vai pārzinu, nenozīmē, ka es to lietoju vai jebkad esmu lietojis kaut kā izveidei, dažreiz es kaut ko iemācos sporta pēc, lai zinātu un attīstītu prātu un loģiku un “na vsjakij pažarnij”.

    Par pieredzi- HTML, JavaScript, CSS, XML, AJAX iet 8. gads, PHP iet 7. gada beigas, C# ir nepilns gads ar mazu pārtraukumu vasaras sākumā, bet uzskatu ka zinu pietiekami daudz, lai ķertos klāt nākamajai valodai, vēl nespēju izlemt- padziļināti ierakties C vai beidzot atsākt mono un linux gtk raustīšanu .

    Quote:

    Nez, kāpēc tāds vieds vīrs mētājas ar koda fragmentiem, kas vairāk iederētos iesāceju foruma “kā nevajag darīt” sadaļā

    imm, tev varbūt ir cits piemērs ar kuru padalīties ar visiem standarta teksta validācijai? Nav jau runa par kaut kādu sistēmas ?page=5 variabli. Jebkurā gadījumā, konkrētu kodu no tevis tur neredzu. Pag. Es vispār neesmu no tevis neko konkrētu redzējis, tikai malšanu un malšanu. Heh.

    Piedāvajums par sacensībām paliek spēkā. Ja gribi, varam iekš tā paša PHP, liekas ka esi šajā valodā gana pārliecināts.

    bonusā mēs varētu palūkot exs sources un tad parunāt par iesācēju līmeni. mwah :lala:

    #249709
    Aldis
    Participant

    Wuu… ko tu vari murgot visos postos? Dažos tavos “kaķos” ir smieklīga atslodze lasot dīvaiņu aizpildītu tēmu.. labi…bet bieži tu te iedrukā nenormālus sviestus… so.. tu komentē komentēšanas pēc???

    Mad182… Tu esi gudrs cilvēks, kam Tev šeit jālien, un kaut kas vsp. jāpostē? Ja Tev tā pat ir labi, tavs exs.lv ir vizuāli labs projekts… un nafik tu piekasies citiem par validāciju ja pašam tāda ne visai pastaav pat parastā HTML kodā (nerunājot par index lapu) [man pašam savos darbos tas reti gadās, kad 100% valīds kods… bet pēdējos web-us kurus esmu veidojis viss pat nepārbaudot sanāk valīds…]

    Element… tavus nesen veidotos postus pat nav jēga lasīt… 🙁 Ne kas fun, ne interesants, ne kā…

    daGrevis… man viens draugs arī ASP.net rukā… vēl sajēdz vektorgrafiku augstā līmenī, izstrādā labi atmaksātus projektus… bet es viņu pat šeit negrasos saukt – jo ne šis forums, ne arī šis šaubīgais darba piedāvājums viņu interesētu…

    unj mjā… evers, fox.. 😀 Pateica garas savas domas – bet pa ķeksi… [+1 jamiem] 😀 TavaMaate mazliet agresīvāk, un par to jau dabon tagad te drukāt pretī… 😀 Tikai tāpēc ka pirmajos postos jau pateica savu nostāju, kas ir pat normāla…!! 😀 Pārējie pīpe sēnes (pēdējā laikā šo terminu lietoju bieži, jo nemāku tādu fenomenu izskaidrot īsti).. 😀

    #249710
    Mad182
    Participant

    Man nekad nav labi [img]https://exs.lv/bildes/s/crazy.gif[/img]

    #249711
    daGrevis
    Participant

    Heh, Aldi, sanāk, ka šeit ir tikai sulbi negudri cilvēki… 😀

    #249712
    aoma
    Participant

    Spriežot pēc tā, kādi admini, ķipam vecākie lietotāji, šeit savairojušies pēdējā laikā, tas ir tikai loģiski.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā