Darbs Lielbritānijā

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi Darbs Lielbritānijā

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #157213
    Anonīms
    Neaktīvs

    Sveiki! 🙂

    Steidzami tiek meklēti darbinieki fabrikās.

    Samaksa sākot no £6.19 stundā.

    Darbs Anglijā, Kenta apgabalā.

    Transports un dzīvojamā platība tiek nodrošināta.

    Sīkāka informācija pa telefonu. (UK numurs)

    Zvanīt uz +447424692663

    #290644
    WordPad
    Participant

    Kāds vēl darbs UK? Krīze beigusies :))

    [img]https://i.imgur.com/3kp4c.jpg[/img]

    #290645
    jurgenz
    Participant

    Quote:

    dzīvojamā platība tiek nodrošināta.

    šitais labais. Būs tev 3×3 paklājiņš vienistabas dzīvoklī ar vēl 15 cilvēkiem 😀

    #290646
    grisha
    Participant

    Tik aizmirsa pateikt ka pa transportu un gultu, nevis istabu, veel nonjem naudu.

    100% piekriitu jurgenz, shaados variantos taa ar ir, sabaazh desmit cilveekus vienaa istabaa.

    Tie, kas uz meenesi grib aizbraukt piepelniities, varbuut der.

    Tik aizdomaajos, kaapeec tajaa stuurii biezhi meklee darbiniekus un no aarvalstiim?

    #290647
    prusaks
    Participant

    Tas būtu šis variants?

    Hours:60+ hours per week Monday to Friday 6am – 6pm; Visi pakaras sestdienā?

    #290648
    samurajs
    Participant

    Tas sen pārbaudīts fakts, ka UK vissliktākais darbs un sadzīves apstākļi tur, kur darbā iekārto latvieši. Latvietis pamanās arī uz tautiešu bēdām iedzīvoties.

    #290649
    garaisezis
    Participant

    ex, ja jau visi, tad visi…

    Pedāvāju darbu Kanādā. Alga 11.25h un uz augšu ja rokas ātri kustās un neaug no dirsas, es atvainojos par rupjību.

    Autobus uz darbu 32dolāri nedēļā un dzīvošana 80 nedēlā mebelētā dzīvoklī, ir viss sākumam.

    Par darba devēju te

    https://www.monaghan-mushrooms.com

    #290650
    arturs24
    Participant

    Skaidrs

    #290651
    LooNeY
    Participant

    😀 ES GRIBU LASĪT ZEMENES! A ZEMENES VAIRS NAV? VARU ARĪLASĪT SĒNES! IR BIJUSI PIEREDZE UN OGAS/DÄ€RZEŠ…US NEIZVAROJU, BET DARU TO FIKSI UN KVALITATĪVI!

    PAKĻAUSOS VISIEM KURI MAN TEIKS ZILUS BRĪNUMUS JO MAN IR ROZÄ€ BRILLES UZ ACĪM JO REDZ TUR PA MĒNESI VARI KĻŠªT MILJONÄ€RS, TAD ATLIDOT BIZNESA KLASĒ UZ RĪGU ATPAKAĻ UN IESESTIES IEPRIEKŠ  NOPIRKTAJÄ€ BUGATTI UN BRAUKÄ€T UN RADĪT CIK MAN DAUDZ NAUDA!

    😀 😀 😀 Vel letiņi nav aizrījušies ar savu UK vai IRL? un vēl nav mācījusies ka tur nav ko darīt! un dēļ tā ka 50ls/ned vairāk saņem nekā savā zemē + saklausās visādu tantu nostāstus(kautvai tantes tur pat kāju nav spērušas) ka tur zelts mētājas pa ielām u.t.t. un ta visi dirsu plēš uz turieni….

    Bet 90% gadījumu atbēg ar to pašu low-budget tramvaju Ryanairu atpakaļ! Labi ja ar 50ls kabatā, jo jāstrāda ir kā zombijam 3x vairāk kā savā zemē ja gribi to lielo piķi arī saņemt kas tur saucās minemalā alga un tas dzīvojot reali nekas nav… bet letiņs iz treknās dzīves ir bijis slinks un grib sēdēt mājas un saņemt lielo kāpostu.. Ni ni nī…. Totali nobeigt savu veselību un strādat necilvēcīgi dēļ tā ka mēnesī saņemu tur 100-200ls vairak uz rokas(kas vēlreiz atkartoju reali nekas nav jo tā tur ir minemālā un tu dzīvo pēc tām cenām nevis pēc latvijas veikalu cenām!).. NĒ PALDIES! 😀

    #290652
    Gustins
    Participant

    Tu pats maz te esi bijis (UK), ka vari tik gudri liet?? Tādiem kā tu te arī nav ko darīt.. Savukārt, ja cilvēks zin daudz maz valodu un rokas neaug no pakaļas – darbu var dabūt un nebūt nav sevi jāpārdot kautkādā tur darba verdzībā !!

    Es personīgi ar sievu jau trešo gadu strādājam dārzniecībā (puķu audzētavā) par ~7 paundiem stundā, 39h nedēļā + vasaras periodā var ņemt overtime cik vēlies par ko maksā papildus ~10 paundus stundā !! Tāka kā minimums nedēļā uz abiem sanāk nopelnīt 450 paundus.. Nedēļā !! Liela daļa Latvijā pat mēnesī tādu naudu nenopelna ! Un par cenām arī nevajag muldēt, ja nezini – pārtikai cenas ir principā tādas pašas, kā kautkādā RIMI.. Vienīgais, kas ir dārgāks šeit tie ir dzīvokļi (īre, komunālie u.t.t.), bet arī tas nav šķērslis, jo vienmēr var atrast kur īrēt tikai istabiņu nevis veselu dzīvokli..

    Arī apkārt dzīvojošie latvieši baigi nesūdzas – citam darbs labāks citam varbūt drusku sūdīgāks, bet ja māk un grib – nopelnīt te var daudz labāk kā LV !!

    #290653
    natolv
    Participant

    Pilnīgi piekrītu Gustins teiktajam. Pats tagad esmu ciemos pie radiem UK, un pārtikas cena – neaudz(~2 – 5%) zemāka nekā LV(ja skatās piem. piens, sviests, siers, maize, olas u.c. ikdienišķas pārtikas preces). Apģērbs vismaz 2x lētāks nekā LV(Salīdzinot brendīgos veikalus, piem. M&S, H&M u.c.). Elektronika, piem. Apple mackbook pro basic versija par ~150 Ls lētāka(kāpēc izvēlējos apple? Jo viņiem visā pasaulē ir +/- vienādas cenas no oficiālajiem izplatītājiem, bet ne LV). Redz, looney, UK zemenes lasa tie, kuri ir pārāk slinki lai sasniegto kaut ko vairāk vai arī tie – kuriem tā pat ir labi lasot tās zemenes.

    Ko es gribēju piebilst Gustins teiktajam ir, ka UK strādājot pret Tevi izturas kā pret cilvēku. Bet LV, piem. strādājot par min. algu Rīgā piem. Rimi būs mūžīgās virstundas par kurām pat nebūs paaugstinātā likme… un par min. algu Rīgā pat īri par dzīvokli un komunālos nevari nomaksāt, kur nu vēl atļauties kādu izklaidi.

    Un looney… 50LS ned. vairāk saņem? Es LV strādāju par programmētāju diezgan solīdā uzņēmumā, un pat es strādājot pamatdarbu + haltūriņas mēnesi savācu ~1000 Ls uz rokas kamēr dažs labs UK, kas strādā lielveikalā nopelna ~1200 Ls(~1600 paudi) strādājot pavisam vienkāršu darbu. Kā arī esmu 90% pārliecināts ka pats vēl dzīvo senčiem uz kakla un nemaz nesaproti, ko nozīmē darbs… Kad paaugsies un senči izmetīs no mājām, kā arī ja nāksies strādāt LV par algu kas ir mazāka par 500Ls uz rokas, tad sapratīsi, kāpēc cilvēki aizbrauc no LV uz UK.

    Dažkārt pašam nolaižas rokas un gribas tā vien palikt UK un nebraukt uz LV. Noriskēt un mēģināt atrast programmētāja darbu UK, jo algas ir sākot no 4k paundi(50k gadā) mēnesī un uz augšu.

    P.s. Piekrītu Samuraja teiktajam. Ja Latvietis,Lietuvietis vai Polis piedāvā iekārto darbā UK, labāk atteikties jo kā jau Samurajs teica, šis piedāvātājs pavisam noteikti iedzīvosies uz Tava rēķina.

    Kā arī visiem, kuru nav bijuši UK, vai arī nepazīst kādu, kurš pašlaik atrodas UK iesaku paturēt savu muti ciet un neiegriezties smadzeņu skalojošajos portālos kā TVNET un neskatīties Latvijas smadzeņu skalojošās ziņas pa LNT un TV3, kur tikai tiek uzsvērts, cik UK ir slikti bet LV ir labi…

    #290654
    grisha
    Participant

    Nu jaa, es te dziivoju septinjus gadus. PAarvaacos pirms veel visaam kriizeem, vienkaarshi atbraucu ciemos un man piedaavaaja darbu IT firmaa. Saakumaa iisti negribeeju palikt. Tomeer, te es juutos kaa cilveeks.

    Un mieriigi varu pateikt ka atpakalj uz LV netaisos paarvaakties nekad.

    Protams, zemenju lasiitaaju un vistu fermu darbinieki aatri muuk atpakalj, jo neviens neprot anglju valodu, mazliet pavergo un muuk atpakalj. Zinu taadus. Ja ir valoda un speeja sadraudzeeties ar angljiem, tad visas durvis valjaa. Valoda gan jaazin, anglju anglju, ne to ko maaca skolaa, vismaz agraak.

    UN jaa, kaa Samurajs jau teica, ar latvieshiem nav ko biidiit gjeelas, ja vien tie nav radi vai tuvi pazinjas, kur arii var sanaakt gan uzmetiens.

    NEko nezinot, arii nevajadzeetu braukt. LAi vispaar saaktu UK straadaat, jaadabuu NI (Nacional Insurance), latvijaa laikam sociaalaa apdroshinaashana bija. Viziite jaapiesaka vismaz divas nedeeljas ieprieksh, vismaz manaa pusee (nesen divi radi paarvaacaas uz UK). JAatver bankas konts, kas var sanaakt vaajpraata murgs. Un tikai tad vari doties uz darbaa iekaartoshanas agjentuuraam, kuras ir katraa pilseetaa. Un tad cereet uz darbu. Viss gan atkariigs arii no regjiona, ir kas razho, ir kur vairaak pateeree. Piem. Lesteree ir daudz ruupniicas, tur darba daudz, Notinghemaa, darbs ir uz izkjershanu.

    Taa ka shitos vieteejos sludinaataajus var ielikt vienaa maisaa ar “modelju biznesu” eiropaa.

    #290655
    akms47
    Participant

    Visur ir labi, kur mūs nav. Lai jums.. un manam bračkam veicas.

    #290656
    faq
    Participant

    Man jau otrais gads. Kad atbraucu mēnesi notirinājos meklējumos. Tiku celtniecība. 10nieks pirms takšiem. Tad klusajos ziemas mēnešos mēnesi pamēģināju chikenporkera darbu. Jā, gandrīz divas nedēļas izvilku. Tagad tikai ņemos ar haltūrām, elektroinstalācija un internets. Mazliet probas vienīgi ar electricity dēli ir, bet nedēļā nostrādājot kādas 2-3 dienas iznāk 1-2k.

    #290657
    msh
    Participant

    Speciāli priekš analfabētiem un tiem, kas skolā gulēja, nevis mācījās valodas – gan savas, gan svešvalodas – pound = mārciņa [gan svara, gan sterliņu mārciņa], overtime = virsstundas. Pat leiši savu valodu ciena vairāk un mārciņu sauc tā, kā tā ir jāsauc.

    Par fantastiskajām melnajā darbā nopelnāmajām summām un istabiņām vari nestāstīt. Ja ir gali un/vai esi patrāpījies imigrantu mazāk apdzīvotā apvidū/apvidū ar lielāku darba daudzumu, melno darbu tiešām varēs strādāt par septiņām mārciņām stundā un vismaz 40 stundas nedēļā 😀 Žēl ka par to naudu cilvēcīgi tur dzīvot īsti nevar – es domāju, bez muhļāžām un kā paši briti. Vienīgi dzīvot kolhozos [starp citu, īrnieks legāli drīkst izīrēt vienam apakšīrniekam vienu istabiņu, klasiskais austrumeiropiešu kolhozs ar 6-8 purniem vienā mājā nav legāls! 😀 ], divas dienas nedēļā piedzerties un vēl nopirkt kādu jaunu sūdu – kādu krapfõnu, porķiku vai spēļu konsoli. Ja tev tas der – gaumes jautājums.

    #290658
    msh
    Participant

    Es gribētu no sirds izteikt savas domas par tavu rozā krāsas ačgārnās salas iztēlošanu, diemžēl tas man nozīmētu otro vārnu… 😀 Izsakoties īsi – man ir prieks ka tu tur pazīsti tikai emigrantus, kuriem ir paveicies un/vai kuriem ir bijuši gali lai iekārtotos. Par tevis paša burkšķēšanu par tavu algu – acīmredzot tev ir iegaršojies kaviārs un iepaticies braukāt ar sešsimto mersi 😀 Kā arī tāds maziņš sīkumiņš – es jūtu ka tu uzskati ka latvijas robeža beidzas pie baltas metāla zīmes “RĪGA”, kas pa diagonāli pārvilkta ar sarkanu līniju – tā nav.

    #290659
    Gustins
    Participant

    Uzjautrina tādas šaurpierītes kā tu 😀 😀 😀 Tad, kad valsts (lasīt valdība) sāks cienīt savus iedzīvotājus, tad varbūt arī es sākšu piedomāt pie savas leksikas – ne tu būsi tas kurš man tagad aizrādīs ko un kā rakstīt/runāt ! Acīmredzams, ka viss ko tu par UK zini ir tas ko esi redzējis TV raidījumā “Lielā aizbraukšana” vai kā viņu tur sauca, kur sižeti bija tikai un vienīgi par karavānās dzīvojošiem latviešiem kuri tālāk par zemeņu lasīšanu nejēdz tikt..

    Un nākamais – dzīvot par minētu atalgojumu šeit var pat ļoti normāli, nu vismaz 3x labāk kā LV !! Protams pie nosacījuma, ka neesi šaurpierīte (nu tieši kā tu..) kuram naudas tērēšana vien asociējas ar “krapfõnu, porķiku vai spēļu konsoli” ! Man prieks, ka tevi apmierina izdzīvošana LV – es tomēr labāk izvēlos dzīvošanu UK un tikai nevajag tagad liet cik tev labs un kruts darbs un mega atalgojums, simt punkti velc no algas līdz algai kā vidusmēra letiņš !!

    GL 😉

    #290660
    natolv
    Participant

    Redzi, msh – kā jau Gustins teica, ka Tu tā vien arī esi redzējis to TV3 šovu, kā arī nojaušu, ka n-tās stundas pavadi TVNET`ā.

    Par manu algu – neēdu kaviāru un nebraukāju ar 600to mersi(izmantoju autobusu). Redz, Latvijas darba robeža beidzas pie tādām zīmēm kā Rīga, Venstpils, Valmiera un dažas citas samērā “lielas” Latvijas pilsētiņas. Man no “īstajām” mājām uz darbu jābrauc ~1h un 45 min.(esmu laucinieks) vienā virzienā izmantojot 2 transportus. Jāceļas katru rītu 6šos un vakarā ap 8ņiem esmu mājās. Līdz ar to izvēlējos alternatīvu – īrēju dzīvokli tuvu darbam. Tas sanāk dārgāk(īre + komunālie, internets, tv, telefonsakari ~ 550 Ls mēn.), bet ietaupās ~3h laika(+ neesmu noguris no bezjēdzīgās braukāšanas), kuru izlietoju haltūriņām nopelnot papildus piķi. Paliek gandrīz otra puse sapelnītā, no kuras ~150 Ls aiziet pārtikā, ~100 Ls apģērbam(kas kā jau daudziem zināms LV nav no tiem lētākajiem), ~100 Ls mazām izklaidēm, bet pārējo iekrāju nebaltām dienām.

    Jā – mana alga LV ir samērā liela, bet es uzskatu, ka ar to tā pat nevar dzīvot pilnvērtīgi. T.i. papildus manis teiktajam – nopirkt un uzturēt auto(ne vecāku par 3 gadiem), kā arī 2x gadā aizbraukt apskatīt pasauli uz kādu citu valsti. Tur pretī – UK strādājošs programmētājs bez haltūriņām nopelna 3x vairāk.

    Kāpēc nebraucu uz UK un nemeklēju programmētāja darbu tur? Tikai tāpēc, ka LV ir visa ģimene(Izņemot 2 pak. radiniekus, kuri ir UK). Nebūtu ģimene LV, tad es ar nebūtu LV.

    Nav tur tādi emigranti, kuriem, kā Tu saki “tikai paveicās”. Ir tādi, kuri cītīgi pirmajā atbraukšanas gadā strādāja un pierādīja sevi(līdz ar to izsitās uz augšu) un ir tādi, kuri atbrauca, cerot uz vieglu naudu neko nedarot. Tad nu šis otrais variants arī lasa šīs zemenes un neko arī nesasniedz.

    Drīzāk mūsu valdībai vajadzētu būt pateicīgai, ka tik daudz(ja nemaldos tad šis skaitlis bija ~300 000) cilvēki aizbrauca, par kuriem nav jātērē n-tie miljoni pabalstos un citās soc. garantijās. Gribu piebilst, ka pateicoties šiem aizbraucējiem, Latvija ir vismaz par 1 gadu ātrāk(labāk) “atveseļojusies” no ekonomiskās krīzes.

    Tā kā ej un skaties savu TV3 un lasi TVNET`u, bet nebāz degunu tur, kur pats neesi bijis.

    #290661
    grisha
    Participant

    Mjaa, MSH, laikam neko nezini, ka taa gudri spried.

    Straadaaju 40 stundas nedeeljaa, reti kad vairaak. 7 poundi stundaa. Nekaadu probleemu pabarot gjimeni un divus kakjus. Piedevaam iireeju maaju ar triis guljamistabaam.

    Bet nu slinkjiem vienmeer viss ir slikti.

    #290662
    prusaks
    Participant

    Vai esmu vienīgais kuram šo lasot paliek skumji?

    Skolā mācīja par to kā senči cīnījās par brīvību, tagad visi dodas prom, lai strādātu par grašiem(minimālo mēnešalgu) citās valstīs. Mēs tomērt esam vergu tauta un vienmēr tādi būsim.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā