Dārgais gals: Samsung Galaxy Note 5 un S6 Edge Plus

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Dārgais gals: Samsung Galaxy Note 5 un S6 Edge Plus

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #161241
    samurajs
    Participant

    Samsung laidis pasaulē divus “resnā gala” viedtālruņus, par kuriem baumoja jau sen. Tie ir Samsung Galaxy Note 5 un Galaxy S6 Edge Plus. Vispirms par darvas pilieniem medus mucā: modeļi zaudējuši ūdensizturību, tiem vairs nav izņemamās baterijas un microSD karšu slotu. Ja atceramies iepriekšējos Note 4 un Galaxy S5, tur tas viss vēl bija.

    Abiem jaunumiem ir 5,7 collu displeji ar 2560 x 1440 izšķirtspēju. Izmantoti vienādi 4+4 kodolu procesori Exynos 7420 ar 4 GB RAM. OS – Android 5.1 ar Samsung TouchWiz virsbūvi. Baterija S6 Edge Plus kļuvusi par ~10% ietilpīgāka, kamēr Note 5 par tikpat daudz “sarāvusies”. Dizainiski nekas jauns nav; priekšā un aizmugurē Gorilla Glass 4 stikls, bet vidū – metāla stīpiņa.

    Tāpat kā visiem Galaxy Note, arī šim dod līdz stylus. Tālrunī ir ligzda tā glabāšanai, rakstīklis kļuvis garāks un precīzāks. Pilnas specifikācijas – šeit un šeit.

    Attēlā: Samsung Galaxy Note 5 (pa labi) un Galaxy S6 Edge Plus

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_sam_01681940x1389_1.jpg[/img]

    #319380
    Cypho
    Participant

    Note 4 – 3220 mAh, Note 5 – 3000 mAh, kā tieši 3000 mAh ir ietilpīgāks par 3220 mAh ???

    #319381
    Andron MacBeton
    Participant

    Nu tiem kas pērk tos jaunākos un SSā cītīgi mēģina pārdot MAZlietotos, tiem redz 3000 ir vairāk kā 3220!

    Tas līdzīgi kā ar to burgeru tirgotāju, kurš uztaisija quarterpounderim konkurentu – 1/3pounderi, pa tādu pašu cenu! Bet debīlie amerkāņi nepirka, jo uzskatija ka 1/3 ir mazāka par 1/4.

    #319382
    Andron MacBeton
    Participant

    Reku (S)Heldons raksta: https://tvertne.org/blogi/item.php/2015/8/13/samsung_galaxy_note_5_ir_suds

    Ja tam mēslam nav kur karti ielikt, tad viņam Sambas klients nāk komplektā, vai?

    Ja tam kankālim nav nomaināmas baterijas, tad kā to lai izmanto kautkādos braucienos? Kaukāda colostomy bag pack jānēsā līdzi?

    #319383
    Cypho
    Participant

    Ha ha ha, labs par to burgeri, es vienkārši brīnos kā Samurajs tā nolaidīgi uzrakstījis, ka abiem par 10% vairāk 😀

    #319384
    samurajs
    Participant

    Samurajs jau noprecizēja 🙂 Neesu Samsung bloatwares fans, tāpēc biju mazliet paviršs 😀

    #319385
    jurgenz
    Participant

    Izmantoju šos savām ierīcēm

    https://www.amazon.co.uk/s/ref=nb_sb_noss_2?url=search-alias%3Daps&field-keywords=battery+bank

    I planšeti piespraud, i telefonu, i vēl ja ko vajag, i iedod vēl kādam citam ko palādēt.

    Man pašam liekas daudz ērtāks pasākums kā maināma baterija.

    #319386
    root
    Participant

    Tavs arguments ir sūds, un tu pats neesi labāks.

    Es, piemēram, nejūtu vajadzību pēc atmiņas kartes ja man ir 128G devaisā un 1TB GDrive. Un absolūti nejūtu vajadzību pēc maināmas baterijas jo a) 20k mAh pilnīgi pietiks b) wear and tear – tik ilgi devaiss vienkārši netiks lietots…

    #319387
    DeeMonS
    Participant

    VienĪgais mīnus ka Eiropā Note5 nebūs pieejams uzreiz…

    #319388
    msh
    Participant

    Cik tu esi pārmaksājis par tiem 128 GB attiecībā pret 128 GB microSD karteles cenu un cik viegli būs dabūt tos 128 GB datus ārā no tā plakanā ja šis kāda iemesla dēļ nosprāgs? 🙂

    #319389
    root
    Participant

    Diezgan pasūdīgs arguments. Pārmaksājis varbūt arī esmu, taču:

    – Cik bieži tad jamie tā vienkārši sprāgst? Man pēdējo gadu laikā tā vienkārši vai vispār jebkā-kārši neviens smarts nav vienkārši ne sarežģīti nosprādzis. Pēdējais bija 6600, kaut kādā 2005. gadā… Pēdējais accident bija KP500 2009. gadā ko izmazgāju, un jams zaraza vēl joprojām darbojas. So.

    – Mans devaiss ir pakļauts nežēlīgai sinhronizācijai un tas ir bijis since mana pirmā androida – viss, kas ir uz moba ir manā makonī. Un neko īsti es tādu arī neturu – kontakti ir Google kontā, kaķu biles tiek pārnestas uz PC apstrādei, mūzikas man vienkārši nav uz devaisa…

    SD kartes neesmu lietojis since mobzim standartā bija 32MB iekšējā atmiņa. So.

    #319390
    LooNeY
    Participant

    😉 Nebūs vispār! Tikai US un Asia tirgū būs Note 5! Eiropa šogad iztiks tikai ar S6 Edge+ (laikam nepērk, kā gribētos Eiropā tos planšettelefonus, tapēc šoreiz Samsungs pateica nē Eiropai)

    #319391
    msh
    Participant

    Tātad tu esi labs ražotāju batonu bāšanas kampaņu upuris. Gudrs idiots, tā teikt. Jautrākais ka šādi nozombēti subjekti kā tu pat nedadomājas ka pēc idejas datu nesēju attīstība nozīmē iespējamību iebāzt kabatā arvien lielāku atmiņas apjomu par pēc iespējas mazāku naudas summu – tā vietā mierīgi uzņem kaut kādas basņas, kāpēc vairs nav atmiņas kartes, un iekožas ēsmā, sevi mierinot ar domu ka ir taču mākonis. Š itādā tendencē drīz vien mans 9 gadus vecais īpods būs ar lielāku atmiņas apjomu nekā kruts plakanais 😀

    #319392
    root
    Participant

    Tad ko tu piedāvā? a) izvākt standarta atmiņu no devaisiem, atstāt tikai sistēmai un userfailus glabāt tikai SD? b) Man piepirkt klāt SD, kuru es vienkārši… neizmantoju…?

    Pašlaik lietojums man ir kaut kur pie 11GB…

    #319393
    msh
    Participant

    Ja atrubītu mākoni, arī būtu tikai 11? 🙂

    Izvākt atmiņu? Nē, kāpēc. Tikai atstāt tos karšu slotus. Protams, tā izvākšana notiek ar gudru domu. Nu jau pelēkā masa ir tiktāl dazombēta ka funkciju izvākšanu, kā jau redzam, sāk arī pelēkie ražotāji – agrāk tikai aizkostais ābols varēja atļauties aci nepamirkšķinot izvākt funkcijas no savām jaunākajām ierīcēm un tas uz pārdošanas apjomiem neatsaucās, ja nu vienīgi kādi apskatnieki pakurnēja savos rakstos. Nu jau arī samsūds var atļauties izveikt šitentādu naudiņas slaukšanu, nepieļaujot vairs ekonomisko variantu “mazākā iekšējā atmiņa + atmiņas karte” – tā vietā tādi kā tu paķers tādu brīnumu tikai tāpēc ka jaunākais + vēl piemaksās par atmiņu, un tad visiem lielīsies “Man ir jaunākais XYZ! Ksujdragon 16 kodolu procesors! Ekrāns tik liels ka kabatā nevar iebāzt! Viss ir mākoņos!” , a to ka ar atmiņu ir pašvaki, par to gan paklusēs. Galvenais ka jaunākais 😀

    Paldies dievam ka atmiņas ierīces tomēr attīstās citu iemeslu dēļ, savādāk šitentās huiņas – nozombēto patērētāju – dēļ tur viss apstātos. Nu jau esam tikuši tik tālu ka tehnoloģijas pieļautu man savā 9 gadus vecajā īpodā iebāzt 1 TB lielu atmiņu, tb tavu mākoni, tikai kabatā, nevis nezin kur. Plakano telefonu lietotāji par ko tādu var tikai sapņot 🙂

    #319394
    jonjs
    Participant

    Tas ir visai interesanti. Manim vienam darba kolēģim ir 6 iPhone. Te tā LMT veikalā paskatījos uz Samsung s6 edge. Nezinu kāpēc, bet mani tas vispār neaizskāra. Vienkārši telefoni – dizaina ziņā. Labi “lācītim vēderā” ir akūnās inovācijas tikai, kam man tas. Runāt var, fočēt, filmēt var, ar pirkstu bakstīt var, akumulators tur tik pat ilgi, kā 3x lētākos telefonos. Runa laikam ir tikai par summu, kuru cilvēks bez īpašas sirdssāpes var izmest par telefonu. To var saprast. Nevar saprast tikai tos, kas tos telefonus ņem uz nomaksu 😀

    #319395
    Cypho
    Participant

    Nu Tu skaties, ļoti plāns attaisnojums 😀 Man arī Samsung nav iemīļotāko viedtelefonu ražotāju sarakstā 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā