Darth 1.0 – Notepad pirmā kopīgi veidotā programma (++)

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Darth 1.0 – Notepad pirmā kopīgi veidotā programma (++)

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 102 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #214264
    ob1
    Participant

    Hmm, richX, mistika… varbūt tev antivīruss autorunus bloķē?

    #214265
    richX
    Participant

    un tavs piemērs būtu kkur starp maniem noslēpts, tikai neizprotu, uz kuru pusi tas pašlaik sliecas… 🙂

    #214266
    richX
    Participant

    emm.. vēl jau man nav antivīrusa… mēģinu pieturēties pie D_l reliģijas… pagaidām, šķiet, izdodas… vismaz pagaidām…

    #214267
    WerNeo
    Participant

    Točna baroklis! 🙂

    P.S. kas iekš autorun tev rakstīts?

    #214268
    ob1
    Participant

    Varbūt baroklis, bet drīzāk monitors ir jānomaina.

    😀

    Nezinu. Jāgaida atsauksmes no citiem lietotājiem.

    …izstrādes komanda iegrimst dziļā meditācijā…

    #214269
    TokRa
    Participant

    ob1 wrote:

    Paskaties reģistros:

    HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindows NTCurrentVersionIniFileMappingAutorun.inf

    vai tur ir atslēga:

    (Default) REG_SZ ar vērtību “@SYS:DoesNotExist” ?


    Labāk: https://support.microsoft.com/kb/967715

    #214270
    WerNeo
    Participant

    ob1 wrote:

    Varbūt baroklis, bet drīzāk monitors ir jānomaina.

    😀

    Nezinu. Jāgaida atsauksmes no citiem lietotājiem.

    …izstrādes komanda iegrimst dziļā meditācijā zapojā…

    Monitors it kā nevarētu būt vainīgs, jo programma taisīta iekš Delphi 7. Tur ir labs atbalsts visiem monitoriem. Jāgaida vien, ko viņš autoranā sarakstījis (jeb varbūt ne viņs tur kaut ko sarakstījis, ja jau dzīvo bez antivīrusa).

    #214271
    ob1
    Participant

    TokRa, tajā M$ linkā nav ņemts vērā fakts, ka win ir bugs un autorun izlien cauri pat, ja iekš Group Police tas ir disablēts. Vairāk infas šeit:

    https://en.wikipedia.org/wiki/AutoRun

    #214272
    richX
    Participant

    Tokra, man autorun strādā, vismaz pagaidām, kamēr šo progu cenšos palaist…

    werNeo, hmm… moš vaina ir mātesplatē (sāk beigties nost) vai rama moduļos?

    un autorun.inf man rakstīts tas pats, kas OB1 kodu joslā raksta sākumā…

    #214273
    WerNeo
    Participant

    A programmu kā tādu (uzklikšķinot divas reizes) palaist vari?

    P.S. Mates platē arī nevarētu būt problēmas. Drīzāk rozete ir bez zemējuma.

    #214274
    richX
    Participant

    double-click strādā, tavs augstāk minētais variants arī strādā

    moš Latvenergo man “kreiso” elektrību sūta?

    #214275
    WerNeo
    Participant

    Augstāk minētais variants, tas ir kā? 🙂

    Izskatās, ka tev jau ir izlabota tā lietiņa no MS puses.

    #214276
    richX
    Participant

    augstāk minētais == faila ievietošana startup mapē un resetošana…

    dīvaini izklausās – jālabo… vai tad tas nav labi, ka autorun pats par sevi strādā, bet šāda tipa vīrusus automātiski nepalaiž… lai gan jā… mans variants arī izklausās kkā d;ivaini 😀

    #214277
    WerNeo
    Participant

    richX wrote:

    augstāk minētais == faila ievietošana startup mapē un resetošana…


    😀 tu joko

    P.S. Bļin. Tad jau baroklis nav vainīgs. 😀

    #214278
    richX
    Participant

    hmm… es jau pats šobrīd lieku uz Latvenergo vainu… a moš vispār vainīga ir mūsu valdība?

    bet ja godīgi, vainu neizprotu… moš kuru reizi, ja nebūs slinkums, paprovēšu uz virtualbox uzmest abus diskus, redzēs, vai kādā no tiem aizies… bet tikmēr laikam atmetīšu ar roku un visās vietās kurr iespējams, atslēgšu to flash un pārējo perifēro ierīču autorunu… kā saka dubults neplīst, gandrīz…

    #214279
    RicoPico
    Participant

    Vai šis tūlis gadijumā nav lietderīgāks? Es saprotu- Notepad Crew kopdarbs, patriotisms utt., bet ja runa ir par stabilitātes garantu?

    https://research.pandasecurity.com/archive/Panda-USB-and-AutoRun-Vaccine.aspx

    Jaunākā versija:

    https://research.pandasecurity.com/archive/Panda-USB-Vaccine-_2D00_-Version-1.0.1.4.aspx

    #214280
    ob1
    Participant

    Palies, RicoPico, tevis pieminētais tūlis tiešām ir noderīgs, bet tam ir citas funkcijas. Pandas tūlis nodarbojas ar aizsargāšanu, bet Darth – ar testēšanu vai aizsardzība strādā.

    #214281
    RicoPico
    Participant

    Nu tad esmu kaut ko palaidis garām, jo man likās, ka arī DV.exe lien reģistrā un diseiblo autorun.

    #214282
    ob1
    Participant

    Nē, versija 1.0 nekur nelien un neko nelabo. Tikai testē.

    Starp citu – iedomājies situāciju – users tev atnes kompi uz ķīlēšanu, tu pieliec flešu ar Darth un rezultāts uzerim “uz sejas”. Tā var useram paskaidrot problēmu ar flash vīrusiem.

    Cits pielietojums – tev ir jāpabarbojas ar kompi kādā organizācijā. Neko instalēt nedrīkst. Ja uz fleša ir Darth, tad tu vismaz saņem brīdinājumu, ka vīrusi tajā kompī var būt un flešs vairs nav drošs. Nu un var arī uzbraukt vietējam adminam.

    😀

    #214283
    RicoPico
    Participant

    Nu, ja godīgi, man tas Dārta kunga vieplis šķiet mazliet pokemonisks. Es kādam ķīlēt alkstošam jūzerim nemaz nedemonstrētu savu maģisko flašu. Daudz labāks iespaids uz lietotāju tiks atstāts, ja viszinīgi iepeldēšu reģistrā, uztaustīšu vajadzīgo atslēgu un iebakstīšu ar pirkstu monitorā. Sak’: “Re! Tu esi briemās!”

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 102 kopumā)
  • Tēma ‘Darth 1.0 – Notepad pirmā kopīgi veidotā programma (++)’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā