Dator komplektešana pēc video kartes !

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Dator komplektešana pēc video kartes !

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 58 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152570
    Theshamanis
    Participant

    Sveiki ! Es vēlētos sakomplektēt datoru , bet izsti nezinu kā !

    Esu lasijis dažādas saites , bet vienalga baidos kļūdīties !

    Uz dator servisu ar negribu nest un komplektet , nau iespejas izveleties , jo protams viņi piedāvās dārgāko un ko zin , ko viņi tur ieliktu 😀

    Tā esu ticis pie video kartes – GeForce GT220 1024MB GDDR2 PCIe 2.0 x16 Video Card

    Š ai viddeokartei jabūt manā komplektkācijā !

    Vairāk gribu uzskomplektēt priekš spēlēm !

    Par naudu nezinu tiešām bet jo labāk un lētāk !

    Ko man vaidzētu piepirk tālāk un tieši ko ! Firmas utt.

    Paldies jau iepriekš ! 😉

    #252024
    Wuu
    Participant

    Sāksim ar to ka tev vajag iegādāties labāku videokarti, 128 bitu nVidia karte priekš spēlē, emm.. neiet kopā.. nu nekādīgi…

    #252025
    shb-
    Participant

    ņjā, esi ticis pie sūdīgas kartes. Noteikti tie 1024MB tevi apstulbināja 🙂

    #252026
    Creep
    Participant

    Redzu, ka nvidia mārketings nostrādājis…

    #252027
    Snorx
    Participant

    Tas nav nvidia mārketings- tā ir vienkārša nezināšana. Mārketings tas ir kantoriem, kas ķer muļķus, lai tikai tiktu no badstocka vaļā, tad arī tiek bāzts degunā videokartes atmiņas lielums.

    #252028
    Wuu
    Participant

    Snorx wrote:

    Mārketings tas ir kantoriem, kas ķer muļķus, lai tikai tiktu no badstocka vaļā


    Tiešu to arī nVidia dara un ja karte neplīst pati pa sevi, tad izlaiž driverus kas nosvilina karti. :lala:

    #252029
    shb-
    Participant

    :lala:

    [aka removed by author]

    #252030
    Crow
    Participant

    Pļerkst tā kā nu citam ražotājam nebūtu tizlas kartes ar 1 GB atmiņu :lala:

    Un ne jau bez iemesla. Ir programmas (fotožops/3d), kuras prot izmantot videoatmiņu, bet rēķināmā jauda nav vajadzīga.

    Tēmas aftaram – no kādas summas esi gatavs šķirties? Izdomā to un tad pienāc atkal, jo tas ir svarīgākais.

    Varbūt var pat notirgot kādam to GT220 (kas spēlēm tiešām neder) un paņemt ko niknāku.

    #252031
    aoma
    Participant

    Tēma izklausās apmēram tā: uz ielas atradu rokas pulksteni un tagad iesakiet, kādu kreklu un uzvalku man pirkt, lai pieskaņotu nobružātajai plastmasai, pie viena arī kādu frizūru nēsāt un kurus krogus apmeklēt…

    #252032
    Theshamanis
    Participant

    Jātirgo nost 🙂

    aoma – ja es visu zinātu ko man vajag es nenāktu šeit un neintresētos !

    šis man ir kas jauns un tavis aprobežotie tekste te nau vajadzigi ja nevēlies palīdzēt !

    Paldies parejiem 🙂

    #252033
    aoma
    Participant

    Tad nemokies un pērc gatavu komplektu.

    Interesanti, kurš no mums te raksta aprobežotus tekstus…

    #252034
    WerNeo
    Participant

    Aoma… piedod, bet Tu sācis esi rakstīt aprobežotus tekstus. 🙂 Cilvēks pasaka, ka nezin, ka nāk pēc palīdzības…

    #252035
    aoma
    Participant

    O jā, kārtējais wunderkinds iepostēja vienīgo šejienes viedajiem supersaprotamo un līdz šim nekad neapspriesto tēmu – kā par mazu naudu gūt lielu baudu, respektīvi, pacelt überkompi par grašiem, pie tam sākot no otra gala.

    Офигенно актуально и понятно.

    OK. Sāksim ar pašu pamatu:

    ”Skelets”, t.i. pamatplate, procesors un operatīvā atmiņa ~300-350 Ls.

    Vismaz 2/3 apmērā no šīs summas attiecīgi jāvelta ne zemākas klases videokartei, kas jāpiemeklē, vadoties no pamatdetaļu brendiem. Tātad vēl ~200.

    Tālāk kārtīga barošana, kura, lai nepieviltu iecerēto, jānodrošina uzreiz ar pienācīgu UPS un nebūs mazāk par 120 Ls.

    Vēl svarīga detaļa – cietais disks, kas nebūs nemaz tik lēti, ja velēsies saslēgt RAIDā vai kā primāro likt SDD. Ne mazāk kā 80-100 Ls.

    Vai to visu liksim 20 latus vērtā keisā? Negribētos gan, vai ne? Ar visiem ”sīkumiem” kā diskdziņiem, karšu lasītājiem, blūtūdžiem, vairelesiem, papildus USB portiem un ja vēl iekārosies bezvadu pele un klaviere, ar nebūs neko mazāk par 100 Ls.

    Pieskaņojam pie ne jau tā mazākā izmēra acij tīkama monitora un ja jums ir nepieciešamā naudas summiņa, var aizpildīt attiecīgās vietas ar konkrētiem ražotājiem un modeļiem.

    Š ādas sistēmas samērā liels trūkums – vēl jātērē pamatīga nauda priekš OS, jo uz geimera kastes kraut pingvīnu un mēģināt tajā emulēt spēles būtu visai slims pasākums.

    Ak jā, pavisam piemirsu dzesēšanu – ideāli būtu hidro, bet var nodrošināties ar labu un pazīstamu firmu klusiem lielizmēra spārngriežiem, kas var izmaksāt vēl kādu simtiņu 🙂

    #252036
    RicoPico
    Participant

    @aoma, piemirsi par akustiku. Kas tad tā par spēlēšanu bez 5.1 skaņas un ritīga sabvūfera pie sāna?

    Bet vispār, ja pērk pirmo ko ieraugi (pēc cenas), un neskaties lētākus variantus, tad tāds tas komplekts arī sanāks. Paņēmi, tā teikt, visu pa maksimumu. Skeletā dārgākā komponente ir CPU. MB ~50 Ls, RAM~ 60, un CPU (ņemsim kādu 4rkodolnieku no i5 saimes) ap 150 Ls. Itogo sanāk ~260. Nevis 350. Tas pats ar pārējām komponentēm. Smagi esi visu pavilcis uz augšu. Izņemot videokarti. LABA videokarte ar rezervi nākotnei tiešām piķo ap 200 Ls.

    #252037
    Wuu
    Participant

    @aoma, ko tu cepies. Topika sākumā autoram uzrakstīja ka karte spēlēm neder un viss. Kāpēc jātēlo gudro mammucīša stilā un jālej žults kādam virsu? Vai tā slimība izplatās… Un tavs tekts par pamietiem ir stipri, stipri pārspīlēts…

    Paņem šādu un 2 gadi droši spēlē.

    Te

    #252038
    aoma
    Participant

    Lab, esu jau mierīgs 🙂

    Bet nokaitināja mani līdzīgs ”speciālists”, kura nesankcionētas pašdarbības dēļ vēl tīri sakarīgs laptops jāizmet bezvai lūžņos.

    Abiem augstāk komentējušiem: varbūt nedaudz pārspīlēju, bet pavisam nedaudz, mans tagadējais kompis tika pirkts laikos, kad 2kodolnieks bija neredzēts brīnums un SATA standarts nesen kā parādījies, arī toreiz atradās bļāvēji, kas, tev naudu nav kur likt? Var taču tur un tur ietaupīt.

    Tomēr vēl šodien pat jaunākās spēles, ja gribu, varu palaist tīri ciešamā kvalitātē, par full HD nemaz nerunājot…

    #252039
    Crow
    Participant

    Ok, aoma, tu šoreiz tiešām pārspīlē. Metro 2033 / Stalker: COP “ciešamās kvalitātes” FullHD skrīnšāviņus studijā + lai būtu 30 fps minimums. Cik var blatot…

    Wuu, ko tu visur grūd to savu fakino cū(k)kūts 5770? Lētākais GTX460 viņu drātē pakaļā, prove me wrong.

    #252040
    aoma
    Participant

    Crow, paprasīji tieši to spēli, par kuru man nav nekādu zināšanu 🙁 Ja tas kāds šūteris, manā mājā tādus nespēlē.

    Ar Full HD biju domājis, ka uz viena monitora (”42 1920×1080) tiek lūrēta attiecīgas izšķirtspējas filma, uz otra 19 collīga vienlaicīgi tiek kapāts GTA 4 vai kas tamlīdzīgs. FPS parasti nemēru, ja nav ar aci pamanāmu iebremzēšanu un tekstūras labas, man ar to pietiek.

    Beidzam šo apkārtrunāšanos 🙂

    #252041
    Crow
    Participant

    Ai labi, ir jau labi. Piegdiena, kā nekā :lala: 🙂

    #252042
    Wuu
    Participant

    Crow wrote:

    Wuu, ko tu visur grūd to savu fakino cū(k)kūts 5770? Lētākais GTX460 viņu drātē pakaļā, prove me wrong.


    Pirmkārt es nevienam neieteiktu lētāko gtx460, otrkārt priekš 460 vajag labāku barokli un papildus ventilāciju. Treškārt sakarīga gtx460 ir par latiem 20 dārgāka 🙂 So GTFO.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 58 kopumā)
  • Tēma ‘Dator komplektešana pēc video kartes !’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā