Dator komplektešana pēc video kartes !

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Dator komplektešana pēc video kartes !

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 58 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #252043
    Crow
    Participant

    Barokli vajag, jā, 110 vs 150W. Bet papildus ventilāciju nevajag, to tu man nedzen. GTX 460 ir load-temp ir 55 grādi. Par tiem papildus 20 latiem tas ir stipri to vērts.

    #252044
    Wuu
    Participant

    Crow, ja tu ievieto kastē 120Ls vērtu videokarti un uzskati ka papildus ventilācija ir lieka… Es tālāk ar tevi diskutēt par šo tēmu nevēlos.

    #252045
    Crow
    Participant

    Esmu jau to izdarījis: GTX 260 (rīma!) idlojas ap 40, pie slodzes 65. Papildus ventilācija? Divi korpusa komplektā esošie. Es arī vairs nevēlos diskutēt. :p

    #252046
    Wuu
    Participant

    Bāc un es visu laiku domāju ko tu to STALKER- COP piemini ka uber prasības, tev tak nVidia karte.. ROFL…

    [spoil][img]https://www.shafted.de/public/Ha%20ha%202.jpg[/img][/spoil]

    ES COP uz integrētas kartes ar 720p, dinamiskajām gaisumam divreiz izgāju..

    #252047
    Crow
    Participant

    Pics or it didn’t happen.

    [spoil]Ha-ha. Nelsons tai bildē uz tevi pašu rāda. Self-pwnage? :D[/spoil]

    #252048
    Wuu
    Participant

    Crow wrote:

    Pics or it didn’t happen.


    HA HA 😀 Rofl… Vel man patika GT9600 uber kartes ar 64 stream procesoriem, čāļiem saullēktos no 50 fps līdz 2 fps nokrīt… Tie šokā! :devil: Manai integrētai ir vairāk stream procesori…

    #252049
    Crow
    Participant

    Crow wrote:

    Pics or it didn’t happen.

    #252050
    msh
    Participant

    Neapšaubāmais konsoļu pārākums – konsoli nopērk un lieto, kamēr datorgeimeris ik pēc pāris gadiem vicina vēdeklīti, cik sotakus šis par kādiem dzelžiem izmetis…

    😀

    #252051
    Wuu
    Participant

    msh wrote:

    Neapšaubāmais konsoļu pārākums – konsoli nopērk un lieto, kamēr datorgeimeris ik pēc pāris gadiem vicina vēdeklīti, cik sotakus šis par kādiem dzelžiem izmetis…

    😀


    Tik un tā labāk, nekā maksāt 15$ par 4 jaunām kartīm, vai par 1 karti 7$, kuru PC lietotāji iegādāsies par velti :]

    Nemaz nerunāsim par steam atlaižu programmu un internetā pieejamo leto cd-key klāstu.

    BC2 par 11ls, Jaunais Black Ops par 19€. Un nemaz nerunāsim ka uz konsulēm nav pieejama gada labākā spēle, SC2 🙂

    #252052
    Crow
    Participant

    msh wrote:

    Neapšaubāmais konsoļu pārākums


    Konsole:

    [spoil][imgl]https://www.bildites.lv/images/89k1qnsjvo0s8ssludo.png[/imgl][/spoil]

    Pīslis:

    [spoil][imgl]https://www.bildites.lv/images/qk5fqfackays62y1qx3p.png[/imgl][/spoil]

    Tik tiešām! 😀

    #252053
    msh
    Participant

    Wuu wrote:


    Tik un tā labāk, nekā maksāt 15$ par 4 jaunām kartīm, vai par 1 karti 7$, kuru PC lietotāji iegādāsies par velti :]

    Nemaz nerunāsim par steam atlaižu programmu un internetā pieejamo leto cd-key klāstu.

    BC2 par 11ls, Jaunais Black Ops par 19€. Un nemaz nerunāsim ka uz konsulēm nav pieejama gada labākā spēle, SC2 🙂


    Nezinu kas tās ir par tādām spēlēm, tā žanra, kas mani interesē, pārsvarā iznāk vispirms uz konsolēm un tad uz kastes.

    Nezinu par tām tavām atlaižu programmām, bet viens mazs salīdzinājums. Iztēlosimies, ka tālajā 2005. gadā es esmu nopircis 360. xkasti [un aizmirsīsim tās problēmas – jo teorētiski ar taisniem pirkstiem tās var novērst jau saknē 😀 ] – un es to varēšu lietot līdz kādam 2015. gadam. Tu tikmēr par geimera kastēm būsi izsviedis vismaz pāris štukas. Vēl joprojām prieks par ieseksotiem piecpadsmit zaļajiem? 😀

    Un patreizējajā situācijā ir vēl labāk – var nopirkt lietotu 360. xkasti ar džesperiņu, kam RROD iestāšanās ir diezgan maza varbūtība, par simts mārciņām. Un spēlēt jaunākās spēles – bez raizēm par sistēmas prasībām utt. Un tā turpmākos četrus, piecus gadus. Ko tu savai geimera kastei vari par 80 ls nopirkt kas derēs turpmākos četrus piecus gadus? Barokli varbūt 😀 Un atkal prieks par ieseksotiem 15 zaļajiem, ja es tikmēr esmu ieseksojis kādus 450 jau startā? 😀

    #252054
    Crow
    Participant

    msh wrote:

    Nezinu kas tās ir par tādām spēlēm


    Nafig ta pļurksti, ka nezini? :nuke:

    #252055
    Wuu
    Participant

    msh wrote:

    Un atkal prieks par ieseksotiem 15 zaļajiem, ja es tikmēr esmu ieseksojis kādus 450 jau startā? 😀


    Ak dievs… Tu jau startā samaksāsi 45Ls par pirmo spēli. Vel kādi 50 Ls gadā M$ par to tu varētu tikti online :] Tev jaunais cilvēk matemātika klibo… Un nemaz nerunāsim par to faktu ka datoru tev tik un tā vajag, lai kaut vai internetā ielīstu.

    #252056
    Creep
    Participant

    Dators internetam: 50ls un varēsi lietot vēl ilgi un dikti, tākā par to tik ļoti jāuztraucas nebūtu.

    #252057
    Jaunzems
    Participant

    Dators intertīkliem (50-100Ls)+PS3 (300Ls)+ TV ar HDMI (lētie 720p neskaitās) (400Ls +) + Spēles (Ls40 katra)

    vs.

    Kompis (Ls500)+Monis(Ls 150)

    #252058
    msh
    Participant

    Wuu wrote:

    msh wrote:

    Un atkal prieks par ieseksotiem 15 zaļajiem, ja es tikmēr esmu ieseksojis kādus 450 jau startā? 😀


    Ak dievs… Tu jau startā samaksāsi 45Ls par pirmo spēli. Vel kādi 50 Ls gadā M$ par to tu varētu tikti online :] Tev jaunais cilvēk matemātika klibo… Un nemaz nerunāsim par to faktu ka datoru tev tik un tā vajag, lai kaut vai internetā ielīstu.


    Nu tev atkal patīk visam pa kruto pieiet… Pirmā spēle, ko es nopirkšu, kad mana xkaste būs lietojama, būs GTA4 – lietota spēle, 15 mārciņas. Dārgākas spēles par kaut kādām 35-40 mārciņām vispār neesmu redzējis – jaunas, lielveikalos.

    Datoru – priekš kam man to? Priekš kam ir xebiānis uztaisīts? Priekš kam xkastei ir trīskodolu procis un 512 megi rāmja? 😀

    Un Jaunzemam tāda pati m/ stila matemātika 😀 Rēķināsim Jaunzemiski – kaste tur tā summa lai nu būtu, bet mārciņās, lietots PS3 170 mārciņas [dārgs, maita, tāpēc par tādu nedomāju – tak 2x dārgāks par xkasti, bet ar hakošanu sūdīgāk], un pričom tur tas TV? Pasaki vēl ka PS3 tāpat kā xkastei nav VGA kabelis. Par PS3 nezinu, xkastes variantā viena tante teica ka spēles tāpat noklusējumā iet uz 720p – cik maksā lietots 17″ LCD? 😀 Un spēles… Hvz, neesmu īpaši pētījis PS3 sadaļas. Varbūt blu ray diska dēļ cena ir kāds piecītis uz augšu – varbūt. Varbūt arī nē.

    P.N. Jums datoram tās spēles no gaisa nokrīt?

    P.P.N. Pa 500 ls sanāk geimera kompis? Un ar to varēs spēlēt piecus gadus no vietas jaunākās spēles?

    #252059
    Crow
    Participant

    Lietots, lietots visur… mudazvon, kādam tas lietotais papriekšu jauns ir jāiegādājas, lai priekš tevis būtu lietots.

    Tad PC detaļas arī rēķinam lietotas. Un vai nu bāz savas mārciņas tur, kur saule nespīd vai arī pieskaiti piegādi no UK uz LV. Mums ta te vajag, nevis tur.

    Š odien što ļi magnētiskās vētras vai ceturtā prognoze, ka visi tādi kā trompetēti? :nuke:

    #252060
    msh
    Participant

    Nu redzi, lietotas PC detaļas ir novecojušas, jo pa to laiku, kamēr to pirmajam īpašniekam tās nevajag, tikmēr ražotājs tās tirgo jau par divreiz lētāku cenu, vai vispār vairs neražo. Tikmēr xkastes maikrosofta šķībacainais partneris ražo un ražo, jā, savādāku modeli, bet elektriski +/- to pašu. Tā ir tā patīkamā starpība starp konsoli un kasti [ja piemirst to, ka nav jāuztraucas “vai man tā spēle ies?”].

    #252061
    Crow
    Participant

    Varbūt vienkārši iztiksim ar to, ka tu nemuldēsi par lietām, par kurām tev absolūti nav poņas.

    Ja es nezinu daudz, tad tu nezini neko par PC komplektēšanu, bet maisies tēmā ne pa ķeksi.

    #252062
    shb-
    Participant

    Kad es ieraudzīju, kā izskatās GTA IV uz xbox360, manī zuda pēdējās šaubas par PC kā spēļu platformas pārākumu ;). Tiesa, varu piekrist, ka sanāk lētāk – uz dzelžiem. Bet spēlītes gan sanāks dārgākas uz konsolītēm – par šo jau izteicās augstāk.

    Ja indivīds vnk vēlas paspēlēties, konsoles ir pareizais ceļš. Bet, ja ir vēlme baudīt mūsdienīgu grafiku (nevis to pašu, ko pirms N gadiem, kad pirka konsoli) un KB+Mouse kā pārākos kontrolierus, PC būs pareizāk.

    Pie tam nevajag aizmirst, ka spēļu dzenāšana nav vienīgais, ko var darīt ar iespaidīgo rēķināšanas jaudu, ko sniedz gaming PC.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 58 kopumā)
  • Tēma ‘Dator komplektešana pēc video kartes !’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā