Datora iegāde dēlam.

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Datora iegāde dēlam.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 39 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153328
    Peteris_40
    Participant

    Labdien notepad.lv lietotāji.

    Pavisam drīz būs mana dēla 16. dzimšanas diena.

    Es priekš viņa vēlētos iegādāties datoru. Datoru es vēlētos diezgan jaudīgu, lai varētu bez aiztures lietot labākās attēlu un video apstrādes programmas ,kā arī 3D programmas. Dēls man ir stāstījis par šādām un tādam video spēlēm, tāpēc vēlētos ,lai uz datora varētu palaist jaunākās un labākās spēles. Tās laikam ir GTA IV, Crysis, Call of Duty, Battlefield.

    Budžets nav ierobežots.

    Vēlams uz windows OS bāzētu datoru.

    Es vēlētos, lai Jūs man iesakāt pāris variantus.

    Paldies.

    #261114
    gangstalv
    Participant

    Kas ir svarīgāks 3D vai speles?

    #261115
    Element
    Participant

    Lai kaut ko ieteiktu – pirmaa un svariigaakaa lieta – Budžets.

    Cik naudinas varam atlauties teereet?

    #261116
    Peteris_40
    Participant

    Budžets nav ierobežots. Vēlams ,lai datoru var nopirkt Latvijā nevēlos sūtīt no ārzemēm.

    #261117
    RicoPico
    Participant

    Nu ja jau budžets nav šķērslis, tad jāņem kaut kas no brendotajiem kompjiem. Piemēram, Dell Alienware

    Puika ar tādu būs pirmais čalis ciemā! :seeker:

    #261118
    migors
    Participant

    Rakstija cilvēks tāču ka budžets ir neierobežots,

    Varbūt šādu, te gan ir ar monitoru, dateks.lv komplektācija šeit 913 ls Dateks.lv

    Man jau liekas ja dāvanu tad arī 24 collu monitoru (tie tagad ir lēti, pats tādu kā ir komplektācijā tiko nopirku) un spēļu peli kā arī izskatīgu keisu, 16 gados tam visam būs liela nozīme.

    Gan jau vēl profiņi pielabos

    Lai spēlētu battlefield badcompany 2 būs ok bet drīz būs battlefield 3 https://www.ea.com/battlefield3

    tad ir jāskatās, bet tā būs spēle dēļ kuras tīņi kritīs ģībonī.

    #261119
    Kefīrs
    Participant

    Ja man būtu tādas dāvanas. :lala:

    #261120
    Crow
    Participant

    Okei, dzimene ir akmenī kalts datums, bet neraža – tagad galīgi nav īstais moments, lai iegādātos jaudīgāko aparātu pagastā.

    Intel pašlaik ir izgāzies ar saviem jaunākajiem ražojumiem, plates ir zaļas, ir ražošanas defekti (kāpēc viņas vispār tirgot atļauj, brīnos), tik aprīlī sola entuziastu mātesplates.

    Bet uz GeForce GTX 560 Ti videokaršu normālu pieejamību LV tirgū vēl mazliet jāuzgaida.

    Savākt var AMD ražojumu, protams.

    Ek, ka man savā laikā būtu bijis tāds fāčuks, kam budžets nav ierobežots kompīša pirkšanai. 😀

    Ä€, un tie, kam nav nekādas sajēgas par tematu (Element un gangsta) – bris, tinās mārrutkos no šīs tēmas.

    #261121
    RicoPico
    Participant

    @migors

    Nedomāju, ka cienītskungs ķēpāsies ar tā kompja saskrūvēšanu. Savukārt čupu ar “saliec pats” konstruktoru dāvināt nebūtu ētiski. Lūk galda dators. Jaudīgs- ar rezervi jaunākajām spēlēm uz gadiem 3-5. Pēc 5 gadiem puika nopirks sev jaunu kompi, a šo atdos vecmammai.

    #261122
    migors
    Participant

    Viņi visu saliek paši, vai paņem to pašu komplektāciju un aizej uz m79.lv iedos lētāk un klients saņems jau iepakotu gatavu risinājumu.

    #261123
    daGrevis
    Participant

    Liels lūgums. Pirms rakstat ko patiešām “gudru”… izlasiet autora postu! :/

    #261124
    Peteris_40
    Participant

    Ja dateks.lv liek paši kopā, tad laikam šāds variants būtu jaizvēlas.

    dateks.lv

    #261125
    RicoPico
    Participant

    Okēēēj… Dēls kosmosā lidos ar tādu raķeti? 😀 :nuke:

    #261126
    Peteris_40
    Participant

    Lai jau prieciņš tiek, savādāk tagad ir dators ar 1gb operatīvo un 128 mb video karti.

    #261127
    Wuu
    Participant

    Cieto disku varēja jau ar vairāk apgriezieniem un SATA 3, savādāk tas būs kārtīgs sistēmas kakls.

    #261128
    Crow
    Participant

    Vēl SLI ielikt otru GTX 580, ko tur čakarēt jēzu. Moš no T-Prime EVGA SR-2 divprocesoru monstru pasūtīsim, lai tiek prieciņš (izsist 36A drošinātājus sadales skapī), mhhh…

    Ļ. cien. Pētera kungs, lai saliktu top datoru, ir jāpapēta ārzemju apskati, katras detaļas atsauksmes ārzemju veikalos. Citādi jāpērk vienkārši nost krutākais, kādu pats var sakrāmēt vai jebkurā bodē pēc pieprasījuma tādu saliks katrs četracains ķēms.

    #261129
    Element
    Participant

    Struntiigi Jums te tie komplektini. Kur paliek uudensdzese? Kur SSD? Pat procesoram vents ir aizmirsts. 23 collu monitori vairaak nerullee. 1 x 27 vai 2 x24.

    #261130
    Evers
    Participant

    Priekš kam SSD, vienu raptoru sistēmai un miers. Procim pilnīgi pietiks ar stock dzesi un ūdensdzese tur vispār ņipričom, sakarīgu keisu ar vienu lielo propelleri priekšā vienu pakaļā un tā lieta ies. Monitora izmērs ir stipri atkarīgs no darba vietas, man ir 22, bet attālums ekrānam ir tāds, ka 24 collas būtu galējie griesti.

    #261131
    migors
    Participant

    Jā tā sistēma ir laba, bet tiešām 23 collu monitors vairs nerulle, Es nopirku 24 collas un jau liekas par mazu, geimot ir ok, bet kad jāstrādā ar vairākiem dokumentiem tad knapi salien iekšā. tomēr labāk ir 27 collas. Jo vairāk ka cenas ir pieņemamas. Un ja naudas ir daudz tad jau var atļauties jebko.

    Bet tiešām pie tādām summām labāk sistēmu likt uz raptoriem un vēl raidā vai ssd diska, Un filmām uzlikt to lielo terabaitīgo. Tā pat ja puisis tiešām vēlās strādāt ar 3d aplikācijām tad rams 6 gb tā vien būs.

    te ir brenda darbastacijas 3d grafikai ar diviem procesoriem; https://uk.ts.fujitsu.com/products/deskbound/workstations/celsius_r.html

    Es tieši ar tādu tikai nedaudz vecāku tagad strādāju, tikai paskaļš nedaudz.

    #261132
    Crow
    Participant

    Tātad, ja nav bail no Sandy Bridge problēmām (vairāk palasīt var šeit un šeit), tad ekur variants.

    LGA1155: Grozs

    Sekojošais variants tikai tāpēc, ka Sandy Bridge nav lietojams ar >2 SATA ierīcēm (kaut gan grozā iemetu).

    LGA1366: Grozs

    GTX 580 vietā joprojām daudz labāk būtu gaidīt uz GTX 560 2 GB variantiem un salikt divas tādas SLI konfigurācijā. Tāda kombinācija raus jumtu. Var galu galā arī GTX 580 SLI. Tad vajadzēs niknāku barošanas bloku. Tad burtiski raus jumtu.

    @Evers”>

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 39 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā