Datora pārvaldīšana no mobilā telefona

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Datora pārvaldīšana no mobilā telefona

Tiek skatīts 8 ierakstu – 21 līdz 28 (no 28 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #233049
    Arcis
    Participant

    prusaks wrote:

    Sonyericsson nāk līdzi aplikācija remote control, ar kuru var kompi kontrolēt bez liekiem softiem. Tikai šāds pasākums liekas bezjēdzīgs, tas, protams, katram individuāli.

    Kapēc bezjēdzīgs, es ar savu SonyEricsson šo iespēju izmantoju diezgan bieži, jo atrodoties virtuvē kaut ko darot katru reizi, kad vajag, piemēram, pārslēgt mūziku, bez problēmām izdaru to uz vietas. Un 70 kvadrātmetru dzīvoklī jebkurā vietā bluetooth ir pilnīgi pietiekami un darbojas labi. 🙂 Vai vakarā Chillojot dīvānā un klausoties mūziku, varu ar to darboties bez problēmām nemaz nepieceļoties aukšā! :lala:

    #233050
    iKey
    Participant

    Es mājās biju uzķīlējis uPnP serveri (Mājas multivide), kurš izmanto WLAN, un sēdēdams virtuvē varu pat uz datora likt skanēt sava telefona fonotēkai, kā arīpaņēmt no datora esošās dziesmas

    #233051
    iKey
    Participant

    Es mājās biju uzķīlējis uPnP serveri (Mājas multivide), kurš izmanto WLAN, un sēdēdams virtuvē varu pat uz datora likt skanēt sava telefona fonotēkai, kā arīpaņēmt no datora esošās dziesmas

    #233052
    Jaunzems
    Participant

    Ä€āaaaa!!! es slīkstu!!! Plūdi!!!!

    BTW., zuliXP, paraksts labs 🙂

    #233053
    duksis
    Participant

    Vai kāds nezinat šitādu pašu fīču uz symbian mobilajiem telefoniem?

    #233054
    elvisburdajs
    Participant

    duksi, Priekš symbian viennozīmīgi labākā programma ir Psiloc Wireless Presenter.

    #233055
    duksis
    Participant

    Es gribēju uzzināt prieks symbian versijam, kuras strādā caur wifi sistēmu. Man ir NOKIA 5800 EXPRESSMUSIC.

    #233056
    Foxsk8
    Participant

    Xe atceros, ka šitā spēlējos ar IRDA remonte fīčam. Ieeju Rimi, piestājos neitrāli pie TV stendiem un tik sākam kruķīt kanālus 😀

Tiek skatīts 8 ierakstu – 21 līdz 28 (no 28 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā