Datorā pazūd internets

Sākumlapa Forumi Software Internets, P2P un Serveru programmatūra Datorā pazūd internets

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #156260
    Atlets
    Participant

    Parasts Asus port. dators ar Win7 Pro 64bit, wireless visu laiku strādā. Taču pēdējā laikā arvien biežāk mēdz pazust internets. Sākotnēji bija tā, ka vnk – internets pazūd. Domāju, ka vaina nav man, pačakarējos ar rūteri, laiciņš pagāja, internets parādījās.

    Tagad skaidri zināms, ka problēma ir tikai manā datorā. Ja internets pazūd, tad pārstartēju datoru un internets iet. Bet ļoti dažādi. Var būt, ka nedēļām internetam nekādu problēmu (vismaz pats nepiefiksēju), var būt arī kā tikko – internets pazūd, pārstartēju kompi, tikko skype atveras, kaut kādas ziņas ielādē un – uzreiz pazūd nets. Atkal pārstartēju, bet tagad internets normāli iet.

    Interneta pazušanas izpaužas tā, ka vienkārši PC neredz nekādus Wireless Network Connection un attiecīgi neta nav, lai gan man, esot mājas, vienmēr uztver divus.

    Kopsavilkumā – internets pats izvēlas, kad pazust un kad parādīties (vai arī vnk pārstartēt PC). Ir kādas idejas, kas par vainu varētu būt?

    #284027
    Willis
    Participant

    Paskaties portatīvā mājaslapā vai LAN draiveri nav atjaunināti, es pārinstalētu jebkurā gadījumā .

    #284028
    Atlets
    Participant

    Manam modelim oriģinālā bija Vista, tai tik arī ir 5 gadus vecs LAN draiveris. Š aubos, ka draiverī problēmas, jo tā nekādu problēmu iepriekš nebija.

    Man šķiet, jāštuko, kas kompim mainās darbības laikā, respektīvi, kāpēc pēc pārstartēšanas internets ir OK. Kaut kādi mistiskie procesi varētu būt pie vainas?

    #284029
    Atlets
    Participant

    Varētu tā būt, ka tīkla karte ir beigta? Lai gan pēc datora restarta internets iet.

    #284030
    WerNeo
    Participant

    Atgūšanās pēc restarta liecina par to, ka programmatūrā tomēr būs vaina. Manas aizdomas kristu uz vīrusiem.

    #284031
    romajo
    Participant

    Nezinu, kas tā par figņu, bet pēc pēdējās paarinstalēšanas manam arī tāda uzmetās. Vīrusi? Nezinu, svaigi liktai windai, bet vienalga pārbaudīju dr.web curelt, nekā. palīdzēja šis

    [img]https://www.cites.illinois.edu/wireless/wpa2/graphics/009_dialoguebox_advanced.png[/img]

    #284032
    Atlets
    Participant

    Es gan visu laiku turu pie elektrības un baterija jau sen kā mirusi, taču izskatās, ka šis varētu būt īstais. Paldies par informāciju!

    #284033
    bumbulis
    Participant

    Vari vēl pačekot power options. Manā gadījumā pēc noklusējuma bija tā, ka ja kompis nebija pie elektrības, tad wireless darbojās power save modē un signāls bija ļoti slikts, pat stāvot pie rūtera.

    [img]https://img543.imageshack.us/img543/221/capturekdk.jpg[/img]

    #284034
    Anonīms
    Neaktīvs

    Reinstals palīdzēs.

    #284035
    Atlets
    Participant

    Vēl pārinstalēt neesmu saņēmies un iepriekšējie padomi ar nav līdzējuši. Tagad retāk, bet tik un tā bez jebkāda reason pazūd internets. Toties esmu atradis veiksmīgu risinājumu – aizveru datoru (lkm hibernitizēju), atveru datoru un internets atkal iet. Aizņem kādas sekundes 15, tā kā var pieciest.

    #284036
    Vijolnieks
    Participant

    Pačakarējies vel, un tad atdod man tās “neejošās” iekārtas.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā