Datora regulēšana no A līdz Z

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi Datora regulēšana no A līdz Z

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 40 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153618
    Jackaroo
    Participant

    Pie kā var griezties lai Rīgā pa pieklājīgu samaksu no A līdz Z noregulēt galda datoru ar AMD procesoru?

    Lūgums sūtīt PM.

    Paldies.

    #264482
    web33
    Participant

    Jackaroo wrote:

    Pie kā var griezties lai Rīgā pa pieklājīgu samaksu no A līdz Z noregulēt galda datoru ar AMD procesoru?

    Lūgums sūtīt PM.

    Paldies.

    Ko tu gribi regulēt ?

    Runā atklāti a to tev PM tādas zoss sadzīs

    #264483
    shady
    Participant

    Kas tur ko nesaprast… Pareizās vietās ar labu skrūvgriezi pieregulēt un no P4 uztaisīs proci ar 8 kodoliem!

    #264484
    usver
    Participant

    Nodefinē uzreiz:

    * Vai sistēma pašlaik darbojas ( nepieciešama instalācija vai uzlabošana vai remonts+instalācija+uzlabošana?)

    * Cik gigahercu procesors ir ( par noteiktām naudiņām iespējams atrast jaudīgāko CPU uz attiecīgajai mātesplatei )

    * Cik MB RAM ir šobrīd ( ja maz -veiktspēju var uzlabot, to papildinot )

    * Kādus rezultātus vēlies sagaidīt. Ja 5x jaudas pieaugumu, tad uzreiz saku, ka neizdosies

    * Vai esi gatavs mainīt detaļas, piemēram, ieliekot ātraku cietni. Velociraptor spēj smuki uzlabot ātrumus.

    Pilns SS.lv ar sludinājumiem, kur cilvēki gatavi “optimizēt” datorus. ar to tipiski saprotot “vindous pārinstalēšanu”, CCleander instalāciju, kaut kāda “tvīkera” uzlikšanu. No kā efekts ir tīri imaginārs.

    #264485
    Wuu
    Participant

    usver, galvenais nav rezultāts, bet gan proces.

    #264486
    web33
    Participant

    usver wrote:

    Nodefinē uzreiz:

    Pilns SS.lv ar sludinājumiem, kur cilvēki gatavi “optimizēt” datorus. ar to tipiski saprotot “vindous pārinstalēšanu”, CCleander instalāciju, kaut kāda “tvīkera” uzlikšanu. No kā efekts ir tīri imaginārs.

    Un kā izpaužas tava datoru optimizācija (pieregulēšana) ?!?

    #264487
    nevertell
    Participant

    Nevajadzīgo figņu nahrenizēšana.

    #264488
    usins
    Participant

    Jackaroo- kāda veida pieregulēšana? perfomance, power saver? 😀

    #264489
    Jackaroo
    Participant

    Kas tur ko nesaprast, jānokonfigurē un jāoptimizē jauns AMD dators tā, it kā Jūs to taisītu sev.

    P.S. Nauda man ir.

    #264490
    nevertell
    Participant

    Tu gribi teikt, es varu atnākt, ouverklokot, uzstiept savu linuksi, sadalīt partīcījās tā kā man vajag, uzlikt savu frikin’ tapeti ? Labi.

    #264491
    Jackaroo
    Participant

    nevertell wrote:

    Tu gribi teikt, es varu atnākt, ouverklokot, uzstiept savu linuksi, sadalīt partīcījās tā kā man vajag, uzlikt savu frikin’ tapeti ? Labi.


    Tjipa tu nesaprati?

    Overklokot nedrīkst un nav vajadzība, Linux arī navajag likt, es esmu Moilla FF fans, tā pat kā daudzi no Jums.

    https://notepad.lv/raksts/10372/firefox-40-final-iznaks-22-marta/

    #264492
    Crow
    Participant

    Ko tad, mļed, tu tur gribi “konfigurēt”? Pielodēt vēl pārīti kodolu, što ļi? Sēdi pie sava galda datora ar AMD procesoru un nečakarē te visiem smaganas, jedritvai. Nauda viņam esot… bet smadzeņpods tukšs.

    #264493
    nevertell
    Participant

    Ķipa paskaidro, ko tev vajag! Uzinstalēt windowzu ? Tad prasi ob1.

    #264494
    maris2912
    Participant

    Jackaroo wrote:


    Overklokot nedrīkst un nav vajadzība, Linux arī navajag likt, es esmu Moilla FF fans, tā pat kā daudzi no Jums.

    https://notepad.lv/raksts/10372/firefox-40-final-iznaks-22-marta/


    kurš teica ka nedrīkst klokot? manuprāt tas ir tīri interesanti paspēlēties ar CPU, GPU vai RAMu 🙂 un redzēt kādu rezūltātu var iegūt 😮

    #264495
    nevertell
    Participant

    Faerfoks vispār arī iet uz linuksa.

    Kautgan man šķiet, ka šis ir vienkārši kāds izveicīgs trollis.

    #264496
    Jackaroo
    Participant

    🙂 Un vēl saka ka pilnmēness neietekmē veselību. Ko Jūs tik nervozi visu uztverat. Galu galā es rakstīju , sūtiet PM.

    #264497
    nevertell
    Participant

    Bet tu pats zini, ko tev vajag ?

    #264498
    Evers
    Participant

    Izdzīt putekļus, termopastu nomainīt (ja vajag), tīri principa pēc updeitot bios lai gūtu kādus minimālus guvumus vai negūtu neko, nočekot cieto disku pret pelējumu, jēdzīgi sadalīt partīcijas (ja jau nav), uzinstallēt Windows, draiverus un visus pārējos standartā nepieciešamos softus, kautko specifisku, ja vajag. Izķeksēt to, kas nav vajadzīgs un ieķeksēt, kas ir vajadzīgs – sakonfigurēt.

    To tev vajag?

    To +/- labi tev izdarīt spēs gandrīz katrs no šeit aktīvajiem forumistiem.

    #264499
    Crow
    Participant

    Bet varbūt viņam betonizētu XP Home x64 vajag? :mod:

    #264500
    nevertell
    Participant

    A varbūt viņam vajag gentoo ar savu kerneli ? Vai uzlikt debsistēmu uz pašrakstīta kerneļa ?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 40 kopumā)
  • Tēma ‘Datora regulēšana no A līdz Z’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā