Datora regulēšana no A līdz Z

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi Datora regulēšana no A līdz Z

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 40 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #264501
    Mad182
    Participant

    Jackaroo wrote:

    it kā Jūs to taisītu sev.

    Nu es sev parasti uzmetu pilnīgi defaultu Mint vai Ubuntu instalāciju un lietoju laimīgs, ja tā ir darbstacija… Varu iedot disku 😀

    #264502
    samurajs
    Participant

    Nu kas ir, IT zebiekstes? Neviens negrib nopelnīt? 😀

    => Š eit ir nauda!!!111! =<

    #264503
    Wuu
    Participant

    Dažbrīd jau der biki paregulēt, šodien skatos W7 tukši palaists 47% atmiņas norijis. Saucās iTunes uzinstalēju un pie reizes 4 servisus un 3 startup programmas. 😀 Izgāju caur mscomfig un visa padarīšana nokrita līdz 25% :>

    #264504
    Crow
    Participant

    Hmm, a priekš kam tad atmiņa domāta, ja ne lai to lietotu?

    Bet ābolproduktus vispār ir grēcīgi likt uz Win.

    Ek, biedram samuradzim taisnība – nav ko te šito cietpauraino tipu mācīt, te ir jāceļ piķis, pofig par karmu/sirdsapziņu. :lala:

    #264505
    Wuu
    Participant

    Crow wrote:

    Hmm, a priekš kam tad atmiņa domāta, ja ne lai to lietotu?

    Bet ābolproduktus vispār ir grēcīgi likt uz Win.:


    Es jau tā nedēļas divas nosēdēju, slinkums baigais ņemties. Cik es zinu iTunēm alternatīvas normālas nav lai mūziku pirktu un podkāšus klausītos.

    #264506
    nevertell
    Participant

    No aitjūniem vispār pirkt ir grēks, 75% aiziet ābolam, 25 tikai muzikantu brigādei, un no tiem pašiem 25% tikai kautkāda daļa nonāk paša muzikanta rokās. Vispārbās mūzika, ja tā tiek pirkta, ir jāpērk pa taisno no izpildītāja.

    #264507
    usins
    Participant

    ja es sakonfigurēšu kā priekš sevis, tad diez vai varēsi pilnvērtīgi lietot datoru. Bet ja Tev ir nauda, brauc uz liepāju un pa abiem mierīgi sakonfigurēsim datoru tavām vajadzībām, lai tas ātri strādātu ar programmām, neslogotu cpu/gpu bez vajadzības un nepiedrazotu hdd ar tempiem, un lai minimāli vajadzētu turpmāk sekot visām tīrības lietām, jo tas viss notiks automātiski noteiktā mēneša dienā utt. tik atripo līdz liepājai.

    #264508
    Jackaroo
    Participant

    usins wrote:

    ja es sakonfigurēšu kā priekš sevis, tad diez vai varēsi pilnvērtīgi lietot datoru. Bet ja Tev ir nauda, brauc uz liepāju un pa abiem mierīgi sakonfigurēsim datoru tavām vajadzībām, lai tas ātri strādātu ar programmām, neslogotu cpu/gpu bez vajadzības un nepiedrazotu hdd ar tempiem, un lai minimāli vajadzētu turpmāk sekot visām tīrības lietām, jo tas viss notiks automātiski noteiktā mēneša dienā utt. tik atripo līdz liepājai.


    Brrrrr !!!! Un ja tu esi slavenais Andron Mc / MacBeton no Liepājas kurš дешево и сердито pa 5.Ls gatavs salabot jebkuru PC? Delfos (Delfi > Forums > Tehnika > IT) piedāvā savus pakalpojumus [email protected] ? Muļķis IT jomā viņš neizskatās, bet dzīvē liekas nav veselīgs.

    #264509
    Jackaroo
    Participant

    samurajs wrote:

    Nu kas ir, IT zebiekstes? Neviens negrib nopelnīt? 😀

    => Š eit ir nauda!!!111! =<

    Iespējams tu nedzīvo Rīgā, pirmais man būtu uzrakstījis! IT speciālistam, tādam kurš ar datoriem ir uz TU, mana PC problēmas atrisināt ir kā divus pirkstus ap…čurāt.

    [email protected]

    #264510
    Jackaroo
    Participant

    usver wrote:

    Pilns SS.lv ar sludinājumiem, kur cilvēki gatavi “optimizēt” datorus. ar to tipiski saprotot “vindous pārinstalēšanu”, CCleander instalāciju, kaut kāda “tvīkera” uzlikšanu. No kā efekts ir tīri imaginārs.

    Un pēc kādiem kritērijiem man izvēlēties pareizo meistaru, pēc tā kurš skaistāk sevi ir pasniedzis? Daži raksta, 20 gadu pieredze… 😀 😀 😀

    [email protected]

    #264511
    usins
    Participant

    Tu paskaties uz manu niku, paskaties uz manu statusu, un paskaties, kad esmu te reģistrējies… esmu šeit kopš notepad dzimšanas….

    Neesmu nekāds mcbetons vai sazin kas tur. esmu samērā labi kvalificēts datortehniķis.

    #264512
    maris2912
    Participant

    Man jau sāk likties, ka šitas nav nopietni!!

    #264513
    drunk_lizard
    Participant

    usins wrote:

    Tu paskaties uz manu niku, paskaties uz manu statusu, un paskaties, kad esmu te reģistrējies…


    muahahahahahaha

    un veel apskaties, kaadas mulkjiibas visaas iespeejamajaas vietaas sjitas kadrs ir saplaajis :> iipasji daudz no Haiduk neatpaliek…

    Jackaroo wrote:

    Daži raksta, 20 gadu pieredze… 😀 😀 😀

    un? kas tur smiekliigs? es, piemeeram, pirmo ibm 186 apgraabstiju 88. gadaa… reekjnaat maaki vismaz?

    ps. izskataas, ka tu esi no ax vulgaris sugas…

    #264514
    Jackaroo
    Participant

    usins wrote:

    Tu paskaties uz manu niku, paskaties uz manu statusu, un paskaties, kad esmu te reģistrējies… esmu šeit kopš notepad dzimšanas….

    Neesmu nekāds mcbetons vai sazin kas tur. esmu samērā labi kvalificēts datortehniķis.


    Tavu statusu es pamanīju, 🙂 paldies Dievam tev nav tas gods pazīt Mc Betonu, sliktākais ka tu nedzīvo Rīgā, tad būtu cita runa.

    #264515
    Jackaroo
    Participant

    drunk_lizard :

    un? kas tur smiekliigs? es, piemeeram, pirmo ibm 186 apgraabstiju 88. gadaa… reekjnaat maaki vismaz?

    ====================

    SS.lv, Reklama.lv, ZIP.lv, jebkurš var uzrakstīt ka viņam ir 20 gadi pieredze, atnāks ‘salabos’ tā ka trīs gudrie vēlāk nesapratīs ko darīt, no kura gala sākt datoru labot. Domāju tam tu nevari nepiekrist, savukārt te, es varu pārliecināties izlasot katra lietotāja komentārus un novērtēt vai viņš ir garāmgājējs-lietotājs vai cilvēks patiešām ir ar IT/PC uz Jūs.

    #264516
    Jackaroo
    Participant

    Ir tāda situācija, mājās vajadzīgs stabils dators, uzinstalēt Windows un programmas es protu tīri normāli, es gribu lai man kāds datoru optimizē (saliek vai izņem ķeksīšus), nokonfigurē BIOS iestatījumus pēc manām vajadzībām kuras nemaz nav tik lielas-parasta lietotāja dators.

    Ticiet man, nekas sarežģīts nav. Kāds no Jums konfigurē, es (labi) maksāju. Normālas tirgus attiecības!

    P.S.

    Manos skolas gados neko par datoriem skolā nemācīja 🙁

    P.P.S.

    Atvainojos ja kādu aizskāru, negribu ne ar vienu nīsties.

    #264517
    samurajs
    Participant

    Es gan gribētu pastrīdēties, vai tādai optimizācijai uz moderniem dzelžiem maz ir jēga? WinXP gan uz vecām kastēm optimizējot varēja piedabūt vismaz 3x ātrāk kustēties. Bet Win7 jau tāpat defaultā ir pietiekami optimāls. Nu labi, panāksim, ka kaut kāds process 0,3 s vietā startēsies 0,2 sekundēs, bet vai tas būs jūtami?

    Vēl saprastu, ka kādam geimerim vajag izspiest no PC pēdējo pilienu, bet mājas lietotājam? Drīzāk tad jau pārlūku Firefox vajag optimizēt (piemēram uzmest kešu uz RAMdiska, pareizi izvēlēties add-onus, lai nebremzē utt.)

    Kas attiecas uz macbetonu, jams var būt noderīgs, ja vajag no kaimiņa nozagt ar WEP aizsargātu Wi-Fi, vai veikt kādu sarežģītu tīklošanu 😀 3 viņa profili ir banoti, patlaban viņš figurē kā “AndrisnoLiepajas” 😀

    #264518
    nevertell
    Participant

    A to pašu vajag bananizēt. Oduvančikam uzreiz piesprieda banānus par viltusprofiliem.

    #264519
    Jackaroo
    Participant

    samurajs wrote:

    Es gan gribētu pastrīdēties, vai tādai optimizācijai uz moderniem dzelžiem maz ir jēga? WinXP gan uz vecām kastēm optimizējot varēja piedabūt vismaz 3x ātrāk kustēties. Bet Win7 jau tāpat defaultā ir pietiekami optimāls. Nu labi, panāksim, ka kaut kāds process 0,3 s vietā startēsies 0,2 sekundēs, bet vai tas būs jūtami?

    Vēl saprastu, ka kādam geimerim vajag izspiest no PC pēdējo pilienu, bet mājas lietotājam? Drīzāk tad jau pārlūku Firefox vajag optimizēt (piemēram uzmest kešu uz RAMdiska, pareizi izvēlēties add-onus, lai nebremzē utt.)

    Kas attiecas uz macbetonu, jams var būt noderīgs, ja vajag no kaimiņa nozagt ar WEP aizsargātu Wi-Fi, vai veikt kādu sarežģītu tīklošanu 😀 3 viņa profili ir banoti, patlaban viņš figurē kā “AndrisnoLiepajas” 😀


    Uzreiz var redzēt cilvēkam gaiša galva!!!!

    Vēl saprastu, ka kādam geimerim vajag izspiest no PC pēdējo pilienu, bet mājas lietotājam? Drīzāk tad jau pārlūku Firefox vajag optimizēt (piemēram uzmest kešu uz RAMdiska, pareizi izvēlēties add-onus, lai nebremzē utt.)

    Tieši šitais mani arī interesē! Lai nekrājas cache atmiņa, automātiska dzēsšanu no FF un tamlīdzīgas fīčas. Esmu lasījis ka, uzmet kešu uz RAMdiska, pareizi izvēlēlas add-onus, lai nebremzē utt., tikai es no tā neko nesaprotu, par BIOS vispār nerunāsim. Cik man ir teikts, ja nesaproti, labāk nelien tur iekšā, var savārīt tādus podus, ka maz neliksies.

    #264520
    shady
    Participant

    Tēma slēgta pēc autora lūguma.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 40 kopumā)
  • Tēma ‘Datora regulēšana no A līdz Z’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā