Datora upgrade

Sākumlapa Forumi PC modings PC modings Datora upgrade

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152836
    mit2
    Participant

    Sveiki.

    Man mājās stāv galda dators, nekāds jaudīgais nav bet vēlētos mazu uzlabošanu gan OS ,gan dzelžus…

    Man te būs pāris jautājumi.

    Datora sistēmas informācija.

    OS – Windows XP Home Edition

    RAM – 1280 MB

    Video karte – Nvidia Geforce 2 MX/MX 400 64 MB

    Procesors ~1,5 Gh

    1. Tagad uz datora stāv Windows XP, bet vēlētos pamēģinā Linux Ubuntu 10.10, vai dators vilktu to OS, vai ir jēga vispār likt Ubuntu, varbūt jūs varat ,kaut ko citu ieteikt?

    2. Ja es vēlētos uzlikt jaudīgāku video karti ,piemēram, 256 vai 512 mb , kas man būtu vajadzīgs ,lai dators darbotos pilnvērtīgi.

    Pagaidām viss ,ja būs vēl jautājumi ,tad iepostēšu.

    #255083
    Crow
    Participant

    mit2 wrote:

    [..] kas man būtu vajadzīgs ,lai dators darbotos pilnvērtīgi.


    Jauns dators.

    Skarbi, bet fakts – tās kastes saturs ir tieši 10 gadus vecs. Var tur mēģināt ķīmiķot kaut ko, bet tas izmaksās nesamērīgi dārgi (pat liekot lietotas detaļas, jo jaunas vairs nekur neatradīsi) un labums būs kā mironim no kompreses.

    #255084
    mit2
    Participant

    Kapēc ,lai nevarētu ielikt jaunas detaļas? Piemēram, ja ielieku jaunu video karti viņa nedarbotos ?

    #255085
    Crow
    Participant

    Nu tad jājautā tā – kāda mātesplate (ražotājs + modelis) tev tur ir?

    #255086
    Wuu
    Participant

    mit2 wrote:

    Kapēc ,lai nevarētu ielikt jaunas detaļas? Piemēram, ja ielieku jaunu video karti viņa nedarbotos ?


    Darbosies, bet liela jēga no tā nebūs. Pats sāpīgākais moments vecajām kastēm ir cietais disks, to gan var nomainīt, ja tev kaut kāds vecais 40Gb tirkšķis…

    #255087
    shb-
    Participant

    Tiešām vecīt, nespīdzini sevi. Sakrāj 100ls un saliec budžeta kompi, atstājot optisko disku lasītāju, moni, keisu un varbūt hdd,psu vēlākai(ASAP) nomaiņai.

    #255088
    Imhoteps
    Participant

    Š ajā aparātā vēl var iedvest otru elpu ar https://www.linuxmint.com/edition.php?id=65

    Viss lidos. Bet pēc būtības – JAUNS DATORS. Ieposto, autor, naudas summu, kuru esi gatavs atvēlēt – es iemetīšu Tev aptuveno konfigu.

    #255089
    nevertell
    Participant

    Nekfrofili.

    #255090
    Imhoteps
    Participant

    Nu, mēs jau nezinām, kam tas dators pieder vai piederēs – varbūt cilvēks patiešam ir trūcīgs, varbūt tas dators domāts kādam mazam bērnam, hz.

    #255091
    msh
    Participant

    Oi oi, krutie datoristi ierunājās… 😀

    Tofika autor, ko tu no tās videokarteles gribi ka viņa tev neder? Pliku, neko neizsakošu videoatmiņas apjomu? GF2 ir zaibis kartele priekš vecām spēlēm un 2D paātrinājuma.

    #255092
    nevertell
    Participant

    Ko forums iegūst no vecu tēmu celšanas ?

    Un nekrofils esi tu, beton.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā