Datora "vilkšanās"

Sākumlapa Forumi Software Windows Datora "vilkšanās"

Tiek skatīts 8 ierakstu – 21 līdz 28 (no 28 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #291777
    Anonīms
    Neaktīvs
    #291778
    ruukjis
    Participant

    Jā, jā! Tu ko nezināji?! Check disks pēc tam defragmentācija, tad low level formāts un visus rezultātus rūpīgi pieraksti blociņā. Ja nu gadās blociņu padirst, tad gan var cietni mest ārā…

    #291779
    valters.vasilis
    Participant
    #291780
    Faks
    Participant

    @samurajs taisnība ka tā var darīt bet bad sectorus var iztirit ara ar dos format pieņemsim ja ir win 95 dos formats uz cieto var mierīgi izformatēt ja nē ir tāds fdisk un citi veicie dos rīki ar kuriem var cieto atdzīvināt !

    mans bija arī savai kastei arējais 3TB bija sākumā pazuda 1TB pēctam cietais nobruka faili pazuda particija un master boot sectoors nobruka ar nevienu format nevarēja atdzīvināt pēc ilgām knibināšanām ar dos format cietas atkal dzīvs un iet kā vajag taisit visus test uz hdd tune pro vis bija normāli plus nebija nevienas faila korucpijasas

    vai failu pazušanas un tamlīdzigi bad sectoru vairs nau master boot iet perfekti cits varijants ir daži rīki ar kuriem var iztīrīt cieto kārtigi bet tas aizņem max nu 24-48 stundas bet arī darbojas pietam tas ir vis labākais varijants ja nekļūdos šadi ir to tool nosaukumi HDD Regenerator,EASEUS Partition Master,Acronis True Image Home !

    šie ir tie saucamie zelta rīki bet ir viens bet citreiz nedarbojas neviens no viņiem jo pat cieto neatpazīst un tad nāk mīļais dos format un tad ātri vien sāk vis iet.

    #291781
    pilsonis.zarins
    Participant

    Faks noteikti ir trollis.. nu nevar cilvēks runāt tādas muļķības un vēl sevi nosaukt par specu ar daudzu gadu pieredzi. Parasti nemētājos ar tādiem izteikumiem bez pamatošanas, bet manuprāt te komentāri ir pilnīgi lieki.

    #291782
    Faks
    Participant

    @pilsonis.zarins ja es butu trollis tad man butu daudz postu bet tā nau …..

    #291783
    Anonīms
    Neaktīvs

    Faks, ja tu pilnā nopietnībā ar cietu seju saviem klientiem spraud augstāgminētos batonus ausīs un skrūvē viņiem atpakaļ diskus ar badblokiem, tad tas ir skumji, ļoti skumji.

    #291784
    pilsonis.zarins
    Participant

    Faks, es sīkumos neiesprigšu, tikai ātros vilcienos pārbraukšu pāri taviem komentiem:

    Ko tu uzskati par “kārtīgu degragmentāciju”? Kas vainas ir schedulētajai win 7 defragmentācijai?

    Vai neesi lietas kursā ka bad blocki ir mehāniska problēma?

    Kam tieši ir jābūt nepareizi saspaidītam biosā lai dators “vilktos”?

    Kur tu esi dzirdējis/redzējis ka cietajiem diskiem bad blokus labo tos atjaucot?

    Ar cietā diska “iztīrīšanu”, tu biji domājis aizrakstīt visu virsmu ar “nullēm”?

    Ar tevis nosaukto EASEUS es neesmu saskāries, bet kā gluži hdd regenerator “tīra” cieto disku? Vai zini kā šādi softi vispār strādā? un kāds tam vispār ir sakars ar klonēšanas softu – arconics true image home!?

Tiek skatīts 8 ierakstu – 21 līdz 28 (no 28 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā