Datordizaina bakalaurs

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Datordizaina bakalaurs

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 79 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #237646
    root
    Participant

    RicoPico precīzi… 🙂

    WerNeo, saproti, tik tiešām ir tikai true un false. https://en.wikipedia.org/wiki/Boolean_data_type . Ar kaut kādām ķipa dziļām prātulām man vienkārši nav laika čakarēties, dzīve pārāk īsa. Vai nu pa labi, vai pa kreisi. Punkts. Par konkursiņu runājot, tad tev iespējams bija kaut kādas izredzes. Bet tagad… *cough*

    #237647
    Toms
    Participant

    Ja uz amatu kandidētu divi attiecīgā amata pratēji (galdnieks, mehāniķis, IT speciālists, banku darbinieks) ar labu CV/portfolio, tad darba devējs paņems to, kam ir izglītība attiecīgajā jomā.

    #237648
    Crow
    Participant

    Ir svarīgi apzināties, vai tas tiešām ir tas, kā tu vēlies pavadīt savu dzīvi. Un tādā vidusskolā un vēl augstskolā cilvēki diemžēl to reti kurš zin. Un dažs visu dzīvi tā arī nezin, kam viņš domāts un tikai muļķi laiž un tad domā, ka tas papīrs ir nez kāda manta.

    Papīrs ir tikai atgādinājums pašam, ka ir jābūt pa šo laiku izdarījušam savu izvēli attiecībā uz to, kā tu vēlies pavadīt savu dzīvi. Ja pats neesi atradis visā tajā bardakā to, kas pievelk, tad tas papīrs ir labākais atgādinājums tam, ka labāk tajā lietā vairs savu degunu nebāzt, jo nekas no tā nav attiecīgi tev paredzēts.

    Ä€… un Robčik… trigonometrija ļoti noder dzīvē tiem, kas nevis kruķī pašu pēdējo līmeni (web & stuff), bet zemākos līmeņus – animāciju, audio un video DSP un vispār signālu apstrādi, telekomunikācijas. Tur ļoti daudz kas balstās uz šīm periodiskajām funkcijām. Abet kopumā, vispārizglītojošā tāpēc arī saucas vispārizglītojošā, ka ir visiem un tai pat laikā nekam konkrēti. Diemžēl ir augstskolas, kuras arī būtu pieskaitāmas pie vispārizglītojošajām… esmu vienu tādu gandrīz pabeidzis. Īsti man gan nav skaidrs, vai es esmu atradis to, ko meklēju…

    Garās runas īsais saturs – jāmācās! Pašam un tas, ko tu vēlies darīt. Viss pārējais ir lieks.

    Education is not filling a bucket, but lighting a fire.

    #237649
    WerNeo
    Participant

    TavaMaate wrote:

    RicoPico precīzi… 🙂

    WerNeo, saproti, tik tiešām ir tikai true un false. https://en.wikipedia.org/wiki/Boolean_data_type . Ar kaut kādām ķipa dziļām prātulām man vienkārši nav laika čakarēties, dzīve pārāk īsa. Vai nu pa labi, vai pa kreisi. Punkts.

    Tā tu tagad domā. Bet dzīve ir pietiekoši gara, lai pietiktu laika pārvērtēt daudz ko. 🙂 Kad es runāju par to tavu “true/false” uztveri, es nerunāju par programmēšanu, es runāju par dzīvi. Tur citi likumi.. 🙂

    Bet labi. Saprotu, ka ar tevi bezjēdzīgi diskutēt. Tāpat tu man nepiekritīsi un man to arī nevajag.

    Es izteicu savas domas RicoPico, tu izteici savas domas. Tālāk lai rīkojas un domā pats.

    #237650
    RicoPico
    Participant

    @ Toms, tas ir arguments, kāpēc vispār jāiet studēt. 🙂

    #237651
    root
    Participant

    Toms wrote:

    Ja uz amatu kandidētu divi attiecīgā amata pratēji (galdnieks, mehāniķis, IT speciālists, banku darbinieks) ar labu CV/portfolio, tad darba devējs paņems to, kam ir izglītība attiecīgajā jomā.


    .. vai arī vairāk kā 5 gadu pieredze un ļoti garš portfolio/izdarīto darbu saraksts. 🙂 Bet vispār bullšits, neviens neriskēs ar “diplomnieku” vs cilvēku, ar pieredzi un reālām zināšanām.


    @Crow
    , zinu, ka labāk saproti mani, kad rakstu dzējā. Tātad, *kh khem* /3 sekundes klusumua un drūma balss/:

    Code:

    rule Crow::telling shit {analyze [level of retardity] > allowed retardity && retarded != true => cout << crow << "Juu vill faind jour veij, jang dzhedai...";}

    @Weneo, es arī runāju par dzīvi. Ja kādam, piemēram tev, tuvāk ir sēdēt un dienu domat par kaut ko, ne kā izmēģināt 30 lietas vienlaikus un izlemt kura ir īstā, tad uz priekšu, iznieko savus atlikušos dzīves gadus pārdomām par garīgās pasaules tīklu administrāciju.

    Peace.

    #237652
    Toms
    Participant

    TavaMaate wrote:

    Toms wrote:

    Ja uz amatu kandidētu divi attiecīgā amata pratēji (galdnieks, mehāniķis, IT speciālists, banku darbinieks) ar labu CV/portfolio, tad darba devējs paņems to, kam ir izglītība attiecīgajā jomā.


    .. vai arī vairāk kā 5 gadu pieredze un ļoti garš portfolio/izdarīto darbu saraksts. 🙂 Bet vispār bullšits, neviens neriskēs ar “diplomnieku” vs cilvēku, ar pieredzi un reālām zināšanām.

    Nedaudz pārptati. Skaidri un gaiši rakstīju to, ka abiem kandiātiem ir vienlīdzīga darba pieredze/cv. Atšķirība tikai diplomā.

    Ja es būtu darba devējs, es ņemtu to, kam ir diploms.

    #237653
    root
    Participant

    Bet ja man pašlaik būtu jaizvēlas, es paņemtu abus uz testa darbu, piemēram divām nedēļām. Kurš labāk spēj pildīt pienākumus, tiek pie amata. Punkts.

    #237654
    Crow
    Participant

    Code:


    Assert(EVERYTHING = 42, ‘OMG OH NOES!!’);

    if GlobalConst.WebShit <> EVERYTHING then
    begin
    Str = ‘You marinate with that, in your mind…’;
    TavaMaate.WriteString(Str, Length(Str));
    end
    else
    begin
    FatalAppExit(’Robčiks is talking shit again… oh well, poor bastard… :>’, 0);
    end;

    #237655
    samurajs
    Participant

    Kāpēc darba ņēmējs pie vienādiem apstākļiem vienmēr centīsies izvēlēties cilvēku ar diplomu nevis frīlanseri? Tāpē, ka mācību procesā študents apgūst arī šķietami mazsvarīgas lietas, kuras darba devējam nebūt nav mazsvarīgas:

    Cilvēks ar diplomu ir iemācīts plānot savu laiku, tāpat viņš parasti prot arī vadīt nelielu kolektīvu, piemēram administrēt kādu projektu. Viņš arī ir iedresēts pastāvīgi apgūt jaunas zināšanas. Un vēl dažas nianses.

    Jeb maybe mūsdienās šādas lietas vairs nemāca?

    #237656
    Toms
    Participant

    samuraj, freelanseris var būt arī cilvēks ar augstāko izglītību. Why not?

    #237657
    samurajs
    Participant

    Toms: man frīlanseris asociējas ar purnu, kam labi ja pamatskola, bet uzpūties kā krupis, un iedomājas sevi par baigo spečuku 😀 Nu ir tāda dzīves pieredze 😀

    Ja jamam augstākā – tad jau viss OK.

    #237658
    Toms
    Participant

    Nja… 😀

    #237659
    root
    Participant

    [spoil]

    Crow wrote:

    Code:


    bla bla bla;


    Mhhhhhh :>

    Code:

    class Crow{
    Environment.Exit(0);
    }


    😀

    [/spoil]

    Samuraj, to, ko tu minēji neviena skola iemācīt nevar. Tas vai nu ir, vai nav. Cilvēks ir vai nu slinks, vai nav slinks (Fox FTW lol), cilvēks vai nu ir līderis, vai nav. Kurā skolā tu man pasaki šito māca? Pie tam, taisnība gan tev par LV frilanseriem. Liela daļa tik tiešām ir mudaki konchenie. Savukārt ārzemēs šis īpatsvars krasi atsķiras.

    #237660
    WerNeo
    Participant

    Roberts rakstīja: “Par konkursiņu runājot, tad tev iespējams bija kaut kādas izredzes. Bet tagad… *cough*” 🙂 Tas nozīmē, ka esi ar mieru piedalīties konkursiņā? Reālu programmēšanu? Tikai tagad no tevis prasīšu kā no jauna uzņēmēja (kā tu sevi mēdz saukt), lai pusi no pasākuma sedz arī tu. Paprogrammēsim, iedzersim (cik zinu, esi tagad jau tajā vecumā, ka drīksti)… un notepadiešus uzaicināsim. 🙂

    #237661
    root
    Participant

    Alkaholu nelietoju, ar *** netusēju, sevi esmu jau pierādījis tiem kam nepieciešams, un par tavu intelektu arī esmu pārliecinājies. So vienīgais ko tu konkursiņa gaitā varētu dabūt ir kārtīgs vilciens tieši pa sejas apvidu 😉 Lasies no kurienes nācis.

    #237662
    Evers
    Participant

    [spoil]Kurš trollim alā ievilka internetu? Ja Tu pabāztu degunu laukā no monitora apgaismotās zonas (it gives you some misterious heroic power), tad saprastu, ka ar taustiņu klabināmo prasmi vien ir par maz lai kādam ko mēģinātu izdarīt sejas apvidū. Aprobežotais pilsētas luteklis, ar ahūno intelektu 😀 . Administrācijai banu zīmītes aptrūkušās?

    P.S. Lepojies, ka alkoholu nelieto, bet rakstīji, ka smēķē gan. Tas, kurš reizi nedēļā iedzer ar čomiem pa kādam aliņam, dzīvo daudz veselīgāk kā smēķētājs, bet ak vai, tev tak nav čomu 😀 , nu jā, viens pats jau nedzers, tad nu jāpīpo.[/spoil]

    #237663
    root
    Participant

    Nē, man vienkārši psiholoģiski riebjas alkohols. Smēķēšana ir gandrīz katra normāla admina profesionāla slimība, kas saistīta ar mūžīgu stresu. Pilsētas luteklis? Š eit tu smagi kļūdies, mans mazais, *** draugs. Jā, lepojos ar to, ka nelietoju alkoholu, nelepojos ar to, ka smēķēju, bet esmu atkarīgs no cigaretēm. Nu un? Ķipa domā, ka mani tevis teiktais kaut mazliet aizvainoja? 🙂

    Un man jebkurā gadījumā prieks par tevi Ever, pozīcijas maiņa tev piestāv (ass lick) 🙂

    #237664
    WerNeo
    Participant

    TavaMaate wrote:

    Alkaholu nelietoju, ar *** netusēju, sevi esmu jau pierādījis tiem kam nepieciešams, un par tavu intelektu arī esmu pārliecinājies. So vienīgais ko tu konkursiņa gaitā varētu dabūt ir kārtīgs vilciens tieši pa sejas apvidu 😉 Lasies no kurienes nācis.

    Cik noprotu, mūsu intelektuālis nav gatavs sacensībām, kur jāizmanto zināšanas? 🙂 Tu sakies, man pa muti sadot? Droši! Arī uz šo sacensību esmu atsaucīgs, mans draugs. 🙂 Bet tad tev būs jāparaksta daži papīri, ko sagatavosim (lai nebūtu pretenziju pret mani). Iedzeramo es solu tiem notepadiešiem, kas ciemosies, nevis tev.

    “Tukša muca tālu skan” – lūk kas tu esi. Lielu muti, maziem darbiem. 🙂

    #237665
    root
    Participant

    Jā jā, whatever…

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 79 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā