Datordizaina bakalaurs

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Datordizaina bakalaurs

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 79 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #237666
    Evers
    Participant

    [spoil]Hah 😀 nevis “ass lick” bet “kick a troll”. Vispār reizēm ar ir sajūta ka derētu smēķēt, bet es labāk pametu darbu un eju kautvai atpakaļ bezdarbniekos mežā strādāt par 5x mazāku algu, nekā nokauju sevi ar cigaretēm, stress jau tāpat gana kauj. :)[/spoil]

    #237667
    root
    Participant

    Ever, tad kad tev par to 5x mazāko algu būs ģimene jāuztur, šaubos vai tava izvēle saglabāsies.

    #237668
    Evers
    Participant

    [spoil]Piekrītu, tālab ar ģimenes veidošanu nesteidzos, nākotne ir pārāk neparedzama un esmu liels skeptiķis.[/spoil]

    #237669
    samurajs
    Participant

    Peace.

    Pirms turpināt fleimu – padomājiet labi. Būs noraidījums no laukuma.

    #237670
    WerNeo
    Participant

    Kā man nepatīk, kad latvieši izmanto angļu valodas vārdus, kur var izteikties latviski… nu nepatīk un viss.

    #237671
    samurajs
    Participant

    Kādreiz R.Blaumanis izsmēja tādus pat kārkluvāciešus. Tagad mums ir kārkluangļi 😀

    #237672
    RicoPico
    Participant

    Bļin, pat sakašķēties paspējāt šķietami nevainīgā topikā. Nu gan. Latvieši Vulgaris…

    Patiesībā kašķa vaininieks ir tieši TavaMaate. Viņš vienkārši neprot izteikt savas domas kādu neaizvainojot. No sērijas: “Tu esi daikts, ja nepiekrīti manam viedoklim!” Visādi citādi lāga džeks. Zinošs un tā… Bet savu viedokli aizstāv ar visām četrām. Pie kam, ļoti bieži nevietā.

    PS: Joprojām meklēju iedarbīgu pretodu lidzekli… 😀

    #237673
    WerNeo
    Participant

    RicoPico wrote:

    Bļin, pat sakašķēties paspējāt šķietami nevainīgā topikā. Nu gan. Latvieši Vulgaris…


    Nav nacionalitātē vaina. Var sakasīties pat ar stabu, ja labi grib.

    RicoPico wrote:


    PS: Joprojām meklēju iedarbīgu pretodu lidzekli… 😀


    Ja nopietni meklē tieši šo līdzekli, raksti PM. Pastāstīšu, kā pašam salodēt iedarbīgas “zāles”.

    #237674
    root
    Participant

    Pret odiem derēs :

    [spoil][img]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/d0/GAU-8A_Avenger_Gatling_gun.jpg[/img]

    GAU-8/A Avenger Gatlinga ložmetējs. [/spoil]

    #237675
    RicoPico
    Participant

    TavaMaate wrote:

    Pret odiem derēs :

    [spoil][img]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/d0/GAU-8A_Avenger_Gatling_gun.jpg[/img]

    GAU-8/A Avenger Gatlinga ložmetējs. [/spoil]

    Tas ir tāpat, kā ar miniganu kokus zāģēt. 😀

    [spoil][youtube]https://www.youtube.com/watch?v=QC8jnSaCqxY[/youtube][/spoil]

    #237676
    root
    Participant

    Kāpēc gan ne… Gan tieši, gan pārnesti – possible is everything, only if you have compiler cool enaugh 😉

    #237677
    RicoPico
    Participant

    Tas jociņš par kompilieri Tev sanāca izcili gīkains… No offence! 😉

    #237678
    root
    Participant

    Paldies, es cenšos 😉 To ka esmu nerdains gīks es nemaz nenoliedzu 😉

    #237679
    KristoZ
    Participant

    Btw, atvainojiet, ka es te mazliet pa tēmu (:D), mana māsa mācās datordizainu Rīgā. Ar datoriem nodarbības, ja nemaldos, divas reizes nedēļā. :warn: (Photoshop laikam pārsvarā) Tad vēl ir daudz zīmēšana, gleznošana, kompozīcija u.tml. priekšmeti, angļu val. un kaut kas vēl.

    Ja ir interese, varu ko noskaidrot sīkāk; bet kopumā to kursu vajadzētu saukt par “Dizainu” – ar datoriem tur diezgan maz saistības…

    #237680
    WerNeo
    Participant

    KristoZ wrote:

    Btw, atvainojiet, ka es te mazliet pa tēmu (:D), mana māsa mācās datordizainu Rīgā. Ar datoriem nodarbības, ja nemaldos, divas reizes nedēļā. :warn: (Photoshop laikam pārsvarā) Tad vēl ir daudz zīmēšana, gleznošana, kompozīcija u.tml. priekšmeti, angļu val. un kaut kas vēl.

    Ja ir interese, varu ko noskaidrot sīkāk; bet kopumā to kursu vajadzētu saukt par “Dizainu” – ar datoriem tur diezgan maz saistības…

    Ir jau ir saistība… tad nāks css, html un php. 🙂 Tur Tev māsai nāksies palīdzēt. Lai gan pieņemu, ka pati gribēs apgūt.

    #237681
    root
    Participant

    PHP visdrīzāk tur nebūs, ja viss notiek kā tam jānotiek. PHP ir programmētāja darbs, dizainera darbs ir css, html un džabadžaba, salikt templeitos un tad programmētājam jaizveido pārseris. Tā tas itkā civilizētā pasaulē notiek.

    #237682
    Toms
    Participant

    Nebūs datordizainerim PHP.

    #237683
    WerNeo
    Participant

    Toms wrote:

    Nebūs datordizainerim PHP.


    Nu redzi… te jau atkarīgs no cilvēka, cik gatavs tajā lietā zināt. Un cik sevi tam upurēs. 🙂 Ja patiesi interesēs – zinās arī php.

    #237684
    Toms
    Participant

    WerNeo wrote:

    Toms wrote:

    Nebūs datordizainerim PHP.


    Nu redzi… te jau atkarīgs no cilvēka, cik gatavs tajā lietā zināt. Un cik sevi tam upurēs. 🙂 Ja patiesi interesēs – zinās arī php.

    Es par studijām, kā tādām, nevis cilvēku vēlmi mācīties kaut ko papildus.

    #237685
    RicoPico
    Participant

    Nu nezinu gan… Piemērm, ISMā, kur iegūstamā specialitāte ir Sistēmu analītiķis Datordizainā un mediju tehnoloģijās stāv rakstīts šādi:

    Katrā blokā studenti gūst teorētiskas un praktiskas iemaņas, apgūst papildus disciplīnas („Algoritmika un programmēšana”, „Tīkla tehnoloģijas”, „Programmu inženierija”, „Mākslīgais intelekts” u.c.) specializētās disciplīnas, tai skaitā, ”Vizuālā komunikācija”, ”Ciparu māksla”, ”Saišu virzīšanas līdzekļi un reklāmas darbība”, „Audio, video tehnoloģijas un poligrāfija”, „Ciparu filmu veidošana un interneta televīzija” u.c. Speciālisti mācību laikā apgūst mūsdienīgas grafikas, animācijas, dizaina programmas (Corel Draw,Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe Page Maker, Quark Express, Sound Forge, Adobe Premiere 3D Studio Max, Maya, Solid Works, AutoCAD, ArchiCAD u.c.), bāzes informācijas tehnoloģijas(DHTML, CSS, XML, CMS, SQL, ASP.net, IIS, Apache u.c.) un valodu programmēšanu (JavaScript, Java, PHP, MySQL, C#, VB.net u.c.)

    Links…

    Es gan neteiktu, ka tanī visā ir maz sakara ar datoru! 🙂

    Tas ir tiešām atkarīgs no iestādes- ko un kā tur māca.

    KristoZ, noskaidro, lūdzu, kur Tava māsa mācās! 🙂

    BTW, man tieši šis ISMAs variants iet pie sirds…

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 79 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā