Dators!

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154586
    Anonīms
    Neaktīvs

    Ta man ir problema,man dators itka sledzas ieksa bet monitors neizrada nekadu dzivibas pazimi! Parasti kad sledzas ieksa bija tads pikstiens bet tgd nav! Esmu izmeginajis visu ko vareju! Varbut kads no jums zin ka dabut manu datoru pie dzivibas??

    #273429
    aoma
    Participant

    Puis, spriežot pēc veida, kādā izklāstīji savu ”problēmu”, vienīgais saprātīgais ceļš ir griezties servisā, vai pie kāda savu lietu zinoša cilvēka. Pie vainas var būt pārāk daudz faktoru, lai tu ar savām pieticīgajām pusaudža-akselerāta zināšanām tiktu galā.

    P.S. tas nozīmē – Pēc Uzrakstītā – pastāsti, kas ir tas, ko varēji un mēģināji darīt pats? Jēgas, protams, no tā nav nekādas, bet interesanti būtu dzirdēt 🙂

    #273430
    shady
    Participant

    Jā, iemesli tik tiešām var būt neskaitāmi…

    Sākot no barokļa līdz pat mātenei un pašam monitoram.

    Ja tev ir iespēja un mazliet zināšanas, tad vari mēģināt raksties pa ķēdi uz priekšu. Pābaudi monitoru, pieslēdz citu barokli, videokarti utt – kamēr atradīsi īsto vainu.

    Bet savādāk – jāstiepj uz darbnīcu vai jāmeklē kāds datorvecis no paziņu loka, lai nepiešņāc. Uz šitādu defektu tev var noplēst 100 ādas:)

    #273431
    Willis
    Participant

    Man te nesen bija problēma ar ASUS UNLOCKER nevajadzēja nekādā BIOSā izmaiņas veikt, ne ko citu darīt, sākumā kā ieteica usins izņēmu no mātesplates bateriju, pareizi nekas nemainījās, kamēr beigās paskatījos monitora iestatījumus, nometu visus uz iestatījumus uz STANDART un viss ir OK !

    #273432
    zombijs
    Participant

    Padauzi ar roku varbūt atdzīvosies 🙂 🙂 🙂 Ja jau datoru varēji atļauties varēsi arī speciālistam samaksāt.

    #273433
    Daivana
    Participant

    Kad slēdz datoru tad viņš arī paliek ieslēgts?

    Vai monitoram deg indikatora gaisma ( parasti zaļa, oranža/dzeltena ).

    Ja tev videokarte ir atsevišķi pie mātes plates likta, paskaties vai tā ir kārtīgi iesprausta.

    #273434
    msh
    Participant

    Tu vecāku topiku pacelt nevarēji? 😀

    Ja kāds līkrocis nebūtu pieskrūvējis videokarteli un tā būtu izlekusi no slota, tad mātene attiecīgi nopīkstētu.

    #273435
    Daivana
    Participant

    oij 😀

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā