Datoru pārbaude firmās

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Datoru pārbaude firmās

Tiek skatīts 9 ierakstu – 41 līdz 49 (no 49 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #212129
    Genādijs
    Participant

    Neesu to postu lasījis taka nezinu par ko runa.

    #212130
    ob1
    Participant

    ob1 wrote:

    Sorry par nekrofīliju, bet negribēju sākt jaunu tēmu, jo daudz kas jau šeit ir aprunāts.

    Tātad tā. Man ir laptops ar e-sata. Uz iebūvētā diska viss tā kā pienākas, bet izmantoju e-satas disku ar citu windows priekš spēlēm. Man te ienāca prātā doma – vai tie bsa/akalaka ir tiesīgi čekot arī ārējos diskus? Sevišķi, ja firmā izziņo trauksmi, visi uztaisa shut-down un atvieno ārējos cietos. Pārbaudītāji ieslēdz kompjus, a tur linux…

    😀

    Hmm, un ka šamējie tomēr drīkst čekot ārējos cietņus – vai kaut kur M$ licencē ir teikts, ka cietņi ir jāiznīcina (vai jānodzēš), ja tie tiek izņemti no kompja un vairs netiek lietoti? Man, piemēram, atvilknē mētājas kādi 10 diski ar uzliktu win, vai tas ir nelegāli?


    tad palasi, lūdzu.

    🙂

    #212131
    WerNeo
    Participant

    Ob1. Viņi ārējos diskus nepārbaudīs, ja tu tos labi paslēpsi. Agrāk dokumentus apēda “buhgalķeri”, ja par to darudēja smags sods un nebija kur dēties.. Cieto disku apēst būs grūtāk.

    #212132
    ob1
    Participant

    pag, WerNeo, tad par tiem diskiem manā atvilknē draud krimināls?

    #212133
    WerNeo
    Participant

    ob1. Es uz situāciju paskatījos no tāda viedokļa, ja es būtu tās pārbaudes veicējs. Ja es savā redzes lokā pamanītu ārējo HDD, obligāti to pārbaudītu… Tiesa, nezinu, vai to ir ļauts likumiski darīt, bet domāju, ka ļauts, ja ir aizdomas par negodīgām lietām.

    Tiesa, ja Tev ir uz katru Win pa licencei, nav problēmu.

    #212134
    ob1
    Participant

    Nu man ir Action Pack, tā, ka es esmu tankā… es tīri teorētiski risinu šo situāciju… rīt zvanīšu uz M$ un jautāšu…

    #212135
    WerNeo
    Participant

    Ar Action Pack Tu patiesi esi tankā un uz MS atbalstu vari piezvanīt tikai, ja vēlies iepazīties ar kādu meiteni un vienkārši parunāt. 🙂

    #212136
    ob1
    Participant

    Jā, WerNeo, meitenes iekš M$ suporta ir cool… hmm, nu vismaz balsis ir cool… kopš vidusskolas laikiem zinu – ja meičai pa tel. balss ir cool, tas dzīvē parasti ir krokodils…

    #212137
    Genādijs
    Participant

    ob1 viss kas atrodas biroja telpās tiek uzskatīts par biroja īpašumu, ja esi atstiepis ārējo cietni vai laptopu vai kādu cd viss pakļauts pārbaudei un tas ir tikai loģiski.

    Ej nu pierādi ka tu neizmanto piem savu laptopu ar pirated software darba vajadzībām.

Tiek skatīts 9 ierakstu – 41 līdz 49 (no 49 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā