Daudz vadi/ruteris/modems/navigacija un citas lietas

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi Daudz vadi/ruteris/modems/navigacija un citas lietas

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #156412
    Evol
    Participant

    Sony UWA-BR100 – 30ls

    HK1-0550-000-5ls (pieejami 2gab)

    ZyXel PLA-401 v3 Powerline Ethernet Adapter – 35ls

    Nokia 5800 Xpressmusic pelēks, pilnīgi jauns (ekrans saspiests) – 40ls (lidzi usb/ladetajs)

    sony ericsson s500i arī galīgi jauns, nav nekādi skrāpējumi, vai citi defekti! 40ls (ekrāns sapliisis)

    apple vga to dvi konverteris – 10ls (jauns)

    Htc austiņas – 5ls

    asus WL530gv2 – 10ls

    micro usb un laikam kautkāds skaņas vads, vienā pusē ir 3,5mm un otrā kā jau bilde redzat. cenu sarunasim

    targus pelīte -5ls

    HK1-0548-000-5ls

    Energizer bateriju lādētājs, cenu sarunasim.

    Nokia n90 komplekta ladetajs. 15ls

    siemens speedsteram 4100 Ethernal ADSL modem – 5ls

    Htc usb mašīnas lādējamais, principā domaju, ka lādē jebkuru usb ierīci! – 5ls

    sony kameras bača. cenu sarunāsim.

    sony psp, svaigs, ar vienu spēli līdzi, sasists ekrāns, jau ir izņemts. 55ls

    Tomtom xl navigators – 40ls apraksts un video Š EIT

    ihome ip9 tumbas, pulkstenis modinātajs un vel šis tas vienā! priekš ipodiem/iphone. 30ls

    xbox360 pults un spēlē call of duty mw2

    kontrolers 25ls

    spēle -10ls

    Ir vel ļoti daudz citu vadu un štruntinu, bet nu katru vienkārši nevar te rakstīt! ja nu ir kautkas vajadzīgs no vadiem, tad varu tajā mudžeklī kautko pameklēt, iespējams, ka arī atradīsies vajadzīgais!’

    visas preces ir perfekta stāvoklī, izņemot tās, pie kuram ir pierakstīts defekts!

    cenas nav akmenī iekaltas

    visas bildes var aplūkot šeit, jo likt pa vienai būtu pārāk traki

    preču saraksts ir bilžu secībā!

    https://foto.inbox.lv/mx94/tirgus

    preces kuras maksā tur 5ls var saņemt tikai berģos (pie depo) dargakas jau var sarunāt kautkur rīgā

    #285007
    Cincelnetti
    Participant

    [spoil]Neesi pazoles sapīpējies? Vai vienkārši latvietelis, at his finest?

    Asus WL530gv2 – 2Ls

    Speedstream 4100 – 1Ls[/spoil]

    #285008
    Evol
    Participant

    [spoil]nu gadijās kādu cenu sajaukt, atvainojos! tapec jau nav uzreiz jālecas, vnk besī šitie cilvēki![/spoil]

    #285009
    Cincelnetti
    Participant

    [spoil]Bišķi sajaukt? Es tikai kā piemērus nosaucu!

    Sony UWA-BR100 – 30Ls? Citiem tevi tagad jāsponsorē jo tu sapircies Sony mēslus? Nevienam nekrata kas tur pa Sony iecienītu čipsetu, USB Wireless maksā 10Ls max.

    Quote:

    sony ericsson s500i arī galīgi jauns, nav nekādi skrāpējumi, vai citi defekti! 40ls (ekrāns sapliisis)

    40Ls par neejošu, bet “bez defektiem”?

    Quote:

    Nokia n90 komplekta ladetajs. 15ls

    Veikalā gan 5Ls.

    Pazaudē pasi un aizbrauc no Latvijas![/spoil]

    #285010
    KristoZ
    Participant

    [spoil]Liecies nu mierā, Beton! Kāda jēga cepties par lietām, kas tevi ne mazākā mērā neskar? Ja pats pārdevējs jautātu, vai kādam citam interesētu kas konkrētāks, bet šaubītos par cenu, tas var arī tepat uzjautāt citiem, un tad varbūt pat tavs viedoklis kādam noderētu. Savādāk tā ir, atvaino, tikai tukša runāšana.[/spoil]

    #285011
    Cincelnetti
    Participant

    [spoil]Lai kāds naivais nenopērk un pēc tam *** ka notepad kā tāds viņu ***? Lai gan, kas ta man, lai jau ***, daudz jau nekļūdīsies.[/spoil]

    #285012
    Evol
    Participant

    [spoil]tad nu jau ir skaidrs, kāda ir tauta šajā forumā, tāda pati kā citos *** forumos!

    kāda tev vispar daļa pa cik es pārdodu preci? varu kaut savas zeķes pa 100ls pārdot, tā nav nekāda iesmērēšana, savu norādīto preci es dodu! ja iedotu ko citu tās vietā, tad tā būtu čakarēšana. un ja kādam tiešām kautkas intereses, tad vienkārši mēs sarunāsim cenas! es nezinu cik tas katrs maksā, jo savu dzivi nepavadu sēžŠt pie datora ekrana un to dzelžos, cenas liku +/- skatoties pec jaunas preces cenas. vnk ej dabon dzivi un beidz gudri te komentet! butu labaka ka cilveks vienkarsi pateicis ka kautkam ir nepiemerota cena un pateicis kada butu labaka![/spoil]

    #285013
    Evol
    Participant

    [spoil]Cincelnetti, aiztaisi ludzu to savu muti, telefons iet![/spoil]

    #285014
    atkarigais
    Participant

    Nu es ar nevaru noturēties :D, ar šādām cenām, pat no ss.lv izsvilptu 😀

    Ieteikums: 50% off no cenām.

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā