Dažādu web lapu + serveru veikals

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Noderīgas saites Dažādu web lapu + serveru veikals

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146153
    Foxsk8
    Participant

    Varbūt kādam tik tiešām ir liels slinkums, lai pats ko izveidotu, tad varam to pirkt.

    https://shop.wos.lv/

    #171813
    deivs001
    Participant

    Un tā rodas daži pokemoniskie serveri, kuri piesaista uzmanību ar spamu.

    #171814
    Foxsk8
    Participant

    Vienkārši te var pāradresēt visus, kas plinās par šīm lietām, jo dažreiz jau ZB, kad prasa kā trakeri izveidot, kā to izveidot, etc. Visjēdzīgākais varbūt tur būtu I radio serveris.

    #171815
    deivs001
    Participant

    Par to, ka paliks mazāk jautājumu kā izveidot kaut ko ticu, bet kā ar sekām? Visticamāk nevarēs “salabot”, ja kaut kas noies greizi. Es esmu par to, ka pats visu saliek pa plauktiņiem utt. Tas ir apmēram kā php.ini salikt pa plauktiņiem. Ja ņem gatavu instalu var gadīties, ka neatbils kaut kādas prasības un tad lūk ir glupie jautājumi, kā nomainīt to un šo.

    #171816
    samurajs
    Participant

    Atkal 1 lohu komanda ar opensource grib uzvārīties… :die:

    #171817
    usins
    Participant

    lai vaaraas. tik nesaprotu, ja nejedz uzmest serveri pats, kaa speesi uztureet? atkal jamekle un jamaxa kadam par darbu 😀

    #171818
    deivs001
    Participant

    usins wrote:

    lai vaaraas. tik nesaprotu, ja nejedz uzmest serveri pats, kaa speesi uztureet? atkal jamekle un jamaxa kadam par darbu 😀


    Nejau kādam maksās. Ieliks/uztaisīs topiku kādā forumā un gaidīs, kad atbilde tiks iedota rokās.

    #171819
    Foxsk8
    Participant

    Š odien jau vienu pāradresēju uz turieni. Prasīja lai uztaisu viņam priekš CS mājas lapu. Tā jau darba daudz, teicu, par pāris latiem uztaisīšu, uzreiz atkrita, Iedevu to linku, lai pērk. Neviens nejies priekš šitādiem veselu dienu savu laiku pakāst.

    #171820
    deivs001
    Participant

    😀 Nu jā! Ja jau grib par baltu velti, tad pašiem jāiemācās google.lv izmantot.

    #171821
    usins
    Participant

    nu ne nez vai šādi angliski maz jēdz, tad jau sen sagooglētu kā uzmeikot visu 😀

    tātad tīri pokeoniem domāts pasākums, jo pat zinu adresi, kur parādīts kā serveri uzstādīt viss latviski 🙂

    #171822
    memorex
    Participant

    notepad drīz vajadzēs spam filtrus…

    #171823
    Tvinky
    Participant

    samurajs wrote:

    Atkal 1 lohu komanda ar opensource grib uzvārīties… :die:

    1) Tas, ka php nav tur nokompilēts, nenozīmē, ka cilvēks savu kodējumu nevar pārdot. Tas ir tas pats, kas izveidot sait’u kādai firmai, tikai atšķirība, šeit ir tāda, ka te ir kā šablons priekš pokemoniem.

    2) Ne visi mācas Datorzinātnes un ir visā šajā iekšā – bet varbū sirdī dziļi grib lapeli. Viņš ir iegājis internetā, saprasits, ka vārdi domēns/hostings viņu apgrūtina – kur nu vēl programmēšana, kapēc nenopirkt ?

    3) Par lohu komandu varēji labāk paklusēt, tas cilvēks man ir pazīstams – ļoti labs koderis.

    P.S Ja Jūs līdz tāda veida mazam biznesiņam nenonācāt, jeb negribat nonākt – nevajag citus apsaukt.

    #171824
    usins
    Participant

    Lapai jau es nebraucu augunā, bet gan cilvēciņiem.

    No vienas puses atraduši iespēju kā uzvārīties, bet kā jau tecu, ja nemāku ulikt savu serveri, tad diez vai pilnvērtīgi pārvaldīt spēsi.

    Ideja jau nav peļama. Nevajag visu dāvāt pa brīvu

    #171825
    memorex
    Participant

    Bet es vienu īsti nesapratu, tie serveri ir legālie jeb (krakoti 🙂 ) Cenas ar nav baigi lielas, ja tas serveris tiešām ir sataisīts kā vajag.

    #171826
    Foxsk8
    Participant

    Es ar tūlītās sākšu uzvārīties ar phpbb. Paņemšu uztaisīsu visu defolto, dizainu piemetīšu un tirgošu. 😀 Gribētāju būs daudz. Forums + portāls, wap, video, etc.

    #171827
    deivs001
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Es ar tūlītās sākšu uzvārīties ar phpbb. Paņemšu uztaisīsu visu defolto, dizainu piemetīšu un tirgošu. 😀 Gribētāju būs daudz. Forums + portāls, wap, video, etc.


    uz priekšu! 🙂 Un par konsultācijām izliec tāmi vēl.

    #171828
    Foxsk8
    Participant

    Es ar šo sorsi esmu kodējis jau pāris mēnešus. Ja arī ko tādu izdomātu, tad vismaz kā 10 Ls minimums.

    #171829
    deivs001
    Participant

    Š is jau tīri cmuks ir. Daudz pieņemamāks par noklusēto standartu.

    #171830
    Tvinky
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Es ar tūlītās sākšu uzvārīties ar phpbb. Paņemšu uztaisīsu visu defolto, dizainu piemetīšu un tirgošu. 😀 Gribētāju būs daudz. Forums + portāls, wap, video, etc.

    Sataisi, skaties, ka par TELE2/LMT pakalpojumu (sms sūtīšanu) neaizej pats mīnusos 😀 Neviens netraucē Jums tādus taisīt, tikai jautājums, vai Jūs būsiet ieguvējs… Sēdēt uz vietas un kritizēt ir vieglāk – rīkojaties 😉 😉

    #171831
    Foxsk8
    Participant

    Tvinky: Gan jau pienāks laiks. Bet itkā jau jāskatās par autortiesībām scriptiem, kodiem. Nevar ta pēkšņi paņemt un tirgot citu cilvēku darbu.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā