Daži galīgi akujeļi.

Sākumlapa Forumi Software Cita programmatūra Daži galīgi akujeļi.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153181
    nevertell
    Participant

    Š odien lasu foroniksu, un skatos, ka kāds mēģina uzvārīties uz oupensurs projektiem. Kur tādi lopi var būt ?

    Vairāk lasīt šeit un šeit.

    Š itādi lopi nav pelnījuši modemu. Un cieto disku magnētu viņiem vajag tikai norīt, lai pēc tam ietu taisīt magnētisko rezonansi, ibiomaķ.

    #259186
    Kon
    Participant

    Hmm, arī Es savos laikos ubuntu Esmu pārdevis, pa 2ls gabalā.

    Un virsrakstā “ir” ir lieks

    #259187
    Crow
    Participant

    Nu bet – kam vilna, tas jācērpj 😀

    Cik es saprotu, ar oupensours un freeshit uzvārās five nines IT lauciņa specu. Varbūt ne tik naturāli un nemākulīgi, pieliek arī mazliet sava darba. Enīvej…

    #259188
    usver
    Participant

    Crow: 0_o WTF? tu domāji – ņemot naudu par linukša apkalpošanu/haļavnās vindozes instalēšanu, piemēram?

    Ne jau prasti tirgojot opensource lietas bez darba ieguldījuma, kā te biedrs min? O_O

    #259189
    nevertell
    Participant

    Ir liela sķirba starp pakalpojumu nodrošināšanu izmantojot open source programmatūru un tās pašas programmatūras izmantošanu kā līdzekli, lai izvarotu kāda neizglītota patērētāja maku.

    Tad jau varam iet naudu kāst iekš linuxfonda no 1/2 holivudas filmām, jo tur praktiski viss videoeditings notiek uz gpu klāsteriem, kuriem apakšā ir linukša kernelis.

    #259190
    KristoZ
    Participant
    #259191
    Crow
    Participant

    Kad freetardus apvaino freetardismā, tad viņi kļūst baigi spuraini. A kā? Siers nav par brīvu? Tak Linux herņeli izstrādā pamatā lielo firmu programmētāji, kuriem par to maksā naudu. No kā maksā – no jūsu kabatas, netieši. Pērkot viņu maksas produktus, tiek sponsorētas viņu pārējas izdarības. Vai arī no reklāmām dzīvo, kā Gugals. Kas īstenībā ir gandrīz tas pats.

    Kā teicis Puķu Andris – viss maksā tik, cik tas maksā.

    Ja man tā nauda no dirsas kristu, tad es nedomājot pirktu maksas softu tāpat kā pērku pārtiku. Pēdējo arī neviens par brīvu nedod. Pamatā visa izklaide maksā naudu. A kāpēc darbarīki nemaksā naudu?

    Naivi ir tie cilvēki, kas neprot novērtēt savu darbu un bez maksas izdāļā to, piekrāmējot freeshit licences un cerot uz citu godprātību. Kur aitas, tur cirpēji. Uz viņu darba rēķina iedzīvojas miljoni.


    Ok, šitie lohi nemāk vai nepapūlās, teiksim, tur pārveidot tai figņai izskatu, tekstus & shit; šmaukt (un zagt) arī vajag mācēt – uzrāvās, paši vainīgi, ka lohi kubā un kvadrātā.

    P.S. A kā jūs domājat – kas sponsorē to pašu uTorrent izstrādi? BitTorrent! A šamie naudu dabū no torrentu protokola ieviešanas dažādos maksas produktos. Siers NAV par brīvu, tikai par to nemaksā ēdājs.

    #259192
    nevertell
    Participant

    Tu sīriaslī netrāpi punktā atkal. Oupensurs ideja ir tāda, ka to attīsta tikai tie, kuriem to vajag. Bet, lai to varētu attīstīt katrs, tam jābūt brīvi pieejamam, vai ne tā ? Iemesls, kapēc linux ir tik ļoti attīstīts pie tāda anarhiska domu gājiena ir tāds, ka cilvēki, kuriem to vajag/likās, ka to vajag, ļoti organizēti arī strādā pie tā, daļa brīvajā laikā, daļa par maksu. Wikipēdija arī ir par brīvu.

    Šªn vispār jau gūgls arī ir oupensurša “fans”, chrome takš ir ar atvērtu kodu.

    #259193
    samurajs
    Participant

    Hm. Ja man kādu dienu ienāks prātā izplatīt Linux namamātēm, tad es arī iekasēšu kādus 2 Ls par katru disku + brošūru. Galu galā matrica arī ko maksā, papīrs un printera tinte, darbs ieguldīts, brīvais laiks patērēts. Domāju, ka tas ir tikai taisnīgi.

    #259194
    nevertell
    Participant

    Bet tu brutāli paņemsi ubuntu 10.04 relīzi, virsū diskam uzrakstīsi SamuOS un pārdosi tālāk ? Tā matrica un brošūra izklausās dārgi, bet cik izmaksā piemēram tā paša Cock of Duty spēles vāciņš, disks(i) un brošūra salīdzinot ar pašu spēli ? Un es nerunāju, par prestižo edišenu, kur tev bonusā nāk tik ļoti nepieciešamais flešlaits. Cik tas viss izmaksā tad, kad tu to ražo “industriālos” daudzumos ?

    Man gan visvairāk tracina tas, ka ir BRUTÄ€LI, ne-ko nedomājot uzlīmēts virsū nouneima brends, iesaiņots un tiek tirgots tālāk.

    Tas pats, kas ievākt gaisu burciņā, uzrakstīt “Nevertell’s MAGICK air”, pielīmēt brošūru ar saukļiem- “revolutionary”, “grows your dick 3 inches a week”, “magick”, “greatest of the best” un pārdot. Nē, tas nav tas pats. Tas ir praktiski tas pats, kas darīt augstākminēto blakus cilvēkam, ar izkārtni “Breathing is for free”.

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=8MMc3f588yc[/youtube]

    #259195
    Crow
    Participant

    Labi vien ir, ka netrāpu punktā. Nabā arī nav jātrāpa, zemāk jātēmē :lala:

    nevertell wrote:

    lai to varētu attīstīt katrs


    A kāpēc būtu jāatļauj katram “attīstīt”? Auto vadīšanai vajag B kategoriju, ekskavatorščikam – C un vēl apliecību, Tikai betonētāji un datorspec var betonēt bez jebkādas kvalifikācijas, tāpēc arī IT joma ir tādā dirsā.

    Ja ir gribēšana un varēšana, tad darīt darbu bez atlīdzības ir diezgan padumji. Vai arī es nepiedalos.

    Ja nemaldos, minētie holivudas hlasteri videoeditēšanai rullē ar Red Hat. Tātad – maksas produkts, odnako.

    nevertell wrote:

    Wikipēdija arī ir par brīvu.


    Hmm, nebūs vis tā. Wikipēdija prasa ziedot. Un tādējādi tie, kas noziedo, samaksā arī par tiem, kas to nevar vai negrib atļauties.

    nevertell wrote:

    Bet tu brutāli paņemsi ubuntu 10.04 relīzi, virsū diskam uzrakstīsi SamuOS


    Ja nemaldos, Canonical licence tādas izdarības aizliedz. Derivāti jāpiesaka un tiem jātop apstiprinātiem. Pēc tam taisīt var SamuOs, CrowOs, NeverOS utt., kamēr zils zaļš gar acīm metās. Un tirgot arīdzan.

    Kas attiecas uz Ubuntu, to un veselu čupu citu freeshit sponsorē Canonical, kas ir iespējams, jo lielais priekšnieks savā laikā uzpelnījās, pārdodot Verisign savu firmu par varen biezu piķa kārtu. Vot i viņam nauda no dirsas krīt, tāpēc arī var nodarboties ar labdarību tagad un vēl kosmosā lidot.

    Tāpat kā Mikrobils savā laikā ievāca piķīti no visas pasaules un tagad ziedo to nabagiem un ubagiem. Viss maksā tik, cik tas maksā.

    nevertell wrote:

    “Nevertell’s MAGICK air”


    A tā burciņa, vāciņš, brošūra un, pats galvenais, tavs niecīgais, bet tomēr ieguldītais darbs neko nemaksās? Ja tu būtu Stīvs Džobs, moš tev pat izdotos to kādam zombijam notirgot. Un kad nauda sāktu ripot, uzreiz runātu savādāk :p

    Es jau saku, ka šitie minētie lohi galīgi nogurķojās, shame on them! Laikam ritīgi uzbraucu atkal puspasaulei pirmajā postā, tāpēc arī lielā palagu rakstīšana atkal panesās 😀

    #259196
    nevertell
    Participant

    Nu mļin, nokārtot administratīvos papīrus tā, lai izskatās ka kukulis samaksāts godīgi, arī ir darbs, bet par to tev neviens papildus procentus pie kukuļa neprasa.

    #259197
    Crow
    Participant

    Ai labi, karoč, mums visiem taisnība :devil:

    #259198
    Foxsk8
    Participant

    Bija jau arī vienu brīdi, latvju bodēs nopērkams disks, kurā bija iekšā daudzas open source programmas, aizmirsu kā saucās, svaigs cd, vai kaut kas uz to pusi, tādā zaļā noformējumā tas viss bija, maksāja ap 3 Ls.

    #259199
    Kon
    Participant

    atveries.lv

    drošvien tā kastīte bija 3ls vērta 😀

    #259200
    Wuu
    Participant

    Iedotu večiem lielu cepumu ja viņi nebūtu pieķerti, atbalstu ideju uzdzīvoties uz cita rēķina.

    Par to pārdošanu, man liekas jebko var pārdot nezinošai personai. Pagājušo nedēļu vien pārdevu pa 20Ls 5 gadus vecu barokli un GF 6200 ar beigtu dzesi pa 15Ls. Bet biju godīgs, teicu ka garantiju nedodu un jā vēlais lai iet uz bodi pērk visu jaunu.

    #259201
    Kon
    Participant

    slāviem ir ideāls teiciens, ņe naebošj, ne prozivješ .. un vēl var pievienot .. nauda nesmird :>

    #259202
    usver
    Participant

    starp citu – ja kāds piekāsīs vecākus, pārdodot viņiem žurku zāles normālu medikamentu vietā, atkārtojiet šos pašus skaitāmpantiņus. Pasaule no tā labāka nepaliek, ja visi mēģina viens otru uzmest – nafig.

    es šo teiktu tā:

    ņe najebjoš – ņe najebjoš.

    ņe proživjoš – ņe proživjoš.

    saistība nekāda mūsdienās pie nodrošināta dzīvesveida, kur pat internetā var atļauties vislaik sēdēt, nevis vergot plantācijā pa 14h dienā un ēst kartupeļu mizas.

    #259203
    Wuu
    Participant

    usver, tikai nevajag! Cilvēkus kas sev pie pieres piestiprina plakātus ar uzrakstu “Es glābšu pasauli” es uzskatu par naiviem. Vel pasaki ka tu vakaros dzer tēju kopā ar Jēzu un pa nakti apstaigā ielas un baro bezpajumtniekus… Jej bogu…

    #259204
    usver
    Participant

    Wuu: bet nafig? priekš kam man Jēzus+Budas+pravieša Muhameda plakātus vicināt? Priekš kam man barot bezpajumtniekus, ja viņi tāpat dienas beigās ieiet veikalā un rindā pirms manis nopērk savas lietas? imagināri var palīdzēt arī savādāk – arī tiem, kam tas tiešām ir vajadzīgs.

    Es, protams, piekrītu, ka esmu mazliet naivs – nenovērtēju cilvēku vēlmi gūt labumu no jebkā. Piemēram, no maukšanas cilvēkiem pa galvu ar bomi un kabatu aplasīšanas. Piemēram, naudiņas izsaimniekošanas – kādēļ ne, ja ir iespēja? Bet es nesaprotu, nafig tas vajadzīgs, ja katram ir 2 rokas, 2 kājas un galva? Mums katram ir izvēle, bet nu IMO nedzīvojam TIK nabagi.

    Iesaku kādreiz aizbraukt uz Norvēģiju paciemoties, un nevis Oslo-tūristu pilsētu, bet augstāk. Reiz biju tur slēpošanas sezonā, kādus nepilnus 100km uz augšu. Eju pa pilsētiņu vakarā – slēpes stāv samestas kaudzē viesnīcas pagalmā, nekādu kameru, nekādu apsargu ar automātiem. Wuu noteikti saredzētu tur BIZNESU!!! 🙂 Braucot ar prāmi no Tallinas uz Helsinkiem, redzēju skatu. Mugursomas stāv sakrautas kaudzē vienā stūrī, neviens tur pat negrābstās. Cilvēki tur tipiski braucot vieni paši ieskrien benzīntankā, durvjpriekšā neizslēdzot motorus. Lūk, TÄ€ vajadzētu dzīvot, nevis meklēt iespēju kaut kur gabalu ziepju nočiept/mazulim konfekti atņemt/kādam iesmērēt uz puņķi turošu lietu kā apzeltītu. Okei, ja cilvēkam ir gana daudz naudiņas ko izdot, tad nemaz tik svarīga lieta nebija, taču princips kā tāds liekas jocīgs. Jo daļa cilvēku to attīsta tālāk un rezultātā apkārt katru dienu var lasīt par pilnīgiem sviestiem.

    Starp citu, man arī nevajag glābt pasauli. Var izdāļāt miljoniem latu, bet daudz svarīgāka ir attieksme un saprāts, ko vajag un ko nevajag. Bet nu tās ir katra paša preferences.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā