Daži galīgi akujeļi.

Sākumlapa Forumi Software Cita programmatūra Daži galīgi akujeļi.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #259205
    Wuu
    Participant

    usver, esmu pavadījis ilgus gadus pa ārzemēm, pazīstu viņu kultūras līmeni. Bet Latvijā tāda nebūs vel gadus 50, un neticu vai vispār būs. Un nejauc kriminālpantus ar izbraukšanu uz cilvēku naivuma. Ja es kādam ko iesmērēju, es viņam to nedaru ar nazi pie rīkles. Cilvēks pats man labprātīgi dod naudu.

    Sit pa galvām un zog slēpes vel stulbāki cilvēki, par tiem kas staigā ar uzrakstiem “Es glābšu pasauli”. Vajag zagt miljonus, nevis ņemties ar sīko huligānismu.

    #259206
    Imhoteps
    Participant

    Cik saprotu, autors piedzīvojis kultūrvēsturisku šoku. Zināmā mērā saprotu, taču, ja godīgi – man ir PILNĪGS POH-NAH, ja kādam izveicīgam keksam izdevies ieglaust loham *buntas šaibu par over9000 latiem. Pats gluži tik brutāli varbūt arī nerīkotos, bet, kā jau sensejs sacīja: šaiba, elektrība, laiks i vsjo takoje…

    Re, kur attēlā – ābolfags ar vieglas garīgas atpalicības pazīmēm sejā un pilnīgu nesaprašanu, kas te vispār notiek (otrais no labās) – tādam grēks neieglaust bezmaksas stafu par ašdesmit latiem. 😉

    [spoil][img]https://www.bildites.lv/images/ld0gdyw69m047w2bk3b.jpg[/img][/spoil]

    Kā gopņiki saka, лох на то и лох, чтобы его нагреть.

    P.S. Tā šaiba ar uTorrent – maziņš WIN!!! 😀

    #259207
    nevertell
    Participant

    Mani gan vairāk uz nierēm sēž tas, ka kāds to ir darījis priekš “sevis” un citiem, cerot labu, nevis uz naudu, un tagad kāds mudaks uzliek savu firmas zīmi un padod tālāk pa piecīti.

    #259208
    Genādijs
    Participant

    CD vai DVD ražošanas izmaksas ir +/- 1.Ls Tas ar visu apdruku un iepakojumu. + protams cilvēks grib vēl nopelnīt un rezultātā ir bezmaksas produkts pa 2, 3 un vairāk Ls. Autor – ja nerubī ko runā tad varbūt paklusē reizēm?

    Un kā piemērs bubunts tāpat lielākoties jādedzina diskā kurš kautko maksā, tātad pat tas nebūs gluži free …

    #259209
    Evers
    Participant

    Es ar atceros, ka vairākus gadus atpakaļ kautkādā izstādē piedāvāja ubunta diskus, bija 50 santīmi jāsamaksā par matricu kā tādu un jāuzgaida kamēr čalis iecep diskā. Vispār bija rinda krietna.

    #259210
    nevertell
    Participant

    Jā, bet tur prasa relatīvi mazu samaksu, nevis 20 eiro par 6 disku cepšanu. Un, ja cep “industriāli”, tad pat lats tur nemaksā. Protams, bezmaksas softs nekad nebūs bezmaksas, BET ir atšķirība starp iecepšanu diskā un uzlīmes nomainīšanu, iecepšanu diskā un pārdošanu par pieklājīgu naudu.

    #259211
    root
    Participant

    Imhoteps wrote:

    ābolfags


    Sir, you kipin earnin moar and moar teh respectz.

    #259212
    usins
    Participant

    Es jau nesaku, ka tie visi bija abolveikala konsultanti.

    Protams, uzdoties par free softa izstrādātāju un tirgot pa lielām naudām ir slikti. Bet paprasit kaut vai laķiku vai divus, par to, ka atver cilvēkam acis, un paradi ka ir bezmaksas softs, nav nemaz tik ļauni. To var formulēt tā- es par 2-5ls parādīšu ka eksistē pasaule, kur nav katru dienu jāmeklē kraki, cd-key, lai palaistu relatīvi vienkāršu vai ne tik vienkāršu programmu. Manuprāt labāk tā, nekā palīdzēt cilvēkam zagt dārgas programmas un vēlāk paziņot to attiecīgajām iestādēm, ka lūk tam kungam kompī ir fotožopa un Windows nelegāls, un sanāks pie 2-3k ls samaksāt sodos.

    #259213
    nevertell
    Participant

    Šªsiņ- ekzaktlī, nav noziegums pārdot šaibas ar brīvo programmatūru par gandrīzvai pašizmaksu.

    #259214
    aoma
    Participant

    Par velti pat pa purnu neviens nedod 🙂

    Var jau būt, ka filantrops noziedos kādus tūkstošus bērnudārzam, lai varētu ietaupīt miljonus uz nodokļiem vai atmazgātos no uzbāzīgās kontroles sistēmas.

    Ja ir kas pērk un likums neaizliedz pārdot, lai tak pārdo.

    #259215
    Nettwerk
    Participant

    Redz, ir kas paardod OpenOffice pa maksu un taa ir Oracle OpenOffice. Ja tajaa pashaa laikaa OpenOffice ir pa velti, yad kuraa daljaa ir aizliegts tirgot?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā