decoder.lv

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153538
    valdinjshh
    Participant

    decoder.lv ir atgriezies: https://www.newdecoder.itap.lv/index.php

    #263547
    dajaNa
    Participant

    Kas tas tāds ?

    #263548
    Evers
    Participant

    Valdi, nesmīdini 😀

    Turklāt bez vecajiem kontiem vispār nekādas vērtības tam pasākumam nav.

    P.S. Nopizdotas Fano.lv kategorizācijas ikonas. 😀

    #263549
    Evers
    Participant

    Ai tur savākušies daži kadri, kas vecajos laikos bija atbildīgi par to, ka trakeris tika pārsvērsts par bērnu smilškasti, vecajiem administracijas vilkiem (Boms, tofiks, krisshhis, un vēl daži, biedrs Crow ar, cik atceros, tur uzdarbojās 😀 ) nolaidās rokas un paši aizgāja, Bomsam vēl tēva pienākumi uzradās, tiesa…arī Didža nolaidība bija pie vainas. Bet nu ar to bija cauri.

    Tagad daži dabūjuši tukšu decoder sourci, uzlikuši zem šausmīga domēnvārda. Pilns ar bugiem, viss prasās pēc pārstrukturizācijas, dizaina savešanas kārtībā. Neticu ka viņi pratīs savest tehnisko pusi kārtibā. Turklāt jaunam trakerim nav vietas, Latvijas torrentu pasaule balstās uz 3 lielajiem valiem – InPeril, Outlaw un Fano. Pārējie ir dabīgā nāvē izmiruši, tik xbitz un deep kautko bezcerīgi nīkuļo.

    Vajadzēs augšuplādētājus, bet vai viņiem vajag to trakeri, ovāksies tur daži pamatskolnieki ar DSLiem varbūt vienam vecāki optiku būs ievilkuši, sēdēs un irgosies forumā, iemetīs torentu sadaļā kautko, devēju skaits nepārsniegs 5. Teiks – vajag tikai lietotājus, bet vai lietotājiem vajag decoder? Visiem ir labi vai nu fano, inperil vai outlaw, vai vispār manīgākie apgrozās lielajos ārzemju trakeros, vai gluži labi iztiek ar Pirātu līci, h33t un vēl dažiem atvērtajiem.

    Vajag cita rakstura projektus radīt nevis spēlēties ar jau daudzus daudzus gadus aizgājušu vilcienu. Š is par 2 mēnešiem diezvai ilgāk izturēs.

    Jā Valdi, esmu šausmīgs skeptiķis! 😀

    P.S. Crow, vai tik tu kādreiz tur nebiji tas, kas turēja IT jaunumu sadaļu diezgan dzīvu? Kautkāda veca atmiņas kroka tā liek domāt.

    #263550
    elvisburdajs
    Participant

    No tā projekta dzima arī liradio.net (sākumā kā decoder radio), bet diemžēl šis ir tikai Decoder pakaļdarinājums.. Es arī protu izveidot lapu ar veco banneri, kkādu līdzīga paskata php kodu un to visu uzlikt kaut vai uz newdecoder.id.lv domēna.. 😀

    Pats īpaši aktīvs neesmu bijis, tikai zināju ka pastāv un ka kovārnis, root un latvians tur mitinājās.. :>

    #263551
    Evers
    Participant

    ja nemaldos, root tur maz grozījās, viņam tas torrentu pasākums, īpaši nesaistīja. Laikam Latvian tur vinjam to radio saakumaa paliidzeeja stuteet.

    Ak jā, uzdevu konstruktīvus jautājumus tikko, bet _Latvian_ tāpat kā agrāk neko sakarīgu pateikt nespēja, nomurkšķēja, ka es spamojot un mācot viņus kur viņi paši esot gana gudri, un novicinaaja noteikumu sadaljas linku un iešķieba vārnu man. 🙂 😀 Uz to viņš vienmēr ir bijis zīmulis, administrē mironi un pat tad ar vārnošanu vien māk nodarboties. 😀 Viens no tiem, uz kuru sirdsapziņas guļ trakera kādreizējā nolaišana.

    #263552
    linx
    Participant

    Evers wrote:

    tik xbitz un deep kautko bezcerīgi nīkuļo.


    Deep ir vēl dzīvs? Kādreiz tur gāja tīri jautri, bet kopš nomainīja domēnu uz to, kuru vairs neatceros, tad arī pazudu no turienes.

    #263553
    Evers
    Participant

    linx, https://filebox.lv/ – vecais deep

    #263554
    Crow
    Participant

    😀

    Naē, es īstenībā tam bērnudārzam būtu bijis pieskaitāms. Sēdēju čatā un irgojos. Un wārnas devu tiem, kas runāja pretī. 😀

    Visai labs piemērs tam, kas notiek, kad visi domā sevi par Austrumu gudrajiem un visi grib būt vareni kungi, kaut vēl slapjš aiz ausīm.

    A šitā podjobka… es domāju, ka tā epidēmiskā slimība “katram pamatskolniekam savu trakeri” ir pārgājusi. Bet izrādās, ka atsevišķi problemātiski subjekti vēl eksistē. Nu tad piķis ar viņiem. Gan jau arī 404 nebūs ilgi jāgaida.

    #263555
    Evers
    Participant

    Ak tad tāpēc, kad tur pa retam iegāju, puse panīkušā onlinā esošo lietotāju saraksta ņirbēja ar sarkaniem trijsturīšiem? 😀 Nešpetnis! 😀

    Nenoliegšu, ka arī es nesmādēju pasist laiku čatā, bet laikam pirms tevis tas bija, neatceros lielas diskusijas ar tevi, pārāk gan neaizrāvos, arī ar vārnošanu, vairāk uzpasēju testiniekus, spamerus un fakerus.

    Crow wrote:

    “katram pamatskolniekam savu trakeri”.

    Bija populārs ” Katram alnim savu trakeri “

    #263556
    Kon
    Participant

    Par vaļiem runājot, vēl taču ir filebase.ws, kurš (tiesa Es neesmu bijis iekš ol kādu gadu) ownoja kādreiz visus pārējos kopā ņemtus, jebšu tie netika iekļauti, jo krievvalodīgie 😕

    anyway, ol un fano rullē, danger’s nekad nav paticis. Deep’s ir cits un garš stāsts 😛

    aa, danger nepatika, jo Tur uzķēra manu ratio master :D:D

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā