Dell Adamo XPS – plāns kā asmens

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Dell Adamo XPS – plāns kā asmens

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149909
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_delladamoxps_1.jpg[/imgl]Tik plāns portatīvais dators vēl pasaulē nav bijis – apgalvo Dell, prezentējot jauno Adamo XPS, kura biezums biezākajā vietā ir tikai 10,3 mm. Un tas nav nekāds netbūks, bet gan pilnvērtīgs dators ar solīdiem parametriem. Ierīci “kustina” īpaši zema sprieguma (Ultra Low Voltage – ULV) Intel Core 2 Duo procesors ar 1,4 GHz frekvenci. Atmiņas – 4 GB DDR3 800 MHz RAM un 128 GB SSD. Displejs – 13,4″ ar 720p izšķirtspēju.

    Dators pārdošanā nonāks ar preinstalētu Windows 7 64-bit OS.

    Pats interesantākais ir Dell Adamo XPS konstrukcija. Aizvērtā veidā PC atgādina plakanu klucīti ar izmēriem 340 x 273,9 x 10,3 mm. Klaviatūra tiek atlocīta no displeja bloka; uz galda dators balstās pavisam neparastā veidā.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_16575112774_real_1.jpg[/img]

    Vēl pie konstrukcijas novitātēm jāmin maināmo bateriju, viscaur metāla (alumīnija) korpusu (pat klaviatūras taustiņi ir alumīnija), kā arī elektrisko atvēršanas slēdzi. Lai atvērtu datoru, lietotājam jānovelk ar pirkstu pa īpašu josliņu, kas atrodas tur, kur parasti ir atvēršanas fiksatora poga. Pie tam nekādi mehāniski elementi nav redzami. Novelkot pa josliņu, atslēga atbloķējas, un datoru var atvērt.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_17000512823_real_2.jpg[/img][img]https://notepad.lv/userpix/28_16585512796_real_2.jpg[/img]

    Modelim ir ligzda ārējā monitora pieslēgšanai, 2 USB pieslēgvietas. Vadu internetu var pieslēgt ar īpašas pārejas palīdzību. Protams, ka ir arī Wi-Fi a/g/n atbalsts.

    Ar opcionālo palielinātas ietilpības bateriju Dell Adamo XPS izvelk vairāk par 5 stundām. Cena gan nav īpaši pievilcīga krīzes laikiem – $1799.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_16582112791_real_1.jpg[/img]

    Avots

    #216640
    Evers
    Participant

    Vienīgais, kas patīk, ir klaviatūra – aizgūtais taustiņu stils no Apple, patiesībā tas ir vienīgais kas man patīk āboļos.

    #216641
    nevertell
    Participant

    Š ito jau uz klēpja nevarēs normāli uzlikt, sūds totāls.

    #216642
    ob1
    Participant

    Malas nav asas. Ar šo mēslu par torti nevar normāli sagriezt.

    #216643
    KristoZ
    Participant

    Atklāti sakot, pēc šī raksta spriežot, man gan šis veidojums pat varētu patikt.

    Beidzot kāds svaigumiņš savā ziņā visnotaļ iesūnojušajā portatīvo datoru klāstā.

    Bet par tāda jaunā cilvēka kā nevertell viedokli – maigi sakot, arvien izraisa nosacītu izbrīnu par cilvēku paradumu spriest par lietām, ko savā mūžā nav redzējuši/saskārušies…

    #216644
    Eudoxus
    Participant

    Izskatās interesanti. Kādu brīdi atpakaļ PC World bija interesantas bildes ar šī modeļa sākotnējām versijām.

    Bet nez vai kāds no šī foruma dalībniekiem kādreiz tādu lietos (vismaz tuvākajā laikā, jo cena iespārda. (Tā ka nevertellam nav ko uztraukties par viņa maigo klēpi:).

    #216645
    nevertell
    Participant

    Es vienkārši skatos uz pamatfunkcijām, kas ir jāpilda LAPTOPAM. Patulkosim burtiski, un tad sapratīsim, ka laptops nozīmē “uz klēpja”. Ja mēs šito liekam uz klēpja, tad tas ekrāns pārkarājas pāri celim, nezinu, kā ar jums, bet man nav ērti, kad laptops ir tik tālu prom. Un cik tad tās enģes ir izturīgas, ka tā pat vien noturēs to tusnīgo lcd matricu ?

    Un par to visu prasīt bargu naudu ? Tas ir stulbi.

    #216646
    doroteja
    Participant

    Nudien tāds nepatīk. Būtu bail tam pat pieskarties, ka nesaplīst. 🙁

    #216647
    Eudoxus
    Participant

    nevertell wrote:

    Es vienkārši skatos uz pamatfunkcijām, kas ir jāpilda LAPTOPAM. Patulkosim burtiski, un tad sapratīsim, ka laptops nozīmē “uz klēpja”. Ja mēs šito liekam uz klēpja, tad tas ekrāns pārkarājas pāri celim, nezinu, kā ar jums, bet man nav ērti, kad laptops ir tik tālu prom. Un cik tad tās enģes ir izturīgas, ka tā pat vien noturēs to tusnīgo lcd matricu ?

    Un par to visu prasīt bargu naudu ? Tas ir stulbi.

    Varbūt sāksim ar to, ka mēs nezinām, kā ir šo klēpjdatoru turēt klēpī. Spriest pēc attēla par to būtu mazliet pāragri. Es arī domāju, ka Dell inženieri zina, ko nozīmē vārds “lap”. Bet nevajag arī pārspīlēt. Tu taču neteiksi, ka netbook ir tas, kas ir jātur uz tīkla?

    #216648
    natolv
    Participant

    nevertell wrote:

    Es vienkārši skatos uz pamatfunkcijām, kas ir jāpilda LAPTOPAM. Patulkosim burtiski, un tad sapratīsim, ka laptops nozīmē “uz klēpja”. Ja mēs šito liekam uz klēpja, tad tas ekrāns pārkarājas pāri celim, nezinu, kā ar jums, bet man nav ērti, kad laptops ir tik tālu prom. Un cik tad tās enģes ir izturīgas, ka tā pat vien noturēs to tusnīgo lcd matricu ?

    Un par to visu prasīt bargu naudu ? Tas ir stulbi.

    Tas jau ir portatīvais dators, nekur jau nav rakstīts, ka ar viņu būs ērti sēdēt, turot viņu klēpī, tas varbūt ir domāts tā kā ērti pārvietot, nevis iet un kautkādā stūrī turēt klēpī, nejau visi uz darbu nēsā stacionāros kompjus, diezgan daudz nes tieši

    portatīvos.

    Jebkurā gadījumā diezgan interesants modelis, tikai LCD(pēc bildes spriežot) matricas vietā varēja iemontēt kādu no jaunajām OLED tehnoloģijām, tā gan ietaupot biezumu, kā arī energopatēriņu.

    P.s. Ļoti pārsteidz tas, ka ir maināma baterija, tas manuprāt ir samērā iespaidīgi!

    #216649
    samurajs
    Participant

    No savas pieredzes pateikšu, ka Dell nekad mēslus neražo. Arī salauzt nebūs tik vienkārši, jo viss ir no metāla.

    Katrā ziņā pret šitās firmas kvalitāti pamatīgi iesūkā Acer, ASUS, HP, un vēl vesels bars…

    #216650
    Wuu
    Participant

    Baigais smukulis un Dell nav domāts mirstīgajiem…

    #216651
    ruukjis
    Participant

    =>Samurajs

    Kāda nu katram tā pieredze, es savukārt mūžā nevienam neieteiktu Dell, jo manā uzņēmumā 90% no visiem Dell jau vismaz vienreiz pabijuši garantijas remontā, visi apmēram gadu veci. Manā kvalitātes topā pagaidām gozējas IBM/Lenovo – vēl neviens nav bijis remontējams, lai arī ir, vismaz gadu, vecāki par Dell’iem. 😉

    #216652
    KotoK
    Participant

    Domāju, ka šādu datoru gribētu ik viens.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā