Dell Axim x51v un zvaniishanas iespeejas.

Sākumlapa Forumi Software Windows Dell Axim x51v un zvaniishanas iespeejas.

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152612
    grisha
    Participant

    UZnaaca veelme meegjinaat piezvaniit arii no shii aparaata Dell Axim x51v. NEdaudz pagoogleeju un vienu softu atradu, bet shi nekaa. Gribeetos sho pilnveertiigaak izmantot, taapeec varbuut ir kaads atradis ko straadaajoshu uz windows mobile 5 .

    Un varbuut kaads zin ko par Microsoft Navision prieksh shiem mazajiem aparaatiem. Darbaa tauta seezh uzvinja, taa ka man ar vinjsh nodereetu uz PDA. Microsoft lapaa taa ar iisti skaidriibu neradu.

    Esmu gan nomociits ar triperiem peedeejaas paaris nedeeljas, taapeec atvainojos ja esmu bijis akls.

    #252514
    aoma
    Participant

    Man vienmēr ir patikuši dīvaiņi, kuri iegādājas aparātus, kuriem ir pieejamas daudzas, bet pašam pircējam nesaprotamas funkcijas :lala:

    #252515
    grisha
    Participant

    aoma, ikdienaa lietoju biezhi. Vienkaarshi paraadiijaas izvirtiibas ka varbuut var no vinja arii piezvaniit. Man taa ir 100% izvirtiiba, jo pamataa sazvanos caur telefonu. Pamataa, visu ko vajag, no shii aoaraata esmu izspiedis. Zvaniishanas iespeeja man domaata kaa ekstra, tomeer NAV gan gribeetos uzstuteet, aizdomaajos veelaak, bet nav veelme cept jaunu teemu. Un, kaa jau mineeju, peleekaas shuuninjas ir briivdienaas. Taapeec, luudzu, nelamaajiet mani.

    #252516
    aoma
    Participant

    ok, ok, rit vai pairīt arī man (humora pēc) atvedīšot no anglijas kaut kādu pa lēto (40Ls) iepirktu viedtālruni. vajadzīgs man viņš kā sunim piektā kāja, bet zināma interese paspēlēties ir 🙂

    #252517
    grisha
    Participant

    Nu man shitaads: https://www.google.co.uk/images?q=dell%20axim%20x51v&oe=utf-8&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&source=og&sa=N&hl=en&tab=wi&biw=1381&bih=737ilzobis arii. Darbaa izmantoju patreiz kaa kalkulaatoru, ekseli. MAshiinaa noder kaa TomTom navigaaciju. GArlaiciigos briizhos noder prieksh filmu skatiishanaas.

    Es jau ar pa leeto shito dabuju, samaksaaju 50 maarcinjas,

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā