Dell Streak – «planšete», ar ko var zvanīt

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Dell Streak – «planšete», ar ko var zvanīt

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151277
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_dsc07432_1.jpg[/imgl]Š is šodien Dell oficiāli prezentētais Android planšetdatora modelis vispirms jau ir interesants ar to, ka tas izmēros ir kaut kas vidējs starp tipisku planšeti un viedtālruni. Es “Dell Streak” gan drīzāk nosauktu par lielu viedtālruni, jo modelis spēj izpildīt arī zvanīšanas funkciju.

    Tablete darbosies ar 1 GHz Qualcomm Snapdragon ARM iekšām, arī 5 collu kapacitīvais multiskārienu displejs (800×480) ir vidusceļš starp tālruņiem un datoriem. Pilnvērtīgs interneta atbalsts ar Wi-Fi, Bluetooth un 3G komunikāciju varētu darīt ierīci īpaši pievilcīgu. Aizmugurējā kamera ir ar 5 Mpix izšķirtspēju un LED zibspuldzi. Videočatam priekšā uzstādīta vēl otra VGA kamera.

    Dell Streak jau jūnijā plāno tirgot Lielbritānijā.

    [img]https://www.bildites.lv/images/a7yi4fox3x416slxmof.jpg[/img]

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=4JHHB1ua88E[/youtube]

    Avots – Dell preses relīze

    #236369
    Kefīrs
    Participant

    Izskatās jau samērā labi. Tiešām vairāk kā telefons.

    P.S Atkal tas čalis ar sesto pirkstu 😀

    #236370
    Evers
    Participant

    Aparāts tiešām vilinošs, pie auss diezvai ērti lietot, drīzāk ar austiņu+mic.

    P.S .Kefīr, par to gan nav smuki smieties, nav viņš vainīgs ka tā, kā daba radīja, tā jāpieņem. Re kā tāpat apskatos piedalās utt. Pats sevi pieņem kā normālu, un citiem ar būtu.

    #236371
    buipisLV
    Participant

    Es tādu sev īsti negribētu. Pārāk liels telefonam, bet par mazu planšetei. 🙁

    #236372
    Aldis
    Participant

    Beidzot DELL iesaistījies šitajā lauciņā… mmm… šo aparātu tiešam gribētu savā īpašumā… 🙂

    #236373
    web33
    Participant

    Kefīrs wrote:

    Izskatās jau samērā labi. Tiešām vairāk kā telefons.

    P.S Atkal tas čalis ar sesto pirkstu 😀

    Fuuu ……. nesmuki !!!

    Man klasē gāja čalis kuram bija 2 īkšķi , viņam piedāvāja amputēt,bet viņš ateicās jo bija vnk pieradis pie tā.

    Domāju ja nav nekādu svarīgu nervu,cīpslu un .t.t šim čalim to pašu var veikt …

    #236374
    KristoZ
    Participant

    Uh, Samuraj, Tevi kāda rakstīšanas mūza apsēdusi? :] Sen nebija redzēti tik daudz raksti vienā dienā + vēl no Shady.

    Bet par tēmu – nez, cik šim aparātam baterija varētu turēt… 😕

    #236375
    root
    Participant

    Mans personiskais mīlulis Dell atkal uzdevuma augstumos 🙂

    #236376
    Kefīrs
    Participant

    @Evers Nerēcu par viņu (viņa pirkstu), vienkārši atcerējos, ka esmu redzējis viņa apskatus.

    #236377
    Aldis
    Participant

    TavaMaate wrote:

    Mans personiskais mīlulis Dell atkal uzdevuma augstumos 🙂

    Mans ar 🙂 Pašam kompis no dell, jau otrais. 🙂

    #236378
    Evers
    Participant

    @Kefīrs, tā jau es ar domāju, jo no Kefīra puses tādus nesmukumus negaidu 🙂

    #236379
    Creep
    Participant

    Pievienojos dell piekritējiem. Kas DELL lietojuši, acer utt. ne redzēt vairs negrib. Pašam ģimenē divi dell laptopi – puvušā ābola ibooks nobāl šamo priekšā ērtības ziņā. Un arī nav jāuztraucas, ka baterija pie pilnas uzlādes pēc pus stundas jau būs beigta :).

    P.S. DELL vienmēr bijis savu uzdevumu augstumos…

    #236380
    _Mo3_
    Participant

    kkā viņš dikti negribīgi strādāja!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā