Dell: Ubuntu ir drošāks par Windows!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Dell: Ubuntu ir drošāks par Windows!

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 46 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #238459

    Pro sistēma ir vienkārša, inficē parasti windows, lai uzbruktu (Bforce, ddos…) gnu/linux web/net/* serveriem. Uzlauzt windows mūsdienās nav nekāda māksla, ir pat kompānijas kas to izdarīs, pie tam legāli.

    #238460
    izredzētais
    Participant

    Quote:

    Pamatā ar tulkošanu ir tā – paņ emu pašu avotu ar rakstu, paņ emu google Translate un kaut ko mēģinu salikt kopā, tā lai ir ok. Dažreiz saucu palīgā māti, kura izcili zin krievu valodu (bet ir latviete, zin krievu valodu kā 2. dzimto), lai saliek loģiski. Dažreiz iznāk kļūdas, kas saistītas ar loģiku. Tāpēc lieku rakstu pieteikumos, jo nejūtos drošs pa taisno sākumlapā publicēt.

    [img]https://i50.tinypic.com/1zz57xl.jpg[/img]

    #238461
    Eudoxus
    Participant

    Katrai tehnoloģijai ir savas blaknes. Tā arī ar google tulkotāju. No vienas puses labi, ka var puslīdz saprast, ko kāds ir uzrakstījis svešā mēlē. No otras – gatavā nelaime, kad cilvēki šādā veidā sāk rakstīt rakstus un universitātēs referātus (jā, arī ar tādām lietām esmu sastapies.)

    #238462
    tastins
    Participant

    njaaa.. kadu reiz var maate nepalidzet un mees visi noticesim raxtinjam… 😀

    #238463
    intrudery
    Participant

    🙂 pareizi vien ir

    “google translate” pērle

    #238464
    yix
    Participant

    palietoju Ubuntu uz kastes ar 1Gb ram. teikshu nožēlojami lēns tas Ubuntu. Nav slikts, drošš. Bet Lēns. Ubuntu attīstās jaunā versija ir forša, žēl ka daudz kas ir nošpikots no w7 un uztaisits gandrīz vai spoguļattēlā lai nebūtu vienāds. turklāt uz tāda paša dzelža w7 labāk man kustās.

    #238465
    samurajs
    Participant

    Ubuntu ir lēns? Kas konkrēti viņam iebremzē? Man jams visos parametros ir ātrāks par Win XP. Protams, ja tu gribi saslēgt visus compiz bling-bling efektus, tad nebrīnies.

    #238466
    jonjs
    Participant

    Kā pareizi teica Wuu fanpuikiem raksts patīkams 🙂

    Bet ja paturpinām par Ubuntu “lēnumu”. Khe … kaut kā klepus uznāca.

    Patiesi kurā vietā tas ir lēns?

    Par špikošanu, kas viņu zin kurš pirmais no kā un kad ir sācis špikot, protams diskutējams jautājums, bet vai ir vērts? 🙂

    #238467
    reGative
    Participant

    njaa, un es te vēl padomāju atgriezties uz vasaru notepad.lv e-žurnālistu lauciņā, bet laikam Jums to nevajag. Es biju centies tulkot, bet Jūs tā vienkārši apsmejat… Man nav ko teikt! 😀

    #238468
    Viestartss
    Participant

    yix wrote:

    palietoju Ubuntu uz kastes ar 1Gb ram. teikshu nožēlojami lēns tas Ubuntu. Nav slikts, drošš. Bet Lēns. Ubuntu attīstās jaunā versija ir forša, žēl ka daudz kas ir nošpikots no w7 un uztaisits gandrīz vai spoguļattēlā lai nebūtu vienāds. turklāt uz tāda paša dzelža w7 labāk man kustās.

    Tas vēl ir neatbildēts jautājums, kurš no kura vairāk nospēris – Ubuntu no W7 vai W7 no KDE. Es pārstāvu to otro uzskatu, tā ka šito tēmu labāk neaizskart, jo beigu tai nav.

    Un ja jau par špikošanu, tad aizmirsi pabļaut par to, ka programmu logu aizvēršanas/minimizēšanas/maksimizēšanas pogas ir nospertas no MacOS bla bla bla.

    Esmu patestējis arī W7 un neatradu neko tādu, kā dēļ būtu vērts maksāt summu ar 3 ciparu skaitli, ja Ubuntu varu uzlikt par velti. Tur darbojas viss, ko man vajag, tai skaitā arī 3G modems un pat Samsung trīs-vienā printeris. Nu jā, par nožēlu citiem jāsaka, ka neesmu spēlīšu dzenātājs, tāpēc arī iztieku bez win.

    P.S. atvainojos par to iepriekšējo dubultpostu. kaut kas ar internetu nogļukojās, arī mobilie tīkli mēdz pievilt…

    #238469
    samurajs
    Participant

    reGative wrote:

    njaa, un es te vēl padomāju atgriezties uz vasaru notepad.lv e-žurnālistu lauciņā, bet laikam Jums to nevajag. Es biju centies tulkot, bet Jūs tā vienkārši apsmejat… Man nav ko teikt! 😀

    Nenokar degunu, mēs visi tā sākām! Meistari no debesīm nekrīt! 😀 Paskat, cik tev komentāru rakstam, gandrīz vai zvaigzne esi! 🙂

    #238470
    Svens
    Participant

    Viestartss – kādu mobilo internetu Tu izmanto? Vēlējos patestēt Bites piedāvāto mobiolo modemu, bet man operators, kas atbildēja pa Bites info telefonu, pateica, ka pieslēgt pie Ubuntu var būt lielas problēmas, un tad nu uz vārdu noticēju. Kā patiesībā ir ar tiem mobilajiem modēmiem?

    #238471
    bezolaam
    Participant

    yix wrote:

    palietoju Ubuntu uz kastes ar 1Gb ram. teikshu nožēlojami lēns tas Ubuntu. Nav slikts, drošš. Bet Lēns. Ubuntu attīstās jaunā versija ir forša, žēl ka daudz kas ir nošpikots no w7 un uztaisits gandrīz vai spoguļattēlā lai nebūtu vienāds. turklāt uz tāda paša dzelža w7 labāk man kustās.

    kas ubuntu, t.i. gnome videi ir kopīgs ar windows7? man abi ir uzlikti paralēli uz datora un neesmu pamanījis neko kopīgu. Var būt tev Kubuntu ar kde, kas vizuāli viarāk līdzīnās windauz, bet par kde man grūti spriest.

    Par lēnumu man neticās. Uz mana vecā pentiuma4 ar500mb ramu ubuntu griezās ātrāk par xp (win7 man sķiet uz tāda kastes pat nevar uzlikt), bet, savukārt, opensuse ar kde nezkāpēc spēcīgi bremzēja.

    #238472
    Viestartss
    Participant

    Svens wrote:

    Viestartss – kādu mobilo internetu Tu izmanto? Vēlējos patestēt Bites piedāvāto mobiolo modemu, bet man operators, kas atbildēja pa Bites info telefonu, pateica, ka pieslēgt pie Ubuntu var būt lielas problēmas, un tad nu uz vārdu noticēju. Kā patiesībā ir ar tiem mobilajiem modēmiem?

    Nav svarīgi, kuru operatoru izvēlies, bet gan tas, kādu modemu lietosi.

    Agrāk izmantoju SonyEricsson F3507g – tas strādā bez jebkādas papildus čakarēšanās, tagad man ir Huawei E1752. Huawei neuzskata par vajadzīgu sniegt jebkādu atbalstu ne-windows OS, tāpēc ir dažas minūtes jāpačakarējas – jāuzinstalē usb-modeswitch programmiņa un vēl daži sīkumi, precīzi no galvas vairs neatceros, nenoslinko un pameklē pats.

    #238473
    TokRa
    Participant

    palietoju Ubuntu uz kastes ar 1Gb ram. teikshu nožēlojami lēns tas Ubuntu. Nav slikts, drošš. Bet Lēns.

    Pamēģini Ubuntu ar KDE3 vidi, nevis KDE4 (bremze) vai Gnome (neērts) — https://trinity.lv — vismaz man pat uz 1GB viss notiek ļoti raiti. Tiesa, autostarts izrevidēts pamatīgi salīdzinot ar out-of-box variantu :>

    Vēlējos patestēt Bites piedāvāto mobiolo modemu, bet man operators, kas atbildēja pa Bites info telefonu, pateica, ka pieslēgt pie Ubuntu var būt lielas problēmas, un tad nu uz vārdu noticēju. Kā patiesībā ir ar tiem mobilajiem modēmiem?

    https://www.betavine.net/bvportal/resources/datacards/os/ubuntu — tam pat grafiskā saskarne ira, lai arī es lietoju veco labo konsoles wvdial (tā parocīgāk).

    Autostartā (/etc/rc.local) vēl var pierakstīt “modprobe usbserial vendor=0x19d2 product=0x2000” rindiņu, kas liek usb modemam uzvesties tieši kā modemam, nevis cd iekārtai. 19d2 te ir manufacturer id, 2000 ir product id, informāciju var uzzināt ar lsusb komandu.

    #238474
    shady
    Participant

    drunk_lizard wrote:


    kaut kaa sjo palaidu garaam…

    ***!

    TAS IR pilniigs ***!!!

    samurajs, jeb kur nu te galvenais! pavisam ***?!

    labaak copy/paste orgjinaalvalodaa, nevis ljaut katram *** *** vortaalu.

    nee, nu protams, veel var uzaicinaat martinu kareli…

    Tā kā biji “aizgājis” no šī portāla, tad iespējams esi palaidis garām, ka lamāties netiks ļauts nevienam

    Atpūties uz kādām 2 nedēļām. (P.S. – tik daudz zvaigznītes jāliek tikai tavos postos).

    #238475

    TokRa wrote:

    … vai Gnome (neērts)…

    Kas tieši ir neērts uz gnome? Nav plasma, vai colorpicker? 😀

    #238476
    shady
    Participant

    Tas ir tikai pieradums, man, piemēram, KDE šķiet neērta, pats lietoju GNOMI jau daudzus gadus un cik nācies paspēlēties ar citām vidēm – sev uz pc turu un turēšu gnomi.

    #238477
    TokRa
    Participant

    I’m not a racist, but…

    Apkopošu subjektīvu neērtību sarakstiņu un nopublicēšu kaut kad šonedēļ :>

    #238478
    jonjs
    Participant

    Nu man arī ir tā, ka vizuāli man labāk patīk tieši JAUNAIS KDE, bet funkcionāli GNOME. Tā kā sēžu uz GNOMES.

    Un Canonicalam arī tas KUBUNTU tāds mazbiku nepiestrādāts bieži vien, vismaz sākotnēji (piebildīšu, ka pašam kaut ko tur īpaši ķimerēt uzlabošanai nav vēlēšanās).

    Būtībā skaties kā gribi, bet ubunts to GNOMI arī vairāk stutē.

    Š is laikam ir tas gadījums, kad mani smukums tik ļoti nepievilina kā ātrums un funkcionalitāte. Lai gan te kādu laiku galvā rosās domas, uz otra datora tā pat cietais disks ir milzīgs, kačāt es tur neko nekačāju (visi porti izņemot 4 ir ciet), varbūt joka pēc Ubuntam uzlikt paralēli arī Kubuntu? Varbūt ar laiku saņemšos. Bet vajadzības ta it kā nav. LTS stāv uz borta. Gribas nepārinstalētas OS darbības ilguma rekordu uztaisīt. 😀

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 46 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā