Dievs šodien runāja ar mani (2. atnākšana)

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Dievs šodien runāja ar mani (2. atnākšana)

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 75 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #159335
    Crow
    Participant

    Pēdējā laikā visādi lipīgi puņķi metodiski pārtaisa šo vietu no portāla daudzmaz domājošiem cilvēkiem uz Datupad, savukārt izklaidējoša rakstura gramatiski puslīdz pareizi rakstītu diskusiju tēma iraid tikusi aizklapēta bez kavēšanās, bez cita ticama iemesla kā liela postu skaita (>100; nerakstīts likums). Tad nu lai notiek dieva (tēva, kas ir pats sev dēls) tēmas otrā atnākšana zemes virsū.

    Iesākumā bija vārds: https://notepad.lv/forums/16275/dievs-sodien-runaja-ar-mani/

    [img]https://i.imgur.com/wplkKhB.gif[/img]

    Lai top murgi!

    #306025
    dexsters
    Participant

    Resummējot iepriekšējo nonācām pie atziņas ka dieva nav,viss radās no koncentrētas enerģijas un šī enerģija tad arī noteica kas būs tālāk.

    Pretenzijas par konkrēto formulējumu?Varianti?

    #306026
    RicoPico
    Participant

    Kirils nošķaudījās.

    #306027
    Jaunzems
    Participant

    Foksim vienkārši ir alerģija pret diskusijām, kurās nespēj piedalīties. Tādēļ no skaudības klapē ciet

    #306028
    Crow
    Participant

    Nav jau tā, ka ar zinātni varētu visu izskaidrot. Tas, likumsakarīgi, vājos prātos mudina tieksmi izskaidrot visu uzreiz ar līdz nejēdzībai vienkāršotiem, nepierādāmiem postulātiem, kas pēc lietas būtības daudz neatšķiras no psihotropo vielu pastāvīgas lietošanas ietekmes rezultātiem.

    Enīvej.

    Jāpiestaigā uz grāmatkalnu kaut kad. Laikam Lems bija autors īsajam stāstam, no Ijona Klusā sērijas vai, par apgaismības nešanu dažāda veida citplanētiešiem. Nav jau svarīgi, ka ar radībām no citām planētām (ja neskaita sievietes, har har) neesam kontaktējušies. Tīri domāšanas ziņā pietiek tikai ar citu nostāju ticības jautājumā principā. Fun stuff. Un vēl viens, Bredburija darbs, laikam, kur vienu sludinātāju pašu krustā piesita. Kā naglai uz galvas (puns intendēts).

    Tik sen tas bij’, pie 15W lampas, ziedu laikos, ka ne sūda neatceros. Kāds moš zin vēl kādu ķecerīga rakstura fantastu garadarbu, ko būtu interesanti palasīt?

    #306029
    RicoPico
    Participant
    #306030
    deriksx
    Participant

    A tēma ta par ko ? 🙂

    #306031
    dexsters
    Participant

    Un es domāju ka lielveikalu kasēs sēž roboti.Nevar būt ka tās kasieres ir dzīvas?Tas nevar būt.Par to algu tak tikai cepamā eļļa sanāk.

    #306032
    RicoPico
    Participant

    Intelektuāļu apmētāšanās ar kakaškām.

    [img]https://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/a2Ny02D_460sa.gif[/img]

    #306033
    deriksx
    Participant

    Skaidrs 🙂 , flūds par flūdu 🙂

    #306034
    Crow
    Participant

    Pseido-intelektuāļu! Nejauc mani ar kādu, kas tiešām jēdz par tēmu.

    #306035
    Crow
    Participant

    Kā teiktu plān-bertiņš – uztaisi labāk 😀

    #306036
    ruukjis
    Participant

    Īss rezumē par iepriekšējo tēmu:

    Vārnis lielījās, ka Dievs jamo esot iecēlis par galveno, principiāli neviens neiebilda, jo kā gan mums to zināt – moš iecēla arī. Bet tad atnāca VaiEsiLabs un pateica, ka viņam jau būšot labāk zināt, ko kam Dievs ir teicis un, kā jau derdzīgam kristietim klājas, pasludināja Lielo Sprādzienu un evolūciju par meliem. To tikai vajadzēja dzirdēt izglītotiem cilvēkiem…

    Tad atnāca Foksis, saprata, ka postu skaits nenovēršami tuvojas daudzumam, kas neatgriezeniski krešo notepadu un, lai slēptu savu neprasmi, slēdza topiku.

    #306037
    grisha
    Participant

    Man veel nesen bija draugs.

    Shis saaka sludinaat dievu (speciaali maziem burtiem). Dabuja vinjsh kaajas speerienu un pie manis vairs neraadiisies.

    Ja kaads spees man pieraadiit ka dievs eksistee, atdoshu vinjam visu savu iipashumu bez probleemaam.

    #306038
    piwchix
    Participant

    Ehh, es biju tik lielu savu postulātu sadrukājis, ar visādām atklāsmēm, domām, pat “uzskatāmiem pierādījumiem” organismu pārveidei, un vēl daudz ko, jo tas bija paredzēts pēdējais mans posts tajā tēmā…bet ļoti izsmeļošs, manuprāt.

    Tā gandarījumā pabeidzis garo tekstu, noformēju ar atstarpēm, jaunrindēm un visādi citādi – lai cilvēkiem būtu salasāms un izsekojams. Nedaudz priekā pietvīcis domāju postēšu savu “pēdējo” postu, un pazudīšu piektdienā…

    Spiežu “Pievienot”….kāds ***** ***** **** ***** ***** ****** ******* ***** *********** ***** ***** ****** ******* ***** *********** ***** ***** ****** ******* ***** *********** ***** ***** ****** ******* ***** *********** ***** ***** ****** ******* ***** *********** ***** ***** ****** ******* ***** *********** ***** ***** ****** ******* ***** *********** ***** ***** ****** ******* ***** *********** ***** ***** ****** ******* ***** *********** ***** ***** ****** ******* ***** *********** ***** ***** ****** ******* ***** *********** ***** ***** ****** ******* ***** *********** ***** ***** ****** ******* ***** ******* bija slēdzis tēmu.

    Bet par tēmu rezumē – tā nebija diskusija “Reliģija vs Evolūcija”, tā vairāk bija VaiEsiLabs “Kriestietība VS everything other”.

    #306039
    Crow
    Participant

    Kamēr pats nestrādāju vietā, kur pret kundēm jāizturas ar samākslotu smaidu un laipnību (lai arī faktiski gribās viņiem praktiski nodemonstrēt šo to no Happy Tree Friends), kaut kā likās, ka visas tās kasieres, īpaši smukās, vienmēr laipni sveicinot par mani ņirgājas. Tagad es to zinu točno.

    #306040
    deriksx
    Participant

    Sakarīgs rezumējums, cepums par to 🙂

    Savādāk iepriekšējā tēmā lai iebrauktu daudz vajadzēja izdzert, žēl aknas 🙂

    #306041
    Crow
    Participant
    #306042
    sir_irius
    Participant
    #306043
    Participant

    Es šito caur Cehs.lv uzgāju. Nu nenormāli spēru zemi pa gaisu, kad izlasīju. Man ir nācies uzklausīt vairāku cilvēku sūdzības par klientiem un esmu iemācījies žēlumu pret šiem apkalpojošiem personāliem. Š oreiz, tikai šoreiz es māšu galvu līdzi noutpadiešu izteikumiem par patērētājsabiedrības tupumu. Man viena pazīstamā tvītoja, ka Rimi kasiere viņu nepasveicināja. Labi, ka labs garastāvoklis bija man. Patērētājs jau grib, lai viņam arī d***u noslauka. Pretīgi. Visu cieņu cilvēkiem, kuri paralēli studijām spēj uzklausīt patērētāju gaudas un stulbumus konveijeriskā darbā, lai tikai savilktu galus. Par minimālo algu.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 75 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā