Dievs šodien runāja ar mani (2. atnākšana)

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Dievs šodien runāja ar mani (2. atnākšana)

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 75 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #306044
    aoma
    Participant

    Tēma bij tieši tāda, kā rūķis jau raksturoja. Lai gan sākumā nolēmu nepiedalīties, tomēr vēlāk vienu jauku postu uzdrukāju un man sanāca gluži tāpat kā pivčiksam 😀

    Š o portālu grūti ņemt nopietni, bet cerība, ka fokša kaķis beidzot iemācīsies kodēt, vēl nav mirusi.

    #306045
    piwchix
    Participant
    #306046
    VaiEsiLabs
    Participant

    Tēma jau pati par sevi nav slikta. Taču prasīt, lai pierāda ateistam, ka Dievs eksistē ir tāpat kā prasīt, lai pierāda kādam, kurš netic, ka gaiss eksistē ka gaiss tomēr ir.

    Atcerējos labu anektodi par šo tēmu…

    Cilvēks pamostas no rīta un tic, ka viņš ir miris. Cilvēki apkārt cenšas viņu pārliecināt, ka nē – viņš nav miris. Taču šamais nepiekāpjas un uzstāj, ka viņš tomēr ir miris. Kāds saka, zini ko, es tev pierādīšu, ka tu neesi miris, un aizbrauc pie ārstiem. Ä€rsti uztaisa analīzes, parāda rengenuzņēmumus, taču viņš vēljoprojām nav pārliecināts, varbūt šīs nemaz nav viņa analīzes, varbūt tur ir kļūda…. Ä€rsts beigāš saka, labi, es tūlīt tev pierādīšu, ka tu neesi miris. Ä€rsts tad viņam jautā – vai miruši cilvēki asiņo? Un viņš padomā kādu brīdi un saka…. zini ko? – Nē, miruši cilvēki neasiņo. Tad ārsts paņem adatu un iedur viņam pirkstā un saka, – skat tu asiņo!! Uz ko viņš atbild… huh.. kas to būtu domājis, miruši cilvēki tomēr asiņo…

    Tāpat ir ja es censtos pierādīt, ka Dievs eksistē. Lai arī kādus pierādījumus es dotu, tu tos interpretētu saskaņā ar savu pasaules uzskatu. Ja Dievs runātu no debesīm, tu teiktu, ka skaņa nāk kaut kur no tumbām. Tu esi pieņēmis, ka Dieva nav un lai arī kādi argumenti tiktu pasniegti – tu tos interpretēsi saskaņā ar šo pasaules uzskatu.

    Jēzus pats teica, ka kaut vai cilvēks no miroņiem pieceltos cilvēki neticētu. Kāpēc? Jo cilvēki nav ieinteresēti ticēt Dievam vairāk kā krimināli noziedzinieki ir ieinteresēti doties pie policista. Cilvēki zin, ka Dievs ir, jo radība norāda uz radītāju. Taču cilvēks pēc dabas ir ļauns un slēpjas no Dieva.

    Ja es tev varētu 100% pierādīt, ka Dievs tomēr ir, vai tu nomestos ceļos un Viņu pielūgtu?

    #306047
    Foxsk8
    Participant

    Vaidētājiem: Man nekas nav pretī pret pozitīvu tēmu, bet pēc tam nezin kāpēc viens pēc otra visi kauc un brēc, kāpēc tam nav bans, kāpēc šitam nav bans. Ja tēma aizaug normālā progresijā, tur agrāk vai vēlāk kāds tiks nosaukts par idiotu, atsaldeni, utt.. kas beigu beigās aizaugs pamatīgā offtopikā. Tāpēc arī pirmā daļa tika slēgta, lai neveidotos nesaturīga publiska zākāšana vienam pret otru.

    Pēc tam paši nebrēciet, kur ir administrācija, kur ir moderi, utt…. gribat pašplūsmu ar visām tā sekām, lūdzu.

    #306048
    Participant

    Līdz šim tu tikai centies nevis kaut ko pierādīt, bet gan neveiksmīgi noliegt. Kā arī analoģiju par to ārstu var pagriezt otrādi.

    #306049
    Crow
    Participant

    Tramvaji jāaizliedz, jo ar tiem agri vai vēlu tiek nolietotas sliedes.

    #306050
    VaiEsiLabs
    Participant

    Tev taisnība, es necenšos pierādīt, jo tas ir muļķīgi. Tu jau to zini, ka Dievs ir. Diskusija beigusies. Tu protams vari turpināt ienīst Dievu, dzīvot labu, ērtu, laimīgu dzīvi, taču mēs visi vienu dienu nomirsim un tad nebūs vairs svarīgi vai tu ticēji Dievam vai nē. Jo tad visi stāsies Dieva priekšā un vienīgais glābiņs būs Jēzus, kurš nomira par mūsu grēkiem.

    Es varu teikt, ka es neticu, ka ir policija, bet vai tas kaut ko maina? Ja es pārkāpju likumu, mans agrāk vai vēlāk vajadzēs tam ticēt 🙂

    #306051
    Crow
    Participant

    Ē, policija ir labs piemērs. Tikai kaut kā muļķīgi sanāk tad. Kamēr es nepārkāpju likumu (vai kāds to nepārkāpj attiecībā pret mani), policija man liek svētu mieru. A dievelis ar kaut kādu mazvērtības kompleksu. Nepietiek ar to, ka lūr katru manu soli – pietiek jau ar tiešo priekšniecību reizēm. Un vispār jebkuram ticīgajam vajadzētu saprast, ka, salīdzinoši, NSA taču tāds spļāviens dīķi vien ir. A nē, vēl vajag teikt un slavināt, pielūgt. Kā teicis (vai vēl teiks) Adams Džensens “I never asked for this.”.

    A to šim tur pie griestiem nav līdz kliņķim jau? Miljoniem pāķu visi laiku pa laikam kaut ko lūdz + vēl ētera troksnis no tiem, kas lūdz nepareizajiem dieviem. Un bieži ne jau to labāko – atlīdzību bez darba, sekmes bez piepūles, kaimiņam vienu aci izņemt utml.. Un vēl piedošanu beigās par to visu. Katoļi vispār mudaki – tiem vēl mirušie nodibinājuši Make-a-wish biedrību, kas dzīvajiem rebes kruķī. A mirušo ir vai cik vairāk par dzīvajiem.

    Vai man par vienkāršu ignorēšanu nepienāktos zināma piekāpība? Jeb šim tiešām ir tik īss krāns? Par visādām ģeķībām – vergturību, nodevību, slepkavībām, holokaustu – var piedot, ja palūdz. Ka policijā šitā varētu luni dzīt! Tad es pogainos slavinātu uz katra stūra! Tommy Vercetti is an innocent man! Bet nē – par brīvu izvēli no manis сразу taisīs šašliku? Не было такого уговора!

    Un vispār man varbūt nemaz nebūtu pretī būt šašlikam. Es pat domāju, ka tā ir savdabīga sadomazohistu sazvērestība un īstās ciešanas ir tur augšā. Jau tagad ilgāk par piecām minūtēm neko nedarot es sprāgstu nost no garlaicības. A tur augšā mūžība!

    Un vēl: tātad ir tā, ka dievs pārvalda visu visumu, izņemot elli, ko pārvalda nelabais. Un tur visādas nelaimes – uguns, sērs, mūžīgas mokas, vecvecmamma cep pīrāgus… bez plīts. Un jamie nekādi nevar sadzīvot. Abet bībele ir dieva grāmata! Nelabais, cik zinu, oficiālu grāmatu nav izdevis. Tā kā mēs īsti nezinam viņa viedokli šai jautājumā. Manuprāt, dievs par nelabo raksta visādas cūcības, bet nelabais ir par viņu lielāks vecis, ķipa, “es vispār nekomentēšu, ja tu šitā par mani izrunājies”.

    https://www.nydailynews.com/news/politics/devil-worship-group-unveils-satanic-statue-design-oklahoma-state-capitol-article-1.1568893

    Yeah!

    P.S. punkti tiem, kas atminēs komiķus, kurus neveikli pārfrāzēju

    P.S.S. vai nav dīvaini, ka mūsdienās filozofus sauc par komiķiem, bet komiķus – par filozofiem?

    #306052
    Participant

    Vienīgais iemesls ticēšanai, ko spameris līdz šim visā šajā bardakā ir nosaucis – pēcnāves soda atcelšana. Manai acij tas viss izskatās liekulīgi.

    Bet vispār Vārnas kungs lika man atcerēties paziņas, kuri jaunības dullajos laikos bija sātanisti. Viņi tik tiešām uzskatīja, ka Dievs ir melis, bet Sātans tikai paklusē, kas noved pie tā, ka Sātans dabū visas šmuces sev virsū. Galu galā – Sātans jau nav sarakstījis grāmatu, kur šamais attaisno sevi un apskaidro dabas kārtību no sava redzesloka. Kā arī nav jau zināms, kāpēc Luciju izraidīja no Dieva valstības. Dieva liecība ir tik neobjektīva.

    Varbūt Dievs ir radītājs ar līkām rokām. Tas izskaidrotu to, kāpēc daba ir gļukaina, kā arī Epikūra paradokss anulētos, jo ļaunums būtu viņa nemākulības produkts. Varbūt pie visām savām izpriecām vai kļūdām viņš vaino Sātanu vai arī problēmu lietotāja pusē (iedzimtais grēks, paši vien esam vainīgi pie Ä€frikas problēmām utt). Kas zina..

    #306053
    grisha
    Participant

    bootaa shiis teemas ir ailziegtas ka tabu.

    Kasiities te varam. Vienam dievs eksisteem citam nee,

    P.S. mani taas mulkjibas tikai kaitina kaa maanjticiiba,

    #306054
    samurajs
    Participant

    Un tagad iziesim no pretējā – pieņemsim, ka Es esmu Dievs. No savas mākoņa maliņas raugos, kā kustas skudriņas Manis radītajā pasaulē. Kāds tup uz ceļiem un kaut ko lūdzas, bet Es neko nedzirdu dēļ attāluma. Un kāda jēga ko lūgt, jo Man vienalga nav laika visiem izdabāt – jūsu ir daudz, bet Es viens. Rezumē: Man nav vajadzīgs, lai jūs Mani pielūgtu. Man no tā ne silts, ne auksts, bet jūs neko neiegūsiet.

    Visi tie noziedznieki, kuri darbojas pēc principa “noziegums >grēku nožēlošana >noziegums >grēku nožēlošana…” mierīgi var atpūsties savos ķurķos. Piedots netiks nekas, par visu būs jāmaksā. Noskatīju krutu soda veidu iekš Supernatural: stāvēšana rindā. Kad izstāv rindu, tad jāsāk no gala. Un tā kādus 10,000 gadus 😀

    #306055
    shadow118
    Participant

    Kad nomirsim, tad uzzināsim, kā ir patiesībā, bet līdz tam ir bezjēdzīgi te strīdēties

    #306056
    Ralfie
    Participant

    Crow.. izklausās pēc George Carlin 🙂

    ..arī labākais, arguments, ko šajā diskusijā varu piedāvāt!

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=6RT6rL2UroE[/youtube]

    #306057
    ruukjis
    Participant

    Vispār es te jau labu laiku kladzinu, ka neesmu ateists. Es Jūs varētu iepazīstināt ar savu reliģiju, manu prāt ļoti laba – Higsa bozoni jeb (o, saldā ironija) Dieva daļiņas, turklāt ir daudz skanīgāks par 42 (kam, kā pielūgsmes objektam, ar nav ne vainas). Kādēļ Higsa bozoni, šeit būs dažas īpašības, kas viņus padara dievišķus:

    1. Neredzami – check

    2. Izskaidro fiziskas parādības, kuras klasiskā fizika nespēj – check

    3. Uzklausa lūgšanas – nav jau variantu – check

    4. Noslēpumaini, turpat vai mītiski – check

    Bet tagad par lietām, kas Higgsa bozonus padara galvastiesu pārākus par kristietības Dievu:

    1. Viņi ir vairāki

    2. Ja labi pacenšas viņu eksistenci pat var pierādīt

    3. Viņi tevi nenosoda – NEKAD.

    Nopietni, ja Jums vajag kādam ticēt rekomendēju Higsa bozonus – nav jāmācās baušļi, nav jāpielūdz, turklāt, ja ir vēlme varat savas nebūšanas norakstīt uz viņiem, viņi pat neņems ļaunā un nedraudēs Jums ar elli.

    Bet ja nopietni, kriestietība starp ticībām ir pirmā, bet tikai ar 30%, pārējie 60% ir dažādu ticību mikslis, kur islāmisti ir 20%… tas nozīmē, ka 2/3 ticīgo nemaz netic Dievam!.. Nu, ja man akurāt jāizvēlas kāda no esošajām ticībām, tad Allahs liekas sakarīgāks čalis kā Dievs – piekritīsiet jaunavas pēc nāves ir daudz feināk kā tiesa, ar varbūtību, ka tevi atlikušo eksistenci mocīs verdošā eļļas katlā.

    #306058
    piwchix
    Participant

    Fox – ieteiktu vēlreiz pārlasīt tēmu, jo tavi nosauktie iemesli slēgšanai – vienkārši neiztur kritiku. Agrāk vai vēlāk jauns telefons paliks vecs, priekš kam pirkt jaunu?

    “Taču cilvēks pēc dabas ir ļauns un slēpjas no Dieva. “

    No kurienes cilvēkam šī daba ir radusies, ja ne no radītāja!? Jeb tu gribi teikt, ka cilvēka daba ir evelucionējusi?

    Rūķi – kriestieši ir visizplatītākie, tad uzreiz papildjautājums – kādās ticībās iedalās kristieši? ĻOOOOOTI pretrunīgās, vienojošs faktors ir – Dievs, bībele, bet tik un tā dažādās morālēs…jo vieniem eksistē tikai Vecā derība, citiem tikai Jaunā, citiem abi – citiem tikai būtība…

    Ralfie – perfekts video tēmai 🙂

    VaiEsiLabs…saki kāpēc Dievs ir pareizāks un ticamāks par Allahu? Vai rozā vienradzi? Vai Rūķa bozoniem?

    #306059
    RicoPico
    Participant

    Higsa Bozons. HIGSA! Lūdzu nezaimo.

    [img]https://www.cehs.lv/wp-content/uploads/2013/05/reklamists.gif[/img]

    #306060
    ruukjis
    Participant

    Piedod (es vainoju rīta kafijas trūkumu), izlaboju. Un re, manai ticībai jau ir mācītājs – Rico! 😀

    #306061
    piwchix
    Participant

    Lūk, jau pirmais uzskatāmais ticības radikālis!!! 😀

    Piedošanu, bija domāts kā reference, ne zaimošana 😀

    #306062
    samurajs
    Participant

    Vēl kas dara uzmanīgu: populārais uzskats, ka grēcinieki vārīsies sēra katlos. Un jūs domājat, ka velli, kas ir augstāk attīstītas būtnes, elpos to smirdīgo sēra dioksīdu? Un no kurienes sērs tādos daudzumos? Tikai mirstīgie zemieši ir tādi lašaras, kas piedirš planētu, uz kuras dzīvo. Pareizi: kad es nosprāgšu, pēc manis kaut plūdi…

    #306063
    Crow
    Participant

    Punkts Ralfie, iespēja iegūt papildpunktu :>

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 75 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā